جزوه خلاصه و آزمون‌محور آیین دادرسی مدنی

دانلود رایگان

جزوه خلاصه و آزمون‌محور آیین دادرسی مدنی (دست‌نویس)

تلخیص و تنظیم از امین قاسم‌پور

جزوه آیین دادرسی مدنی امین قاسم‌پور

پایگاه خبری اختبار- امین قاسم‌پور، کارشناس‌ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۳۱ آزمون وکالت ۹۵ کانون مرکز است که پیش‌تر دو جزوه «خلاصه‌ای از قواعد عمومی قراردادها» و «هنر مدیریت مطالعه برای آزمون وکالت» از او در پایگاه خبری اختبار انتشار یافته است.

«جزوه خلاصه و آزمون‌محور آیین دادرسی مدنی» با توجه به سرفصل‌های جلد اول دوره پیشرفته آیین دادرسی مدنی دکتر عبدالله شمس و بر اساس آخرین اصلاحات قانونی تنظیم شده است؛ بدین معنا که ضمن بیان اصل نکته علمی (بدون ذکر استدلال و حواشی اضافه)، موارد و چگونگی کاربرد آزمونی آن نیز بیان شده تا داوطلب بداند در مصاف با آزمون مورد نظر خود، چگونه عمل کند.

تفاوت عمده جزوه حاضر با منبع اصلی در همین نکته است که این جزوه به مطالب صرفاً علمی، رنگ و بوی آزمونی و تستی بخشیده و تلاش کرده است تا مفاد منبع اصلی را از فضای علمیِ صرف خارج سازد. بدین ترتیب به داوطلبانی که قصد یادگیری علمی و استنباطی آیین دادرسی مدنی را دارند توصیه می‌شود که منبع اصلی (کتب دوره پیشرفته) را مطالعه کنند؛ چراکه این جزوه تنها برای آزمون‌های حقوقی (به‌ویژه آزمون وکالت) و آشنایی با تکنیک‌های تست‌زنی دادرسی مدنی تدوین شده و به همین دلیل، تنها به بیان نکته نهایی هر بحث پرداخته است.

هرچند این جزوه به صورت دست‌نویس تهیه شده اما با توجه به کیفیت بالای فایل PDF و خط خوانای آن، به راحتی قابل مطالعه بر روی گوشی‌های هوشمند است.

برای دانلود جزوه خلاصه و آزمون‌محور آیین دادرسی مدنی کلیک کنید

نمونه‌ای از محتوای این جزوه:

منبع: اختبار
اختبار
رایگان
دریافت فایل
شنبه 30 تیر 1403، ساعت 15:35