فایل برچسب‌گذاری مجموعه منابع محاسبات عمران

محصول حاضر لیبل‌ آماده فایل برچسب‌گذاری مجموعه منابع محاسبات عمران است. برچسب‌ها (تگ) عناوین فصل‌ها و تیترهای هر کتاب بوده، که بصورت تایپ و تنظیم شده در قالب PDF ارائه شده است، که بعد از پرینت و برش ساده با قیچی به راحتی قابل چسباندن به حاشیه صفحات مربوطه کتاب‌ بوده که باعث افزایش سرعت عمل در پیدا کردن تیترها می شود و از ورق زدن بیهوده کتاب در موارد استفاده مثل آزمون نظام مهندسی یا فعالیت‌های حرفه‌ای جلوگیری می‌کند. تعداد فایل ۶ | تعداد صفحه 24 ☑ بر اساس منابع آزمون مهر 1402 | (لیبل=فهرست کتاب) * پکیج حاضر مجموعه فایل لیبل(برچسب‌گذاری) با تخفیف ویژه 50% نسبت به خرید جداگانه هرکدام از لیبل های مباحث مقررات ملی است.
فایل برچسب‌گذاری مجموعه منابع محاسبات عمران

محصول حاضر لیبل‌ آماده فایل برچسب‌گذاری مجموعه منابع محاسبات عمران است. برچسب‌ها (تگ) عناوین فصل‌ها و تیترهای هر کتاب بوده، که بصورت تایپ و تنظیم شده در قالب PDF ارائه شده است، که بعد از پرینت و برش ساده با قیچی به راحتی قابل چسباندن به حاشیه صفحات مربوطه کتاب‌ بوده که باعث افزایش سرعت عمل در پیدا کردن تیترها می شود و از ورق زدن بیهوده کتاب در موارد استفاده مثل آزمون نظام مهندسی یا فعالیت‌های حرفه‌ای جلوگیری می‌کند.

تعداد فایل ۶ | تعداد صفحه 24

☑ بر اساس منابع آزمون مهر 1402 | (لیبل=فهرست کتاب)

* پکیج حاضر مجموعه فایل لیبل(برچسب‌گذاری) با تخفیف ویژه 50% نسبت به خرید جداگانه هرکدام از لیبل های مباحث مقررات ملی است.

منبع: سازه پلاس
سازه پلاس
60,000 تومان
دریافت فایل
دوشنبه 14 اسفند 1402، ساعت 14:32