دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری ۱۴۰۲

دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری ۱۴۰۲/ زمان اعلام اسامی معرفی‌شدگان به مصاحبه آزمون دکتری ۱۴۰۲

پایگاه خبری اختبار- دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی مقطع دکتری Phd سال ۱۴۰۲ (دانشگاه سراسری) منتشر شد.

اسامی پذیرفته‌شدگان اولیه این آزمون روز گذشته (۲۷ فروردین) اعلام شد.

برای دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری ۱۴۰۲ کلیک کنید

مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری ۱۴۰۲

بر اساس آنچه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده، آن‌دسته از افرادی که براساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی شده‌اند، می‌بایست از روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ تا روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۲نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی خود (حداکثر ۵۰ کدرشته محل درصورت وجود) با توجه به رشته امتحانی که در آن آزمون داده‌اند، در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایند. به این‌دسته از متقاضیان توصیه می‌شود؛ ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های مرتبط با آن اقدام نموده، سپس کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود را از کدرشته‌محل‌های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت‌ها را به ترتیب علاقه، مرتب نموده و پس از آن نسبت به ثبت انتخابهای خود اقدام نمایند. (دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان از روز دو‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت).

زمان اعلام اسامی معرفی‌شدگان به مصاحبه آزمون دکتری ۱۴۰۲

لازم به توضیح است اسامی معرفی‌شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و …) در دهه سوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

نحوه انتخاب‌رشته داوطلبان دانشگاه آزاد

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌باشند و علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است به درگاه دانشگاه مذکور به آدرسwww.azmoon.org  مراجعه و براساس اطلاعیه‌های مربوط که در درگاه آن دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد، اقدام نمایند.

منبع: اختبار
اختبار
رایگان
دریافت فایل
شنبه 30 تیر 1403، ساعت 18:36