چه کاری؟

کجا؟

شهر یا استان
خراسان رضوی، مشهد
15,132 فرصت شغلی فعال در شهر مشهد
18,914 فرصت شغلی فعال در استان خراسان رضوی

26 آگهی استخدام کارپرداز در شهر مشهد

چند ساعت پیش
خراسان رضوی، مشهد، آیت الله عبادی
مشاهده آگهی
2 روز پیش
خراسان رضوی، مشهد، محله کوثر
مشاهده آگهی
4 روز پیش
خراسان رضوی، مشهد، فلسطین
مشاهده آگهی
6 روز پیش
خراسان رضوی، مشهد
به یکنفر کارپرداز معتمد و جوان نیازمندیم حداکثر سن ۳۵ پیگیر ،بااخلاق ،تحصلیکرده تلفن هماهنگی ؛09155012972 حقوق قانون کار +بیمه https://t.me/joinchat/AAAAAEXcMhagkrMfj4N9AQ
مشاهده آگهی
7 روز پیش
خراسان رضوی، مشهد
✔️استخدام: #کارپرداز اقا 📂فعالیت شرکت: انبار اهن الات 🏢محدوده آدرس: خین عرب ⏱ ساعت کار : 8 الی 16 ممکن است اضافه کار داشته باشد ✅حقوق: قانونکار و مزایا ✅بیمه: دارد ✅ مرخصی: توافقی ✅ جمعه و...
مشاهده آگهی
1 هفته پیش
خراسان رضوی، مشهد، سپاد
مشاهده آگهی
1 هفته پیش
خراسان رضوی، مشهد
به #کارپرداز در شرکت با موتور با حقوق مکفی نیازمندیم. 09395801313  〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰 21 مهر 99 هر روز جدید ترین استخدامیهای مشهد'👇👇👇👇 @estekhdam51 ❌ دوستان وآشنایان خود را از این آگهی استخدامی مطلع...
مشاهده آگهی
1 هفته پیش
خراسان رضوی، مشهد، سیدی
مشاهده آگهی

استخدام در مشهد

در این صفحه شما می‌توانید تمام آگهی های استخدام در شهر مشهد را مشاهده کنید، این فرصت های شغلی در در 3 هفته اخیر در سایت های مختلف کاریابی، آگهی های استخدام اینستاگرام و تلگرام ثبت شده است.

دقت کنید که تمامی آگهی های شغلی در شهر مشهد در 21 روز اخیر ثبت شده اند و سایت کارپیشه تمام آگهی های استخدام شهر مشهد که قبل از این تاریخ ثبت شده اند را پاک می کند.

اوضاع کسب‌و‌کار و استخدام در مشهد


مشهد به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی شرق کشور شناخته می‌شود که در صنعت چرم‌سازی و کشاورزی (در حوزه کاشت زعفران و زرشک) شهرت دارد. 

از جمله کسب‌و‌کارهای پررونق در این شهر می‌توان به فروش زعفران و زرشک، کارگاه تولید و فروش نبات، فروش آجیل و خشکبار و چرم‌سازی اشاره کرد. هتلداری و فعالیت در زیرشاخه‌های گردشگری نیز از مشاغل درآمدزا در مشهد محسوب می‌شوند. 

شهرک گلبهار، بینالود، طوس، کاویان، کلات، ماشین‌سازی، باغچه و ناحیه امان‌آباد مشهد، جزو شهرک‌های صنعتی اطراف این شهر هستند.


بیشتر بخوانید...
1 هفته پیش
خراسان رضوی، مشهد، وکیل آباد
مشاهده آگهی
1 هفته پیش
خراسان رضوی، مشهد، شهرک شهید رجایی
مشاهده آگهی
اولین کسی باش که آگهی‌های استخدام کارپرداز در شهر مشهد رو می‌بینه
شغلی که می‌خواستی رو سمت راست ببین
دوشنبه 28 مهر 1399، ساعت 23:42