دانلود رایگان پرسشنامه بالندگی سازمانی – اسپایدز ۲۰۰۷

دانلود رایگان پرسشنامه بالندگی سازمانی – اسپایدز ۲۰۰۷
دانلود رایگان پرسشنامه بالندگی سازمانی – اسپایدز ۲۰۰۷
توضیحاتپرسشنامه بالندگی سازمانیاسپایدز ۲۰۰۷قسمتی از پرسشنامه بالندگی سازمانی (اسپایدز – ۲۰۰۷) : پرسشنامه بالندگی سازمانی دارای ۳۰ گویه و سوال می باشد و توسط اسپایدر در سال ۲۰۰۷ طراحی و جمع آوری گردید است و هدف از این پرسشنامه بالندگی سازمانی و سنجش توسعه بالندگی از دیدگاه کارکنان و کارمندان سازمان می باشد. قسمتی از سوالات:۱ این سازمان می تواند تغییرات را به سرعت در فرآیندهای خود اجرا کند.۲ این سازمان می تواند تغییرات را سریعا در ساختار تکنولوژیکی خود پیاده کند.۳ این سازمان می تواند تغییرات کوچک را به سرعت پیاده سازی کند.۴ این سازمان می تواند تغییرات بزرگ را به سرعت ایجاد کند.۵ این سازمان این توانایی را دارد که افراد خود را سریع آموزش داده ، آنها را به صورت مجدد آرایش داده و نظم بخشد.……۲۵ این سازمان طوری طراحی شده است که ناب ، ساده و انعطاف پذیر باشد.۲۶ این سازمان بیشتر در حول فرآیندها طراحی شده است تا کارکردها.۲۷ این سازمان در حال حرکت از سمت شغل های با ثبات به سمت نقش هایی با انعطاف بیشتر است.۲۸ این سازمان نسبت به برون سپاری فعالیت هایی که به عنوان قابلیت های هسته ای و اصلی سازمان شناخته نشده اند، مخالفت و حساسیتی ندارد.۲۹ این سازمان نسبت به پاسخگویی به فرصت ها و تهدیدات بازار سریع عمل می کند.۳۰ افراد در این سازمان طوری آموزش دیده اند که بتوانند با شرایط و موقعیت های متغیر کنار بیایند.

منابع:

 

– Zamani Farshedeh. Khosroabadi , Soheila. Joker  , Ali. and Askari , Jafar. (2014). Investigate the relationship betwee organizational cultures and organizational development. International Journal of Management and Humanity Sciences. Vol ., 3 (11) , 3628 – 3633 , Available online at: http://www. ijmhsjournal.com

 ____________________________ پرسشنامه بالندگی سازمانی – اسپایدز ۲۰۰۷ برای دانلود پرسشنامه بالندگی سازمانی – اسپایدز با بهترین کیفیت از گزینه خرید و دانلود فوری اقدام نمایید لینک دانلود پرسشنامه بالندگی سازمانی – ۲۰۰۷ بلافاصله بعد از پرداخت در اختیار شما قرار داده می شود.

محصولات مرتبط :

  1. دانلود رایگان ۳ پرسشنامه بالندگی سازمانی (اسپایدز + ۲۱ + ۲۳ سوالی)
  2. دانلود رایگان پرسشنامه بالندگی سازمانی (۲۳ سوالی)
  3. دانلود رایگان پرسشنامه بالندگی سازمانی (۲۱ سوال)
  4. دانلود رایگان پرسشنامه رفتار سازمانی مثبت گرا (لوتانز – ۲۰۰۷)
  5. دانلود رایگان پرسشنامه تغییر سازمانی ادکار (۲۰۰۷)
  6. دانلود رایگان پرسشنامه اجرای موفق تجارت الکترونیک لی و همکاران (۲۰۰۷)
منبع: 20بگیر
20بگیر
5,200 تومان
دریافت فایل
چهارشنبه 2 اسفند 1402، ساعت 05:06