سوالات استخدامی مهندسی شیمی (کامل ترین مجموعه)

سوالات استخدامی مهندسی شیمی کامل ترین مجموعه ای سوال ویژه مهندسان شیمی در آزمون های استخدامی سال 1402 با پاسخ تشریحی می باشد.
سوالات استخدامی مهندسی شیمی (کامل ترین مجموعه)

دانلود کامل ترین منابع استخدامی رشته مهندسی شیمی

سوالات استخدامی مهندسی شیمی عنوان یکی از پرمخاطب ترین مجموعه سوالات استخدامی بخش تخصصی ای سوال خواهد بود.در این بخش قصد داریم تا با معرفی و ارائه این بسته کمک آموزشی داوطلبان آزمون های استخدامی پیش رو را بابت این سوال مهم که چه بخوانیم تا در آزمون مهدسی شیمی قبول شویم آسوده خاطر نماییم.

منابع استخدامی مهندسی شیمی ارائه شده در ای سوال به جرات بهترین انتخاب برای داوطلبان آزمون های استخدامی سال ۱۴۰۲ می باشد و این اطمینان به شما داده می شود که با دانلود و مطالعه این بسته بتوانید به بهترین درصدها در آزمون پیش رو دست یابید.

چه بخوانیم تا در آزمون استخدامی مهندسی شیمی موفق شویم ؟

قطع به یقین پاسخ درست به این سوال میتواند تا درصد بالایی موفقیت شما داوطلب گرامی را تضمین نماید،چرا که منابع و سوالات و جزواتی که آدرس غلط می دهند مانند تابلویی هستند که باد آنها را تکان داده و شما را به جز شکست و ناکامی هدایت نمیکنند.

ای سوال وبسایتی آشنا برای شرکت کنندگان در آزمون های استخدامی است،پایگاهی که اعتبارش را مدیون تلاش هدفمند و مشتری مداری بی مانندش است.مطالعه نمونه سوالات استخدامی مهندسی شیمی که در سال های قبل توانسته داوطلبان زیادی را به موفقیت برساند می تواند انتخابی هوشمندانه باشد چرا که امتحان خود را پس داده و شما ریسک مطالعه منابعی که مشخص نیست از کجا آمده اند را از خود دور می کنید.

جدول محتویات مجموعه استخدامی مهندسی شیمی

محتویات مجموعه vip مهندسی شیمی محتویات مجموعه طلایی مهندسی شیمی
۱- سوالات تخصصی

۲- سوالات عمومی

۳- درس نامه های تخصصی

۴- درس نامه های عمومی

۵- دفترچه سوالات سال های قبل

۱- سوالات تخصصی

۲- سوالات عمومی

۳- دفترچه سوالات سال های قبل

محتویات بسته منابع مهندسی شیمی ویژه آزمون های استخدامی

اگر لیست وار بخواهیم نگاهی اجمالی به محتویات این مجموعه نگاهی بیاندازیم می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • دروس تخصصی رشته مهندسی شیمی که در آزمون های این رشته خواهند بود
 • مجموعه عمومی آزمون های استخدامی دولتی سال های قبل
 • مجموعه دفترچه های فراگیر دوره های فبل
 • جزوات عمومی ویژه رشته مهندسی شیمی

موارد فوق که لیست شد عناوین کلی مجموعه استخدامی رشته مهندسی شیمی می باشند که در ادامه قصد داریم تا با تشریح و بیان ریز محتویات هر کدام از آنها کمک کنیم تا با چشمانی باز و خیالی آسوده بسته ای مناسب را انتخاب نمائید.

مجموعه سوالات استخدامی مهندسی شیمی / یک گام تا موفقیت فاصله دارید

اینکه معتقدیم تا موفقیت تنها یک گام فاصله دارید به جهت ایمانی است که به خود و کیفیت محصولاتمان داریم چرا که سال هاست در کنار داوطلبان استخدامی حضور داریم،از طرفی دیگر اصلا این بسته کمبود و کم و کاستی ندارد که بخواهید نگران مطالعه آنها باشید.در ادامه خواهید دید که چه میزان کمیت و کیفیت بالایی را برای منابع استخدامی مهندسی شیمی تدارک دیده ایم.

 ۱ / سوالات استخدامی مهندسی شیمی / بخش تخصصی + پاسخ نامه تشریحی

 • درس ترمودینامیک ( تعداد ۲۴۳ سوال )
 • درس طراحی راکتورهای شیمیایی ( تعداد ۱۰۷ سوال )
 • درس کنترل فرآیند ( تعداد ۹۶ سوال )
 • درس انتقال حرارت ( تعداد ۱۶۴ سوال )
 • درس انتقال جرم و عملیات واحد ( تعداد ۹۳ سوال )
 • درس کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی ( تعداد ۱۰۴ سوال )
 • درس مکانیک سیالات ( تعداد ۱۸۶ سوال )

بخش تخصصی این مجموعه در تمامی دروس دارای پاسخ نامه تشریحی می باشد چرا که اعتقاد ای سوال بر این است که بدون جواب نامه تشریحی دروس مهندسی نمی تواند در ذهن داوطلب جا افتاده و مورد درک وی باشد لذا کلیه دروس ذکر شده با تعداد سوال مشخص همگی دارای پاسخ نامه تشریحی خواهد بود که پس از خرید آماده دانلود در پارت اول این مجموعه می باشند.


۲ / مجموعه جزوات استخدامی مهندس شیمی

 • جزوه انتقال حرارت (۷۶ صفحه)
 • جزوه ترمودینامیک (۷۴ صفحه)
 • جزوه کنترل فرایند (۸۶ صفحه)
 • جزوه انتقال جرم و عملیات واحد (۸۳ صفحه)

۳ / منابع مهندسی شیمی ویژه آزمون های استخدامی / بخش عمومی + پاسخ نامه

 • سوالات زبان و ادبیات فارسی ( ۶۸۲ عدد )
 • سوالات معارف اسلامی ( ۶۴۷ عدد )
 • سوالات زبان انگلیسی ( ۶۷۳ عدد )
 • سوالات ریاضیات و آمار ( ۶۴۳ عدد )
 • سوالات فناوری اطلاعات ( ۷۱۶ عدد )
 • سوالات اطلاعات عمومی و مبانی قانونی ( ۷۷۳ عدد )

بخش عمومی سوالات مهندسی شیمی نیز همگی دارای پاسخ نامه می باشند اما در این قسمت پاسخ نامه ها به صورت تستی بوده چرا که این بخش همانند قسمت تخصصی دارای پیچیدگی نیست و درک مباحث و سوالات از سختی پایینی برخوردار است،مطمئن باشید ما به عنوان یکی از قدیمی ترین و البته معتبرترین پایگاه های استخدامی کشور منسائلی را بیان و توصیه میکنیم که با توجه به سال ها تجربه به آنها رسیده ایم.سفارش و دانلود مجموعه

تجربه شیرین قبولی در آزمون استخدامی با مطالعه منابع تخصصی ای سوال

دیگر بخش ها را از ما هدیه بگیرید …

با خرید این بسته چه هدایایی از ای سوال دریافت خواهید نمود ؟

با سفارش این مجموعه فوق کامل شما به صورت هدیه از ای سوال دفترچه ۹ دوره آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی را دریافت خواهید نمود که تماما دارای پاسخ نامه تشریحی می باشند.در کنار آن جزوات و درس نامه های عمومی نیز به آن پیوست شده و به صورت رایگان و هدیه تقدیم شما خوبان خواهد شد،بسته جزوات بسیار کامل بوده و در دو قسمت در فایل های زیپ شده به همراه این مجموعه قابل دانلود خواهد بود.

نه امیدواریم و نه آرزو میکنیم …

ای سوال نه امیدوار است و نه آرزو میکند که شما با دانلود و مطالعه این محصول موفقیت لازم را کسب کنید،ما ایمان داریم که شما با مطالعه مجموعه ای کاملا استاندارد که در کلاس کیفی بی نظیری قرار دارد خواهید توانست به شیرین ترین موفقیت دوران زندگی خود در قالب یک آزمون استخدامی خواهید رسید.زمانی که تیمی حرفه ای و با تجربه سوالات استخدامی مهندسی شیمی را گارانتی میکند معنی و مفهوم این است که تنها به مطالعه و صرف زمان لازم برای مرور محتویات مجموعه بیاندبشید.

منبع: ای-سوال
ای-سوال
74,500 تومان
دریافت فایل
شنبه 23 تیر 1403، ساعت 00:16