چه کاری؟

مثلا کارگر ساده، منشی یا مهندس عمران
تعدادی طراح مسلط به

کجا؟

شهر یا استان
خراسان رضوی، مشهد
14,503 فرصت شغلی فعال در شهر مشهد
15,473 فرصت شغلی فعال در استان خراسان رضوی

3 آگهی استخدام تعدادی طراح مسلط به در شهر مشهد

1 روز پیش
شهر مشهد- راهنمایی
مشاهده آگهی
2 روز پیش

استخدام مشهد

در این صفحه شما می‌توانید تمام آگهی های استخدام شهر مشهد را مشاهده کنید، این فرصت های شغلی در در 3 هفته اخیر در سایت های مختلف کاریابی، آگهی های استخدام اینستاگرام و تلگرام ثبت شده است.

دقت کنید که تمامی آگهی های شغلی در شهر مشهد در 21 روز اخیر ثبت شده اند و سایت کارپیشه تمام آگهی های استخدام شهر مشهد که قبل از این تاریخ ثبت شده اند را پاک می کند.

اوضاع کسب‌و‌کار و استخدام در مشهد


مشهد به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی شرق کشور شناخته می‌شود که در صنعت چرم‌سازی و کشاورزی (در حوزه کاشت زعفران و زرشک) شهرت دارد. 

از جمله کسب‌و‌کارهای پررونق در این شهر می‌توان به فروش زعفران و زرشک، کارگاه تولید و فروش نبات، فروش آجیل و خشکبار و چرم‌سازی اشاره کرد. هتلداری و فعالیت در زیرشاخه‌های گردشگری نیز از مشاغل درآمدزا در مشهد محسوب می‌شوند. 

شهرک گلبهار، بینالود، طوس، کاویان، کلات، ماشین‌سازی، باغچه و ناحیه امان‌آباد مشهد، جزو شهرک‌های صنعتی اطراف این شهر هستند.


بیشتر بخوانید...
2 هفته پیش
شهر مشهد
✅استخدام #منشی #طراح #بازاریاب استخدام در یک شرکت تبلیغاتی 1. منشی خانم مسلط به تایپ و آشنا به حسابداری ساعت کاری 8الی 16- پنجشنبه ها تا ساعت 14 2. طراح گرافیست مسلط به فتوشاپ ، کارل دراو و یا فری ...
مشاهده آگهی
گوش به زنگ آگهی‌های بعدی باش
دوست داری از آگهی‌های مشابه با پیامک باخبرت کنیم؟
شغلی که می‌خواستی رو سمت راست ببین
یک‌شنبه 17 اسفند 1399، ساعت 14:38