دانلود رایگان پرسشنامه قصد خرید مجدد بیک (۲۰۱۰)

دانلود رایگان پرسشنامه قصد خرید مجدد بیک (2010) | 20 بگیر | نمونه سوالات
دانلود رایگان پرسشنامه قصد خرید مجدد بیک (۲۰۱۰)
توضیحاتلیست پرسشنامه های رایگان پرسشنامه قصد خرید مجدد مشتریان: {روی لینکهای زیر کلیک کنید) دانلود رایگان پرسشنامه بررسی عو امل موثر بر رفتار مصرف کننده در رابطه با محصولات مراقبتی – بهداشتی ارگانیکدانلود رایگان پرسشنامه نگرش و قصد خرید سبز مصرف کنندگاندانلود رایگان پرسشنامه قصد خرید مجدد ________________________________ پرسشنامه قصد خرید مجدد بیکقسمتی از پرسشنامه قصد خرید مجدد بیک و همکاران (۲۰۱۰): پرسشنامه قصد خرید مجدد دارای ۶ سوال بوده که توسط بیک و همکارانش در سال ۲۰۱۰ طراحی و تنظیم شده است و بر اساس طیف لیکرت ( از کاملا مخالفم تا کاملا موافقم ) نمره گذاری شده است. در ضمن این پرسشنامه به صورت کامل دارای تعاریف + سوالات تخصصی + شیوه نمره گذاری + تفسیر و تحلیل + روایی و پایایی + منابع می باشد. قسمتی از سوالات: ۱ من به دوستانم توصیه می کنم که محصولات این برند را خریداری کنند.۲ من اغلب محصولات این برند را خریداری می کنم.پرسشنامه قصد خرید مجدد بیک و همکاران (2010) 1۶ محصولات این برند مورد علاقه من است و من پیوسته از محصولات آن استفاده می کنم.

 

منابع:

 

Baek, T. H., Kim, J., & Yu, J. H. (2010). The differential roles of brand credibility and brand prestige in consumer brand choice. Psychology & Marketing,Vol. 27(7): 662–۶۷۸٫

 __________________________پرسشنامه قصد خرید مجدد بیک و همکاران (۲۰۱۰)برای دانلود پرسشنامه قصد خرید مجدد بیک  با بهترین کیفیت از گزینه خرید و دانلود فوری اقدام نمایید لینک دانلود پرسشنامه قصد خرید مجدد ۲۰۱۰ بلافاصله بعد از پرداخت در اختیار شما قرار داده می شود.

محصولات مرتبط :

  1. دانلود رایگان ۳ پرسشنامه قصد خرید مجدد (دورواسولا + راجت گرا)
  2. دانلود رایگان پرسشنامه قصد خرید مجدد – دورواسولا و راجت گرا – ۲۰۰۴
  3. دانلود رایگان پرسشنامه تمایل به خرید مجدد – داس ۲۰۱۳
  4. دانلود رایگان پرسشنامه عوامل موثر بر قصد خرید
  5. دانلود رایگان پرسشنامه عوامل موثر بر قصد خرید
  6. دانلود رایگان پرسشنامه نگرش و قصد خرید سبز مصرف کنندگان
منبع: 20بگیر
20بگیر
5,200 تومان
دریافت فایل
چهارشنبه 2 اسفند 1402، ساعت 21:40