کارشناس مرکز تماس

کال سنتر کسی است که خدمات پشتیبانی و ارتباط با مشتریان را مدیریت می‌کند. این شغل شامل پاسخگویی به تماس‌های مشتریان، حل مشکلات، ارائه اطلاعات و مشاوره تلفنی است. هدف اصلی کال سنتر، بهبود تجربه مشتریان، مدیریت تماس ها و شکایات و ارتقای کیفیت تماس‌ها است. مهارت‌های مکالمه تلفنی، مدیریت داده‌های مشتری و مدیریت تماس ها و خدمات مکالمات تلفنی و استفاده از نرم‌افزارهای مربوطه نیز در این شغل اهمیت دارند. پاسخگو تلفن :ارتباط پویا، خدمات بی‌نظیر!

جستجو در آگهی‌های استخدام کارشناس مرکز تماس
تعداد 257 آگهی استخدام کارشناس مرکز تماس در کارپیشه پیدا کردیم. برای دیدن این آگهی‌ها و آگهی‌های بیشتر شهرت رو انتخاب کن و دکمه‌ی جستجو رو بزن.
در کدام شهر سکونت دارید؟

استخدام کارشناس مرکز تماس به تفکیک شهر و استان

کارشناس مرکز تماس در استان آذربایجان شرقی کارشناس مرکز تماس در استان آذربایجان غربی کارشناس مرکز تماس در استان اردبیل کارشناس مرکز تماس در استان اصفهان کارشناس مرکز تماس در استان البرز کارشناس مرکز تماس در استان ایلام کارشناس مرکز تماس در استان بوشهر کارشناس مرکز تماس در استان تهران کارشناس مرکز تماس در استان خراسان جنوبی کارشناس مرکز تماس در استان خراسان رضوی کارشناس مرکز تماس در استان خراسان شمالی کارشناس مرکز تماس در استان خوزستان کارشناس مرکز تماس در استان زنجان کارشناس مرکز تماس در استان سمنان کارشناس مرکز تماس در استان سیستان و بلوچستان کارشناس مرکز تماس در استان فارس کارشناس مرکز تماس در استان قزوین کارشناس مرکز تماس در استان قم کارشناس مرکز تماس در استان لرستان کارشناس مرکز تماس در استان مازندران کارشناس مرکز تماس در استان مرکزی کارشناس مرکز تماس در استان هرمزگان کارشناس مرکز تماس در استان همدان کارشناس مرکز تماس در استان چهارمحال و بختیاری کارشناس مرکز تماس در استان کردستان کارشناس مرکز تماس در استان کرمان کارشناس مرکز تماس در استان کرمانشاه کارشناس مرکز تماس در استان کهگیلویه و بویراحمد کارشناس مرکز تماس در استان گلستان کارشناس مرکز تماس در استان گیلان کارشناس مرکز تماس در استان یزد
بازگشت به لیست عناوین مشاغل
یک‌شنبه 26 فروردین 1403، ساعت 20:31