سوالات آزمون دفتریاری اسناد رسمی ( دانلود دفترچه های اصلی دفتریاری )

سوالات آزمون دفتریاری اسناد رسمی ارائه شده توسط ای سوال شامل اصل دفترچه های آزمون های قبلی این آزمون به همراه پاسخ نامه می باشد.
سوالات آزمون دفتریاری اسناد رسمی ( دانلود دفترچه های اصلی دفتریاری )

دانلود کامل ترین مجموعه نمونه سوالات آزمون دفتریاری اسناد رسمی

سوالات آزمون دفتریاری اسناد رسمی مجموعه ای است که وبسایت ای سوال با توجه به تقاضای مخاطبان خود در جهت ارتقاء دانش تخصصی این عزیزان منتشر نموده است.امید داریم با دانلود و مطالعه این مجموعه استثنائی بتوانید به بهترین شکل ممکن در آزمون دفتریاری پیش رو موفقیت مورد نظر خود را کسب نمائید.محتویات مجموعه سوالات آزمون دفتریاری کاملا و دقیقا مطابق مفاد اعلامی بوده و نمونه سوالاتی که در ادامه تقدیم حضور شما عزیزان میشود از اصل سوالات آزمون های قبل استخراج شده اند.

نمونه سوالات دفتریاری وبسایت ای سوال شامل کلیه نمونه سوالات مهم و البته کاربری سال های قبل دفتریاری است که شما داوطلبان عزیز برای موفقیت به آنها نیازمند هستید.این نمونه سوالات به همراه دفترچه های آزمون های دفتریاری سال های قبل به یک مجموعه بسیار ایده آل و تاثیرگذار در موفقیت و قبولی شما تبدیل شده است.با ما همراه شوید تا ریز محتویات این بسته را مرور نمائیم.

کامل ترین منابع آزمون دفتریاری اسناد رسمی در کشور / ویژه آزمون ۱۴۰۲

موفقیت با دانلود و مطالعه اصل سوالات آزمون دفتریاری

سوالات آزمون دفتریاری اسناد رسمی

نمونه سوالات آزمون دفتریاری اسناد رسمی به همراه پاسخنامه

تمامی نمونه سوالات آزمون دفتریاری اسناد رسمی ارائه شده در وبسایت ای – سوال به همراه پاسخ نامه بوده و اعتقاد ما همواره بر این اصل بوده که دانلود منابع و نمونه سوالات فاقد پاسخ تنها داوطلبان را گمراه نموده و نمی تواند مفید واقع شود.البته جایی که نمونه سوالات به همراه پاسخ وجود دارد چه لزومی دارد که بدون پاسخ آن ارائه گردد.

با دفتریار و دفتریاری بیشتر آشنا شویم

در واقع دفتریار معاون سردفتر است اما با حضور خود سردفتر هیچ گونه مسئولیتی در دفترخانه ندارد،به عبارت دیگر دفتریار را میتوان سردفتر علی البدل یا کارآموز نیز نامید.

مهم ترین وظایف دفتریار چیست ؟

سردفتر مسئول کلیه امور دفترخانه است و دفتریار اول مسئول اموری است که به موجب قانون یا بموجب مقررات توسط سردفتر به او محول می‌شود که در مورد اخیر سردفتر و دفتریار مسئولیت مشترک خواهند داشت در هر مورد که بر اساس مقررات این قانون دفتریار بجای سردفتر انجام وظیفه کند مسئولیت دفتریار همان مسئولیت سردفتر است.

به‌طور کلی وظایف دفتریار به شرح ذیل است:

 1. دفتریار اول سمت معاونت دفترخانه را بعهده دارد.
 2. دفتریار مسئول نظارت بر وصول دولتی در دفترخانه می‌باشد.
 3. دفتریار نماینده اداره ثبت در دفترخانه می‌باشد.
 4. دفتریار مسئول اموری است که به موجب مقررات از طرف سردفتر به عهده او محول شده‌است. اما اینکه به موجب مقررات کدام امور رامیتوان بعهده وی قرارداد قانون سکوت کرده‌است

برگرفته از ویکی پدیا فارسی

آنچه پس از سفارش سوالات آزمون دفتریاری دانلود خواهید نمود


۱ / نمونه سوالات آزمون دفتریاری اسناد رسمی ( بخش عمومی + پاسخ نامه )

 • ۷۲۴ سوال احکام به همراه پاسخ
 • ۵۸۶ سوال معارف اسلامی به همراه پاسخ
 • ۷۵۳ سوال اطلاعات عمومی به همراه پاسخ
 • ۵۸۴ سوال هوش و استعداد به همراه پاسخ

۲ / بخش تخصصی سوالات و دفترچه های آزمون دفتریاری + پاسخ نامه

 • ۲۷۶ سوال حقوق مدنی به همراه پاسخ
 • ۲۷۴ سوال حقوق ثبت به همراه پاسخ
 • جزوه آئین نامه و مقررات دفاتر اسناد رسمی
 • ۱۵۲ سوال اصل دفترچه سوالات آزمون دفتریاری ( سال ۸۴ ، ۸۶ و… ) فاقد جواب
 • اصل دفترچه آزمون سردفتری ( ۱۹۷ سوال )

۲ / درس نامه های آزمون دفتریاری ویژه آزمون جدید

 • درس نامه درس احکام و معارف ۱۴۷ صفحه
 • درس نامه درس اطلاعات عمومی ۲۱۳ صفحه
 • درس نامه درس هوش و استعداد ۲۴ صفحه
 • درس نامه درس حقوق ثبت ۱۰۲ صفحه
 • درس نامه درس حقوق مدنی ۲۷۹ صفحه

موفقیت در آزمون پیش رو با استفاده از منابع و سوالات دفتریاری

اینکه بتوانید با استفاده از منابع هدفمند و مورد تایید مرجع استخدام های کشور موفقیت خود را تضمین نمائید قطعا امری شیرین است.دانلود و مطالعه نمونه سوالات دفتریاری وبسایت ای سوال که مورد تایید بوده و دارای مجوزهای مختلفی اعم از نماد اعتماد،لوگوی طلایی ساماندهی و زیر نظر شرکت معتبر ایده آل رسانه است می تواند به موفقیت شما قوت ببخشد.می بایست با هوشمندی به انتخاب یک مرجع معتبر جهت تهیه نمونه سوالات اقدام نمائید تا زمان و سرمایه مادی و معنوی خود را از دست رفته نبینید.

سوالات آزمون دفتریاری ۱۴۰۲ ای سوال تضمین کننده قبولی شما

بدون تردید موفقیت در آزمون دفتریاری با وجود رقبایی که خواهید داشت کار آسانی نخواهد بود لذا پیشنهاد ما آماده سازی علمی آنهم با جدیت بسیار بالاست.مطالعه درس نامه ها و سوالات آزمون دفتریاری که ای سوال ارائه نموده است می تواند در موفقیت شما نقش مهمی ایفاء نماید.ای سوال با بررسی آزمون های گذشته دفتریاری توانسته است به جمع بندی های لازم در ارائه یک محصول کارآمد رسیده و در نهایت با انتشار یک مجموعه کمک آموزشی کاملا پاسخگو راه موفقیت را برای شما هموار و روشن نماید.

پورتال کانون وکلای دادگستری

منبع: ای-سوال
ای-سوال
رایگان
دریافت فایل
شنبه 30 تیر 1403، ساعت 06:46