چه کاری؟

کجا؟

شهر یا استان
خراسان رضوی، مشهد
14,899 فرصت شغلی فعال در شهر مشهد
18,258 فرصت شغلی فعال در استان خراسان رضوی

2 آگهی استخدام استاد سنگ کار و در شهر مشهد

1 روز پیش
خراسان رضوی، مشهد
شرکت بازرگانی ساختمانی اطلس(ثبت ۱۱۲۴) به تعدادی کارگر متعهد و فعال(روزمزد یا دائم) جهت کارگاه پیاده رو سازی استاد تایل کار ماهر و متعهد (روزمزد یا متری) استاد سنگ نما و آجر نما کار ماهر (روزانه یا...
مشاهده آگهی

استخدام در مشهد

در این صفحه شما می‌توانید تمام آگهی های استخدام در شهر مشهد را مشاهده کنید، این فرصت های شغلی در در 3 هفته اخیر در سایت های مختلف کاریابی، آگهی های استخدام اینستاگرام و تلگرام ثبت شده است.

دقت کنید که تمامی آگهی های شغلی در شهر مشهد در 21 روز اخیر ثبت شده اند و سایت کارپیشه تمام آگهی های استخدام شهر مشهد که قبل از این تاریخ ثبت شده اند را پاک می کند.

اوضاع کسب‌و‌کار و استخدام در مشهد


مشهد به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی شرق کشور شناخته می‌شود که در صنعت چرم‌سازی و کشاورزی (در حوزه کاشت زعفران و زرشک) شهرت دارد. 

از جمله کسب‌و‌کارهای پررونق در این شهر می‌توان به فروش زعفران و زرشک، کارگاه تولید و فروش نبات، فروش آجیل و خشکبار و چرم‌سازی اشاره کرد. هتلداری و فعالیت در زیرشاخه‌های گردشگری نیز از مشاغل درآمدزا در مشهد محسوب می‌شوند. 

شهرک گلبهار، بینالود، طوس، کاویان، کلات، ماشین‌سازی، باغچه و ناحیه امان‌آباد مشهد، جزو شهرک‌های صنعتی اطراف این شهر هستند.


بیشتر بخوانید...
3 هفته پیش
خراسان رضوی، مشهد
مشاهده آگهی
اولین کسی باش که آگهی‌های استخدام استاد سنگ کار و در شهر مشهد رو می‌بینه
شغلی که می‌خواستی رو سمت راست ببین
چهارشنبه 7 آبان 1399، ساعت 20:07