چه کاری؟

کجا؟

در سراسر کشور
گلستان، گرگان
فقط آگهی‌های مربوط به کمپین کرونا رو نشونم بده

790 آگهی استخدام در شهر گرگان

فوری
رنگین کمان
گلستان، بندرگز، شهرک صنعتی بندرگز
امکان ارسال درخواست در کارپیشه
6 نفر
شرکت تولیدی رنگین کمان در راستای افزایش نیرو در کارخانه نیازمند نیروی با تجربه و اوستاکارماهر در زمینه گرانول رشته ای وکندور کردن و تولید نایلون با دستگاه ایرانی میباشدفقط و فقط اوستا کار نیازمندیم ک...
چند ساعت پیش
چند ساعت پیش
چند ساعت پیش
گلستان، گرگان
چند لحظه پیش
گلستان، گرگان، گرگان
چند ساعت پیش
چند ساعت پیش

استخدام در گرگان

در این صفحه شما می‌توانید تمام آگهی های استخدام در شهر گرگان را مشاهده کنید، این فرصت های شغلی در در 3 هفته اخیر در سایت های مختلف کاریابی، آگهی های استخدام اینستاگرام و تلگرام ثبت شده است.

دقت کنید که تمامی آگهی های شغلی در شهر گرگان در 21 روز اخیر ثبت شده اند و سایت کارپیشه تمام آگهی های استخدام شهر گرگان که قبل از این تاریخ ثبت شده اند را پاک می کند.

اوضاع کسب‌و‌کار و استخدام در گرگان


گرگان به واسطه طبیعت بی‌نظیرش یکی از مقاصد گردشگری در شمال ایران به شمار می‌رود. واحدهای صنعتی بزرگی که در حومه گرگان فعالیت دارند معمولا در حوزه کشاورزی و تهیه منابع و مواد اولیه کار می‌کنند. از جمله این واحدها عبارتند از کشت‌و‌صنعت گل‌چشمه، کشت‌و‌صنعت گرگان، صنعت‌چوب شمال، تخته شهید باهنر، نئوپان شموشک. همچنین 25 واحد پنبه پاک‌کنی بزرگ و 28 واحد آردسازی.

بیشترین سرمایه‌گذاری در این شهر در زمینه کشاورزی صورت‌گرفته‌است و به جز محصولات کشاورزی، محصولات دامی و شیلات از دیگر فراورده‌های این شهر محسوب می‌شوند.


بیشتر بخوانید...
چند ساعت پیش
چند ساعت پیش
دوست دارید قبل از همه از آگهی‌های استخدام در شهر گرگان باخبر بشید؟
ایمیل یا شماره موبایلتون رو اینجا وارد کنید تا آخرین آگهی‌های استخدام رو براتون بفرستیم.
سه‌شنبه 24 تیر 1399، ساعت 14:19