آگهی استخدام منشی، کارآموز حسابداری حقوق، در تهران

118,289 فرصت شغلی فعال در شهر تهران
128,560 فرصت شغلی فعال در استان تهران

1 آگهی استخدام منشی، کارآموز حسابداری حقوق، در تهران

استخدام تهران

در این صفحه شما می‌توانید تمام آگهی های استخدام شهر تهران را مشاهده کنید، این فرصت های شغلی در در 3 هفته اخیر در سایت های مختلف کاریابی، آگهی های استخدام اینستاگرام و تلگرام ثبت شده است.

دقت کنید که تمامی آگهی های شغلی در شهر تهران در 21 روز اخیر ثبت شده اند و سایت کارپیشه تمام آگهی های استخدام شهر تهران که قبل از این تاریخ ثبت شده اند را پاک می کند.

اوضاع کسب و کار و استخدام در تهران


تهران کانون اقتصادی ایران است و به عنوان اولین منطقه اقتصادی کشور شناخته می شود. 

صنایعی که در تهران فعالیت می کنند شامل خودروسازی، الکترونیک و تجهیزات الکتریکی، تسلیحات نظامی، منسوجات، شکر، سیمان و محصولات شیمیایی می شوند. همچنین تهران، یکی از مراکز فرش مبلمان در ایران است. یکی از بزرگترین کارخانه های اطراف این شهر، کارخانه ایران خودرو است.

صنعت گردشگری و هتلداری نیز در تهران از جمله صنایع درآمدزا محسوب می شود. 

شهرک دانش، گلگون، دهک، قرچک و سالاریه جزو شهرک‌های صنعتی اطراف این شهر هستند.


بیشتر بخوانید...
1 هفته پیش
تهران
گروه کامپیوتری شایگان برای تکمیل کادر خود به تعدادی حسابدار و منشی کارآموز، بدون سابقه و با تجربه کاری نیازمند است. علاقه مندان میتوانند رزومه و جهت هماهنگی برای مصاحبه با شماره *********** تماس حا...
مشاهده آگهی
آگهی‌های نزدیک به جستجوی شما 🡇
3 روز پیش
کرج
توضیحات مجتمع آموزشی کبیری با توجه به افزایش رشته های آموزشی و توسعه فضای کار جهت تکمیل کادر خود نیروهای زیر را استخدام می کند: * منشی خانم جهت شیفت صبح و عصر در دفتر مرکزی بین میدان شهدا و چهارر...
مشاهده آگهی
جمعه 28 خرداد 1400، ساعت 11:44