مشاوره شغلی
سال دیگه
چه کاره‌ای؟
مسیر شغلیت رو پیدا کن

درخواست مشاوره شغلی

مهم نیست کجایی و چیکاره‌ای، تسهیلگرهای شغلی ما خیلی سریع توانایی‌هات رو شناسایی می‌کنن، می‌گن چه کاری به دردت میخوره و مهمتر از همه کلی هم کارفرما می‌شناسیم.


با پر کردن این فرم قدم اول رو بردار
کارپیشه

مشاوره شغلی چیست؟

مشاوره شغلی از نیاز های اصلی اشتغال و زندگی با کیفیت در دنیای امروز است. امروزه همه ما بیشتر از زمان هایی که در خانه هستیم در محل کار حضور داریم و برای حس خوب اشتغال نیاز داریم که از فردی متخصص و با دانش و مهارت های تخصصی کمک بگیریم. نقش اشتغال و کار در کیفیت زندگی افراد به حدی پر رنگ شده است که برای بسیاری از افراد زمینه اصلی زندگی اجتماعی فردی شده است و بدون در نظر گرفتن کار و اشتغال، موفقیت فردی و حس خوب زندگی ممکن نیست. عمر مشاوره شغلی تقریبا بیشتر از یک قرن است. این خدمت برای اولین بار توسط فرانک پارسونز و برای کمک کردن به مهاجرین و اقلیت ها برای پیدا کردن کار انجام شد. پارسونز که خودش مهندس معدن بود و در سخت ترین شرایط کاری مدیریت افراد در رده های مختلف را بر عهده داشت، به زمینه های فردی هر فرد در رشد و توسعه شغلی توجه نشان داد. پارسونز بود که اولین بذر های مشاوره شغلی و کمک به افراد برای اشتغال بهتر را کاشت. بعد از او متخصصان در سراسر دنیا و با زمینه های مختلف و در رده های مختلف و با ابعاد و نگاه های مختلف آنها را توسعه و بهبود دادند. مشاوران شغلی نه فقط در انتخاب شغل بلکه در تمام مسیر رشد و توسعه شغلی می توانند به شما کمک کنند. گاهی مشاور شغلی به ما در برای بهبهود و تسهیل مهارتهای شغلی کمک میکند و گاهی به ما برای برقراری تعادل بین نقش های مختلف زندگی و غنی کردن زندگی فردی و اجتماعی مان کمک می کند.

مشاوران شغلی در کارآزموده

امروزه که که فرآیند یادگیری و آموزش بیشتر از همیشه تسهیل شده است، اطمینان داشتن از تخصص افراد اولین اصل انتخاب مشاور برای بسیاری از ما است. کارآزموده این اطمینان را به شما می دهد که مشاوران مرکز همگی در این زمینه متخصص هستند و دوره های تخصصی تسهیلگری شغلی را گذرانده اند. دوره های تسهیلگری شغلی در کشور در مرکز مشاوره فراز آموزش داده می شود. مرکز مشاوره فراز تنها مرکز در کشور است که مشاوران متخصص برای تسهیلگری شغلی بر اساس سرفصل دروس انجمن رشد حرفه ای امریکا تربیت میکند. بنابراین ما این اطمینان را داریم که از متخصصان حرفه ای با دانش و مهارت با کیفیت بالا برای ارایه خدمات مشاوره شغلی به شما کمک میگریم.

جمعه 31 فروردین 1403، ساعت 15:31