دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ (دانشگاه سراسری)

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها می‌باشد،در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

پایگاه خبری اختبار- دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ منتشر شد.

برای دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ کلیک کنید

به گزارش اختبار، دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها می‌باشد، روز چهارشنبه ۱۰ خرداد در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

متقاضیان مجاز می‌توانند از روز پنجشنبه ۱۱ خرداد تا پایان روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش حداکثر تا ۱۰۰ کدرشته‌محل را در فرم ثبت‌نام خود وارد کنند.

برای خواندن اطلاعیه سازمان سنجش درباره انتخاب رشته‌های تحصیلی برای مجازین به انتخاب رشته در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ کلیک کنید

نحوه انتخاب رشته داوطلبان دانشگاه آزاد آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

آن دسته از متقاضیان علاقمند به انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، می‌بایست پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون و دریافت کارنامه، برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته از تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۱ به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمایند.

دفترچه راهنمای داوطلبان شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها در این سایت منتشر خواهد شد.

تاریخ و هزینه انتخاب رشته نیز در این دفترچه درج خواهد شد.

انتخاب رشته برای رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از «کد دسترسی‌»ای که در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون درج شده، بطور مجزا و از طریق دانشگاه مذکور انجام می‌پذیرد.

منبع: اختبار
اختبار
رایگان
دریافت فایل
جمعه 22 تیر 1403، ساعت 23:39