سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی (۹۰ ٪ تخفیف فقط امروز)

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی با ۹۰ ٪ تخفیف ویژه ۱۴۰۲ شامل سوالات تخصصی و عمومی با پاسخنامه ویژه آزمون دهم فراگیر آماده دانلود است.
سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی (۹۰ ٪ تخفیف فقط امروز)
post_add چنانچه به مجموعه ای نیاز دارید می توانید نام آنرا به ۰۹۱۲۰۵۵۱۱۶۲ پیامک نمائید تا در سایت قرار داده شود.
content_copy مجموعه سوالات و درس نامه های استخدامی آزمون وزارت بهداشت ویژه این آزمون توسط ایده آل و وبسایت ای سوال تهیه و منتشر شده است و هر گونه استفاده غیر مطالعاتی نظیر فروش و ارائه رایگان در دیگر وبسایت ها تخلف بوده و متخلفین طبق قوانین کشور مورد پیگرد قرار خواهند گرفت.

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی بسته ای است که هر ساله دو بار داوطلبان آزمون های استخدامی به آن نیازمند می شوند. آزمون هایی معمولا یکی از آنها در تابستان و دیگری در زمستان برگزار می شوند. این بسته برای تمامی رشته ها و افراد شرکت کننده در آزمون دستگاه های اجرایی مناسب بوده و می توان با اتکاء به محتویات آن سرنوشت خود را در یکی از مهم ترین رقابت های استخدامی کشور با موفقیت تغییر داد.

تخفیف ۹۰٪ سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی

تضمین موفقیت در آزمون ۱۴۰۲ فراگیر دولتی

معتقدیم داوطلبان و عزیزان جویای کار به اندازه کافی با مشکلات اقتصادی و روحی مختلف دست و پنجه نذم می کنند و پرداخت هزینه های زیاد برای تهیه سوالات و منابع استخدامی دستگاه های اجرایی می تواند به این مشکلات بیافزاید.

چرا ای سوال این تخفیف ها را ارائه می کند ؟

ای سوال از اواخر سال قبل (۱۴۰۱) تصمیم گرفت تا محصولات و منابع خود را با تخفیف های بسیار خوبی به داوطلبان ارائه کرده تا کمک حال داوطلبان باشد. تخفیف های مناسبتی نیز از همین تخفیف ها هستند، برای مثال منابع آزمون دستگاه های اجرایی در ماه مبارک رمضان با ۹۰٪ تخفیف ویژه ارائه گردید تا با یک پرداخت ناچیز منابع عمومی و تخصصی ویژه دستگاه های دولتی را تهیه و آماده سازی علمی را آغاز نمایید.

بی نیاز از تهیه نمونه سوالات مشابه شوید …

ای سوال این اطمینان خاطر را به داوطلبان و مخاطبان خود می دهد که با تهیه نمودن این بسته نیاز به هیچ منابع و سوالات دیگری نداشته و می توانند با تکیه بر همین یک بسته به کلیه سوالات و منابع مورد نیاز خود دسترسی یابند. لازم به ذکر است سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی شامل سوالات عمومی و تخصصی بوده و همه مواردی که برای یک حضور قدرتمندانه نیاز است را تقدیم شما کرده ایم.

آزمون دهم فراگیر دستگاه های اجرایی

با توجه به اخبار واصله و اطلاع رسانی های انجام شده دهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های دولتی در نیمه اول سال ۱۴۰۲ برگذار خواهد شد و این رقابت علمی با معرفی ارگان هایی که به جذب نیرو نیازمند می باشند طی دفترچه آزمون به اطلاع عمومی خواهد رسید.

نمونه سوالات و منابع آزمون استخدامی فراگیر دولتی ارائه شده توسط ای سوال به جرات کامل ترین مجموعه موجود در کشور است که با بهترین قیمت ممکن تقدیم داوطلبان عزیز می گردد. لازم به ذکر است که این پکیج بی نظیر شامل سوالات و درس نامه های عمومی و تخصصی به همراه پاسخ نامه های کاملا تشریحی می باشد.

کامل ترین سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی

آزمون استخدامی فراگیر دولتی دستگاه های اجرایی که تا به حال ۹ دوره آن برگزار گردیده است و با استقبال فوق العاده خوب داوطلبان استخدام در ادارات دولتی روبرو شده بدون شک مهم ترین رقابت علمی و استخدامی کشور می باشد.از این پس داوطلبان نیاز ندارند تا برای هر آزمون به صورت جداگانه ثبت نام نموده و هزینه و زمانی جدا را صرف نمایند. ما به شما اطمینان می دهیم کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی دستگاه‌های اجرایی را با خرید این مجموعه تجربه خواهید کرد.

موفقیت در آزمون دستگاه های اجرایی

مجموعه ای که تماما به دقت گردآوری شده و می توان با خیال راحت به پاسخ نامه آن اعتماد کرد چرا که نام ای-سوال پشت خرید شما خواهد بود. در این بخش از مطالب سوالات آزمون های استخدامی سایت ای-سوال به ارائه نمونه سوالات مناسب با آزمون استخدامی فراگیر دولتی دستگاه های اجرایی دستگاه های اجرایی کشور خواهیم پرداخت و با ارائه نمونه سوالات مناسب با این آزمون سعی خواهیم نمود تا شما عزیزان با دسترسی به منابع مناسب این آزمون مشکل منبع مورد مطالعه خود را مرتفع نموده و با قدرت کافی در این امتحان علمی شرکت نمایید.

بهترین منبع مطالعاتی دستگاه های دولتی

اگر بخواهیم برای آمادگی جهت آزمون استخدامی دستیاران ستادی نیز مجموعه ای کامل را معرفی کنیم نمونه سوالات استخدامی دستیاران ستادی تهیه شده در ای سوال می تواند یکی از قابل اتکاء ترین بسته های کمک آموزشی در کشور باشد.لذا با مشاهده محتویاتی که دقیق و کامل هستند می توانید یک انتخاب بدون چون و چرا را تجربه نمائید.

منابع استخدامی دستگاه های اجرایی

در پادکست معرفی نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی در ۲ دقیقه مهدی رمضان زاده مدیریت ای سوال به تشریح خصوصیات این مجموعه ارزشمند پرداخته است تا با استفاده از آن بتوانید یک انتخاب دقیق را تجربه نمائید.

نحوه مطالعه سوالات دستگاه های اجرایی

مجموعه ارائه شده ویژه آزمون دستگاه های اجرایی می تواند به طور کامل نیازهای مطالعاتی شما داوطلبان گرامی را پوشش دهد. این بسته منحصر به فرد همانطور که در ادامه بیان می نمائیم شامل سوالات و جزوات عمومی و تخصصی ویژه آزمون سال ۱۴۰۲ می باشد. با مطالعه جزوات شما می توانید به مفاهیم مهم در بخش های مختلف تسلط یافته و با تست زنی در بخش سوالات تسلط خود را به چالش بکشید.

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی + پاسخ نامه ( بخش عمومی + پاسخ نامه )

 • سوالات درس معارف اسلامی به تعداد ۷۶۳ عدد
 • سوالات درس زبان و ادبیات فارسی به تعداد ۶۴۵ عدد
 • سوالات درس زبان و ادبیات انگلیسی به تعداد ۶۸۰ عدد
 • سوالات درس معلومات عمومی به تعداد ۶۵۰ عدد
 • سوالات درس قوانین و مقررات اداری به تعداد ۷۳۲ عدد
 • سوالات درس هوش و توانمندی ذهنی به تعداد ۷۵۲ عدد
 • سوالات درس فناوری اطلاعات به تعداد ۷۹۳ عدد

اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی + پاسخ نامه تستی و تشریحی

حاوی دفترچه ۹ دوره آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی که در سال های ۹۴ تا ۱۴۰۰ برگزار گردیده به همراه پاسخ نامه

– ۱۲۵ سوال فناوری اطلاعات ( مهارت های هفتگانه I.C.D.L )
– ۱۲۵ سوال ریاضی و آمار مقدماتی
– ۱۲۵ سوال زبان و ادبیات فارسی
– ۱۲۵ سوال معارف اسلامی
– ۱۲۵ سوال زبان انگلیسی عمومی
– ۱۲۵ سوال قوانین و مقررات اداری
– ۱۵۰ سوال هوش و توانمندی های عمومی

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی ( بخش تخصصی + پاسخ نامه کامل )

شامل مجموعه کامل سوالات تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دولتی دستگاه های اجرایی به همراه پاسخ نامه

 • ۸۵۰ عدد سوال حسابداری [ اصول حسابداری – بودجه – حسابداری شرکتها، میانه، صنعتی – حسابرسی]
 • ۳۵۰ عدد سوال مدیریت
 • ۴۵۰ عدد سوال علوم بانکی
 • ۳۲۰ عدد سوال روشها و فنون تدریس
 • ۳۰۰ عدد سوال اقتصاد
 • ۴۰۰ عدد سوال روانشناسی تربیتی
 • ۳۰۰ عدد سوال سنجش و ارزیابی
 • ۲۰۰ عدد سوال تعلیم و تربیت
 • ۲۰۰ عدد سوال تکنولوژی آموزش
 • ۱۵۰ عدد سوال قانون مالیاتها
 • ۱۲۰ عدد سوال قوانین
 • ۱۷۰ عدد سوال حقوق مدنی
 • ۳۰۰ عدد سوال حقوق تجارت
 • ۴۰۰ عدد سوال کامپیوتر
 • ۵۰۰ عدد سوال هوش و استعداد تحصیلی
 • ۸۰ سوال برنامه نویسی مقدماتی
 • ۱۰۰ سوال برنامه نویسی پیشرفته
 • ۱۱۰ سوال پایگاه داده
 • ۱۰۰ سوال ساختمان داده
 • ۱۲۰ سوال شبکه مقدماتی
 • ۱۴۰ سوال سیستم عامل
 • ۱۰۰ سوال طراحی الگوریتم

تمامی نمونه سوالات فوق دارای پاسخ نامه هستند

جزوات استخدامی ویژه آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۲

 • شامل دو فایل زیپ حاوی کلیه ۷ درس آگهی شده آزمون فراگیر جدید که بهترین درس نامه های دروس عمومی را در خود دارد

بخش عقیدتی و سیاسی + پاسخ نامه ( پیشنهادی ای سوال )

 •  ۷۹۵ عدد سوال معارف و جهان اسلام به همراه پاسخنامه تشریحی
 •  ۱۰۷ عدد سوال عقیدتی به همراه پاسخنامه تشریحی
 •  ۳۹۴ صفحه جزوه سیاسی شامل الف تا ی مسائل سیاسی و روز ایران و جهان
 •  ۲۵۴ صفحه جزوه قوانین و مقررات اداری ویژه دهمین آزمون فراگیر

نکات مهم در مورد سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی در ای سوال

 • تمامی نمونه سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی بوده و پس از پرداخت به دو صورت دانلود با لینک مستقیم و دریافت در ایمیل قابل دانلود می باشد
 • نمونه سوالات استخدامی فراگیر دولتی دستگاه های اجرایی ای-سوال شامل نمونه سوالات ۹ دوره این آزمون که در سال های ۹۴ تا ۱۴۰۰ برگزار شده است می باشد که جهت آشنایی شما با نحوه سوال دادن و مدل سوالات بسیار مناسب است.
 • مجموعه سوالات استخدامی فراگیر دولتی دستگاه های اجرایی ای-سوال با کامل ترین تعداد و بالاترین کیفیت ممکن می تواند مسیر استخدام شما در سال جاری را برای شما بسیار هموار نماید به طوری که این مجموعه با آپدیت در بهمن ماه سال ۱۴۰۱ و برای هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور تهیه شده اند که امیدواریم مورد توجه و استفاده شما خوبان واقع گردد.

نتیجه گیری :

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی ارائه شده توسط ای سوال بهترین و کامل ترین مجموعه ای است که می توانید در کشور تهیه نمائید.این بسته ارزشمند که به همراه پاسخ نامه ارائه شده است می تواند به بهترین شکل ممکن شما را بابت مطالعه منابع متفرقه و بی کیفیت بی نیاز نماید.

سوالات متداول داوطلبان آزمون دستگاه های اجرایی

دهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چه زمانی برگزار می گردد ؟

آزمون دهم فراگیر دستگاه های اجرایی در خرداد ۱۴۰۲برگزار خواهد شد.

در آزمون دهم فراگیر دستگاه های اجرایی چه نهادهایی جذب نیرو دارند ؟

در آزمون دهم دستگاه های اجرایی وزارت راه،سازمان شیلات،پست بانک،سازمان ملی استاندارد،شرکت ارتباطات زیرساخت،سازمان ملی بهره وری،گمرک،پژوهشکده علوم زمین،سازمان پزشکی قانونی،سازمان نقشه برداری کشور،سازمان تبلیغات،سازمان امور مالیاتی و چند سازمان و نهاد دولتی دیگر جذب نیرو خواهند داشت.

نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی ای سوال شامل چه مواردی است ؟

سوالات ارائه شده ویژه آزمون دهم دستگاه های اجرایی شامل سوالات تخصصی و عمومی دستگاه های اجرایی و برای تمامی خوشه های شغلی ارائه می شود.

آیا سوالات ارائه شده دارای پاسخ نامه می باشند ؟

سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به همراه جواب و پاسخ نامه تشریحی تقدیم شما می شوند.

خرید سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

همانطور که ملاحضه نموده اید کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی آزمون دستگاه های دولتی را تقدیم شما خوبان نموده ایم که به همراه سوالات و درس نامه های تخصصی و عمومی محتوایی بی نظیر برای این بسته به ارمغان آورده است. امید داریم با کمک خداوند و تلاشی بی نظیر بتوانید به موفقیت مدنظر دست یابید و انشالله جزو نفرات برگزیده قرار بگیرید.

۱۰۴۰۰ تومان – سفارش و دانلود

سایت سازمان سنجش

منبع: ای-سوال
ای-سوال
رایگان
دریافت فایل
شنبه 30 تیر 1403، ساعت 15:08