فایل پاورپوینت مبحث ۹ (بتن) مقررات ملی ساختمان

محصول حاضر فایل پاورپوینت مبحث نهم (بتن) مقررات ملی ساختمان بهمراه تو ضیحات و اشکال اضافی است که منبع خوبی برای مطالعه این مبحث و کسب آمادگی در آزمون نظام مهندسی می­باشد. در قسمت های مختلف این پاورپوینت متناسب با مطالب ارائه شده چند نمونه سوال از آزمون های نظام مهندسی سال های قبل آورده شده است. همچنین این پاورپوینت براری دانشجویان رشته عمران در درس تکنولوژی بتن و همچنین سایر علاقه مندان بسیار توصیه می­شود. این محصول در دو پاورپوینت جداگانه و بر اساس ویرایش ۹۲ مبحث نهم (در ۶۰ اسلاید) و هم چنین بر اساس ویرایش ۹۹ مبحث نهم (در ۵۳ اسلاید) بصورت  یکجا و در یک محصول ارائه می‌­شود (این پاورپوینت شامل مباحث محاسباتی نمیباشد). پیش نمایش محصول در پایین صفحه آمده است.
فایل پاورپوینت مبحث ۹ (بتن) مقررات ملی ساختمان

محصول حاضر فایل پاورپوینت مبحث نهم (بتن) مقررات ملی ساختمان بهمراه تو ضیحات و اشکال اضافی است که منبع خوبی برای مطالعه این مبحث و کسب آمادگی در آزمون نظام مهندسی می­باشد. در قسمت های مختلف این پاورپوینت متناسب با مطالب ارائه شده چند نمونه سوال از آزمون های نظام مهندسی سال های قبل آورده شده است. همچنین این پاورپوینت براری دانشجویان رشته عمران در درس تکنولوژی بتن و همچنین سایر علاقه مندان بسیار توصیه می­شود.

این محصول در دو پاورپوینت جداگانه و بر اساس ویرایش ۹۲ مبحث نهم (در ۶۰ اسلاید) و هم چنین بر اساس ویرایش ۹۹ مبحث نهم (در ۵۳ اسلاید) بصورت  یکجا و در یک محصول ارائه می‌­شود (این پاورپوینت شامل مباحث محاسباتی نمیباشد). پیش نمایش محصول در پایین صفحه آمده است.

منبع: سازه پلاس
سازه پلاس
45,000 تومان
دریافت فایل
چهارشنبه 2 اسفند 1402، ساعت 06:15