دنبال کن

سلام کاردرمنزا نیازدارم.توروخداکمکم کنید

بسته بندی لوازم التحریر

1402/09/04
افسانه رجایی
سلام من افسانه رجایی نیاز مند به کار در منزل هستم و واقعا خیلی به کار در منزل احتیاج دارم بنده مستاجر هستم تو رک به خدا اگر کاری هست که بنده در منزل امرار معاش کنم تماس بگیرن تشکر ۰۹۱۳۵۷۰۹۳۱۰
18:39
1 پاسخ
استخدام نیرو در کارخانه بزرگ و معتبر لوازم التحریر
فراخوان کارخانه بزرگ و معتبر لوازم التحریر در سال جدید بدون تعدیل نیرو ۱۰۰٪ تضمینی طرف قرارداد کارخانه بدون واسطه محیط کارخانه کاملاً سالم و مجزا می‌باشد پرداخت ماهیانه حقوق بدون تاخیر و دریافت مساعد...
1402/09/05
صدیقه شریعتی
افسانه رجایی
سلام من افسانه رجایی نیاز مند به کار در منزل هستم و واقعا خیلی به کار در منزل احتیاج دارم بنده مستاجر هستم تو رک به خدا اگر کاری هست که بنده در منزل امرار معاش کنم تماس بگیرن تشکر ۰۹۱۳۵۷۰۹۳۱۰
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.
پیام بدین0**** 
13:44
1 پاسخ
2 تایید
صدیقه شریعتی
صدیقه شریعتی
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن. پیام بدین0****
0**** پیام بدین
13:45
1 پاسخ
1 تایید
1402/12/01
رعنا محمدی
صدیقه شریعتی
0**** پیام بدین
سلام محمدی هستم از پاکدشت نیازمند کار در منزل هستم مستاجر هستم وواقعا نیاز دارم
11:54
فروشنده آقا جهت کار در فروشگاه لوازم التحریر
یک آقای جوان با انرژی و خوش برخورد ظاهر آراسته مودب منظم و دقیق جهت فروشندگی و امور کلی پخش در بازار امور مدنظر: تحویل کالای مورد نظر چیدمان در قفسه ها بسته بندی سفارشها نظافت روزانه محل کار
1402/12/16
ارزو محمدی
سلام منم همه جوربسته بندی درمنزل انجام میدم ازلوازم والتحریرتامواد دارویی تاهرچی بچه کوچیک دارم واقعانیازمندکارتوخونم وواقعامتعهدومنظم کارموانجام میدم باحقوق توافقی ومنصفانه لطفاکسی کاری سراغ داره راهنمایی کنه ممنون
12:58
2 پاسخ
1403/01/13
محمد صمدی
ارزو محمدی
سلام منم همه جوربسته بندی درمنزل انجام میدم ازلوازم والتحریرتامواد دارویی تاهرچی بچه کوچیک دارم واقعانیازمندکارتوخونم وواقعامتعهدومنظم کارموانجام میدم باحقوق توافقی ومنصفانه لطفاکسی کاری سراغ داره راهنمایی کنه ممنون
سلام 
21:15
محمد صمدی
ارزو محمدی
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
21:15
استخدام خانم در فروشگاه لوازم التحریر نیازمندیم
به چند نیروی خانم در فروشگاه لوازم التحریر نیازمندیم جهت چیدمان و بسته بندی اجناس ساعت کاری از ۸ تا ۱۶ ( قابل تغییر میباشد ) حقوق هم به صورت ماهانه و هم ساعتی داده میشه طبق حضور شما ...
شنبه 8 اردیبهشت 1403، ساعت 09:29