سوالات و پاسخ تشریحی درس حقوق جزای اختصاصی آزمون قضاوت ۹۵

پاسخ تشریحی درس حقوق جزای اختصاصی آزمون قضاوت ۹۵ به قلم استاد امین بخشی زاده بر اساس دوره سه جلدی استاد دکتر حسین میرمحمدصادقی تهیه و منتشر شده است.

اختصاصی پایگاه خبری اختبار

سوالات و پاسخ تشریحی درس حقوق جزای اختصاصی آزمون قضاوت ۹۵

برای دانلود سوالات درس جزای اختصاصی به همراه پاسخنامه تشریحی آزمون قضاوت ۹۵ اینجا کلیک کنید

پایگاه خبری اختبار- آزمون قضاوت ۹۵ صبح روز جمعه ۹ مهر ماه ۱۳۹۵ در ۱۹ شهر کشور برگزار شد، پایگاه خبری اختبار قدام به تهیه و انتشار پاسخ تشریحی سوالات این آزمون نموده است.

پس از انتشار پاسخ تشریحی درس های حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی، آیین دادرسی کیفری و حقوق جزای عمومی پاسخ تشریحی حقوق جزای اختصاصی به قلم استاد امین بخشی زاده بر اساس دوره سه جلدی استاد دکتر حسین میرمحمدصادقی تهیه و منتشر شده است.

بزودی پاسخ تشریحی سوالات درس حقوق تجارت نیز در پایگاه خبری اختبار منتشر خواهد شد.

پیش از این شرح پاسخ سوالات درس های آیین دادرسی کیفری و حقوق جزای عمومی هم توسط استاد امین بخشی زاده مولف مولف کتب قانون مجازات اسلامی در نظم کنونی (در حال انتشار) و قانون دستنویس آیین دادرسی کیفری برای انتشار در پایگاه خبری اختبار تهیه شده است که استفاده از این اثرارزشمند در آستانه برگزاری آزمون وکالت ۹۵ به همه داوطلبان توصیه می شود.

پاسخ تشریحی سوالات درس های آیین دادرسی مدنی و حقوق مدنی آزمون قضاوت ۹۵ هم تهیه و در پایگاه خبری اختبار منتشر شده است، برای دسترسی به مجموعه پاسخ های تشریحی منتشر شده اینجا کلیک کنید.

منبع: اختبار
اختبار
رایگان
دریافت فایل
شنبه 30 تیر 1403، ساعت 06:40