سوالات استخدامی کارشناس امور آموزشی وزارت بهداشت ( مختص آزمون سال ۱۴۰۲ )

سوالات استخدامی کارشناس امور آموزشی وزارت بهداشت 1402 کامل ترین مجموعه این خوشه شغلی برای آزمون وزارت بهداشت سال جدید می باشد

کماکان داوطلبان آزمون های استخدامی در جستجوی بسته هایی می باشند که بتواند سطح علمی آنها را تا حد زیائی بالا ببرد. در این قسمت ای سوال برای شما و آزمون استخدامی وزارت بهداشت یک سورپرایز بزرگ در نظر گرفته است ما مطمئنیم که شما با مشاهده ریز محتویات این مجموعه به هیچ عنوان آنرا از دست نخواهید داد. نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت در خوشه شغلی کارشناس امور آموزشی یکی دیگر از منابع ارائه شده ای سوال ویژه آزمون ۱۴۰۲ می باشد. این سوالات و جزوات استخدامی استاندارد تماما دارای پاسخ نامه بوده و ای سوال با توجه به اهمیت و ارزش این سوالات آنها را تقدیم حضور شما خوبان نموده است.

موفقیت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

مطالعه سوالات و جزوات ویژه آزمون امور آموزشی

بسته سوالات استخدامی کارشناس امور آموزشی وزارت بهداشت یک پکیج کامل بوده و دارای تمامی نمونه سوالات مهم آزمون های استخدامی اعم از نمونه سوالات عمومی + تخصصی + دفترچه آزمون های سالهای گذشته می باشد که برای تهیه آن تمامی تلاش خود را بکار گرفته ایم چرا که تمامی هم و غم ما موفقیت شماست و به هیچ چیز دیگری فکر نمی کنیم.

تمامی شرکت کنندگان آزمون های استخدامی باید به دنبال بهترین سوالات برای مطالعه باشند اما باید در اولین گام برای تهیه نمونه سوالات استخدامی رشته مورد نظر خود به مواد اعلام شده آن آزمون توجه نمایند. ما تمامی بسته های استخدامی خود را بر اساس دروس اعلام شده آزمون های استخدامی تولید می نماییم چرا که داوطلب می تواند وقت زیادی برای مطالعه داشته و سطح علمی خود را بالاتر ببرد.

مواد اعلام شده آزمون استخدامی کارشناس امور آموزشی وزارت بهداشت :

مواد عمومی : کامپیوتر و فن آوری اطلاعات _ زبان و ادبیات فارسی _ هوش و استعداد _ آمار و ریاضیات _ زبان انگلیسی _ معارف اسلامی _ اطلاعات عمومی

مواد تخصصی : مدیریت و برنامه ریزی آموزشی _ روش تحقیق و آمار _ تئوری های مدیریت _ مدیریت رفتار سازمانی _ مدیریت منابع انسانی _ سنجش و اندازه گیری

بخش ۱

مجموعه سوالات استخدامی کارشناس امور آموزشی وزارت بهداشت ( بخش عمومی + پاسخنامه) :

 • ۶۲۰ سوال کامپیوتر و فن آوری اطلاعات
 • ۵۸۰ سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۴۵۰ سوال اطلاعات عمومی
 • ۵۵۰ سوال هوش و استعداد
 • ۸۱۰ سوال معارف اسلامی
 • ۵۵۰ سوال آمار و ریاضیات
 • ۵۵۰ سوال زبان انگلیسی

این بخش از سوالات عمومی برای آزمون پیش رو از اهمیت خاصی برخوردار می باشد چرا که تمامی نمونه سوالات آن از سوالات پرتکرار ۵ سال گذشته ازمون های استخدامی بوده و با مطالعه دقیق مطمئنا می تواند جایگاه شما را نسبت به رقبای خود تغییر دهد.


بخش ۲

مجموعه سوالات استخدامی کارشناس امور آموزشی وزارت بهداشت ( بخش تخصصی + پاسخنامه) :

 • ۱۹۷ عدد سوال استخدامی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی + پاسخنامه
 • ۲۸۴ عدد سوال استخدامی تئوری های مدیریت + پاسخنامه تشریحی
 • ۱۹۳ عدد سوال استخدامی سنجش و اندازه گیری + پاسخنامه
 • ۱۸۶ عدد سوال استخدامی مدیریت رفتار سازمانی + پاسخنامه
 • ۱۵۳ عدد سوال استخدامی مدیریت منابع انسانی + پاسخنامه
 • ۱۵۸ عدد سوال استخدامی روش تحقیق و آمار + پاسخنامه

بخش ۳

مجموعه دفترچه سوالات استخدامی کارشناس امور آموزشی وزارت بهداشت ( بخش عمومی + پاسخنامه) :

 • دفترچه سوالات عمومی ۹ دوره آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (از ۹۴ تا ۱۴۰۱ + پاسخنامه)

بار ها و بار ها تکرار کرده ایم که این قسمت تنها برای آشنایی شما با نوع طرح نمونه سوالات استخدامی این آزمون بوده و باعث می شود که استرس شما را کاش دهد.


این بسته شگفت انگیز حاصل تلاش بی وقفه و چند هفته ای یک تیم ۶ نفره می باشد که برای شما تهیه و منتشر شده است . لازم به ذکر است که تمامی نمونه سوالات این بسته دو بار مورد بازبینی دقیق قرار گرفته و بدون هیچ مشکلی خدمت شما خوبان ارائه شده است. همچنان ای سوال با پشتیبانی خود نشان داده است که در هر لحظه می تواند تمامی مشکلات شما را در سریع ترین زمان ممکن برطرف نماید حال اگر در حین خرید و یا دانلود محصول به مشکلی برخورد کرده اید تنها با شماره پشتیبانی این وبسایت که در بالای صفحه قرار گرفته شده است تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما در همان لحظه گفتگو با پشتیبانان برطرف شود.

وزارت بهداشت

بسته فوق کامل سوالات استخدامی کارشناس امور آموزشی وزارت بهداشت در ای سوالسفارش و دانلود مجموعه
منبع: ای-سوال
ای-سوال
61,000 تومان
دریافت فایل
شنبه 23 تیر 1403، ساعت 00:26