نمونه سوالات راهنمای محلی

✅آزمون راهنمای محلی - سایت آزمونیا - سوالات راهنمای محلی (قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان، با هدف افزایش سطح دانش ایرانیان عزیز و موفقیت در آزمون به همراه تست آنلاین و کارنامه
نمونه سوالات راهنمای محلی

آزمون راهنمای محلی در شاخه گردشگری زیر مجموعه گروه خدمات فنی و حرفه ای کشور

نمونه سوال های دوره های مختلف فنی و حرفه ای و آزمون آنلاین و آزمون ادواری

 

اگر شما قصد دارید تا در شاخه راهنمای محلی مدرک معتبری دریافت کنید. باید علاوه بر گذراندن دوره های فنی و حرفه ای باید در آزمون مربوطه نیز نمره قبولی را کسب نمایید. نمونه سوالات راهنمای محلی فنی حرفه ای به عنوان منبع برای آشنایی با آزمون و یافتن آمادگی لازم برای شرکت در آزمون های فنی حرفه ای است.

 

مخاطبان این دوره:

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط

کلیه علاقه مندان به فعالیت در حوزه راهنمای محلی

 

بازار کار راهنمای محلی

اشتغال در تورهای مسافرتی و تورلیدری, اشتغال در دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی, اشتغال در دفاتر فروش بلیط های مسافرتی, اشتغال در دفاتر هواپیمایی, اشتغال در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری, اشتغال در مهمانداری هواپیما در صورت ادامه تحصیل, اشتغال در موزه ها و راهنمای موزه

 

راهنمای محلی کیست؟

راهنمای محلی به فردی گفته می شود که با شناخت کامل نسبت به موقعیت جغرافیایی و آداب و رسوم یک منطقه بتواند گردشگران را راهنمایی کند.

فردی که سمت راهنمای محلی را به دوش می کشد همانند راهنمای گردشگری فرهنگی باید درباره محل زندگی خود اطلاعات کاملی داشته باشد و توانایی برنامه ریزی خوبی را داشته باشد.

آشنایی با تمامی رسوم محل مورد نظر مانند : رسوم غذایی، آداب و رسوم محلی، موسیقی محلی، غذای محلی، مناطق دیدنی منطقه و … برای فردی که مسئولیت راهنمای محلی را برعهده می گیرد واجب می باشد.

 

نمونه سوالات تستی راهنمای محلی از شما یک حرفه ای می سازد

 

با وجود آنکه آزمون راهنمای محلی فنی حرفه ای، سختی های مربوط به خودش را دارد اما نمونه سوالات تستی راهنمای محلی این امکان را برای متقاضیان این رشته فراهم می آورد تا با مطالعه این مجموعه علاوه بر سنجیدن مهارت های خود برای شرکت در آزمون، میزان قبولی خود را تا حد بسیار بالایی افزایش دهند.

 

 این نمونه سوالات قابل استفاده برای تمامی داوطلبان و هنرجویانی است که قصد شرکت در دوره های آموزشی ادواری و همچنین آزمون راهنمای محلی فنی حرفه ای را دارد می باشد.

 

نمونه سوالات تستی راهنمای محلی همراه با جواب

 

نمونه سوالات تستی راهنمای محلی با جواب همان گونه که از نامش برمی آید از جمله کامل ترین و تخصصی ترین سوالات تستی است که به همراه جواب در اختیار متقاضیان این رشته قرار داده می شود.

 

 محتویات موجود در این مجموعه موارد زیر می باشد:

• مهم ترین نمونه سوالات دوره های پیشین

• سوالات تستی آزمون های قبل همراه با جواب

• سوالات آزمون ادواری همراه با جواب

 

موفقیت شما را در آزمون راهنمای محلی آرزومندیم ❤️

منبع: آزمونیا
آزمونیا
7,500 تومان
دریافت فایل
شنبه 30 تیر 1403، ساعت 07:26