سوالات استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان (ویژه آزمون سال ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان ویژه آزمون سال 1401 که به تفکیک رشته تقدیم می شود همگی دارای پاسخ نامه می باشند.
سوالات استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان (ویژه آزمون سال ۱۴۰۱)

با یکی دیگر از مجموعه سوالات استخدامی شرکت ها با شما خوبان هستیم تا با انتشار و ارائه سوالات استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان داوطلبان استخدام در این شرکت بزرگ و مطرح کشور را از بابت تهیه و دانلود سوالات استخدامی در بخش های تخصصی و عمومی از دریافت هر گونه بسته مشابه بی نیاز نمائیم.این سوالات در بخش های مختلف و با توجه به آخرین آگهی استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان تهیه و منتشر گردیده است.این نمونه سوالات از اصل دفترچه های سال های قبل آزمون های استخدامی مرتبط و مهم گلچین شده اند که سوالاتشان از پرتکرارترین سوالات طرح شده در این سال ها بوده است.

اگر می خواهید با صرف کمترین هزینه و زمان به کاربردی ترین منابع استخدامی ویژه آزمون شرکت ذوب آهن دست یابید می توانید با دانلود سوالات و درس نامه های ارائه شده به بالاترین سطح از توان تست زنی در آزمون پیش رو دست یابید.امیدواریم تلاش ما و همکارانمان در ای سوال بتواند به بهترین شکل موفقیت شما را رقم بزند.

سوالات استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان – آزمون ۱۴۰۱

منابع عمومی و تخصصی استخدامی ذوب آهن اصفهان

با توجه به اینکه در آزمون استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان رشته های مختلفی را جهت شرکت در آزمون فراخوانی نموده اند منابع زیر به تفکیک رشته تقدیم می گردد.لازم به ذکر است تمامی سوالات دارای پاسخ نامه می باشد.

سوالات استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان / بخش عمومی با پاسخ

۵۴۶ سوال استخدامی زبان انگلیسی

۴۱۰ سوال استخدامی دانش رایانه ای

۵۱۲ سوال استخدامی توانایی ذهنی و ادراکی


سوالات استخدامی شرکت ذوب آهن / شغل متصدی تولید و تکنولوژی

۳۳۸ نمونه سوال ریاضی با پاسخ تشریحی

۴۳۲ نمونه سوال فیزیک با پاسخ تشریحی

۴۵۶ نمونه سوال شیمی با پاسخ تشریحی

برای رشته و شغل متصدی تولید و تکنولوژی با توجه به آگهی درس های ریاضی،فیزیک،شیمی به همراه پاسخ های تشریحی تقدیم شما خوبان می شود.

۵۴۵۰۰ تومان – خرید و دانلود

سوالات استخدامی ذوب آهن اصفهان / رشته مهندسی برق

۱۱۵ نمونه سوال مدارهای الکتریکی با پاسخ

۱۳۶ نمونه سوال ماشین های الکتریکی با پاسخ

۱۳۲ نمونه سوال سیستم های کنترل خطی با پاسخ

۱۲۹ نمونه سوال بررسی سیستم های قدرت با پاسخ

مهندسی برق یکی از مهم ترین رشته هایی است که در آزمون ذوب آهن تیم ای سوال با ارائه دقیق منابع تلاش نموده است تا شما را به بهترین شکل ساپورت نماید.

۵۴۵۰۰ تومان – خرید و دانلود

سوالات آزمون استخدامی ذوب آهن اصفهان / رشته مهندسی مکانیک

۳۸۲ نمونه سوال تخصصی حرارت و سیالات + پاسخ تشریحی

۱۶۲ نمونه سوال جامدات + پاسخ تشریحی

۲۲۹ نمونه سوال دینامیک و ارتعاشات + پاسخ تشریحی

شما داوطلبان عزیز رشته مهندسی مکانیک می توانید با دانلود و استفاده از سوالات استخدامی مهندسی مکانیک ذوب آهن به بالاترین توان تست زنی در بخش های عمومی و تخصصی دست یابید

۵۴۱۰۰ تومان – خرید و دانلود

سوالات استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان / رشته مهندسی مواد

۹۰ نمونه سوال خواص فیزیکی مواد با پاسخنامه

۹۲ نمونه سوال خواص مکانیکی مواد با پاسخنامه

۱۳۴ نمونه سوال ترمودینامیک با پاسخنامه

داوطلبان رشته مهندسی مواد نیز می توانند از این بخش به دانلود و استفاده از منابع تخصصی و عمومی خود اقدام نمایند.تمامی سوالات به همراه پاسخ نامه ارائه شده است

۵۸۵۰۰ تومان – خرید و دانلود

منابع استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان / ویژه آزمون ۱۴۰۱

همراهانی که با آزمون استخدامی شرکت ذوب آهن با ما هستند توجه نمایند در زیر هر عنوان و رشته لینک خرید مربوط به همان محصول قرار دارد که پس از خرید لینک های دانلود تقدیم و همزمان به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.تمامی نمونه سوالات عمومی و تخصصی ذوب آهن اصفهان به همراه پاسخ نامه تقدیم شما می گردد.

موفقیت شما تضمین می شود / منابع استاندارد

اگر می خواهید تنها با تهیه و مطالعه یک بسته نمونه سوالات استخدامی شرکت ذوب آهن به بالاترین سطح از آمادگی علمی جهت پاسخگویی به سوالات روز آزمون دست یابید ما پیشنهاد میکنیم این مجموعه کمک آموزشی را از دست ندهید. این سوالات و جزوات تماما از سوالات سال های قبل گلچین و ارائه شده اند.

حرف آخر :

تضیمین می کنیم با استفاده از نمونه سوالات ارائه شده شرکت ذوب آهن می توانید به بهترین شکل خود را آماده آزمون ذوب آهن نمائید. این مجموعه به جرات کامل ترین سوالات آزمون استخدامی ذوب آهن است که تماما دارای پاسخ نامه است و همگی از نمونه سوالات آزمون های سال های قبل گلچین شده اند.

منبع: ای-سوال
ای-سوال
رایگان
دریافت فایل
پنج‌شنبه 28 تیر 1403، ساعت 17:03