سوالات استخدامی بانک ملی ایران (۵۰ ٪ تخفیف ویژه و محدود)

سوالات استخدامی بانک ملی ایران ویژه آزمون استخدامی 1402 با پاسخ نامه تشریحی و دفترچه های سال های قبل از ای سوال آماده دانلود است.
سوالات استخدامی بانک ملی ایران (۵۰ ٪ تخفیف ویژه و محدود)
keyboard_arrow_left بخش های اصلی
post_add چنانچه به مجموعه ای نیاز دارید می توانید نام آنرا به ۰۹۱۲۰۵۵۱۱۶۲ پیامک نمائید تا در سایت قرار داده شود.
content_copy مجموعه سوالات استخدامی آزمون بانک ملی وبسایت ای سوال تماما توسط این مجموعه تهیه و منتشر گردیده و هر گونه استفاده سودجویانه موجب پیگرد افراد متخلف خواهد شد.

سوالات استخدامی بانک ملی ایران را می توانید از وبسایت ای-سوال با بیشترین تعداد سوال و کیفیتی بی نظیر،در نظر گرفتن تمامی مواد آزمونی معرفی شده دانلود نمائید.بانک ملی ایران از جمله قدیمی ترین بانک ها است که همه ساله داوطلبان زیادی جهت شرکت در آزمون های استخدامی آن که از طریق جراید و اعلان عمومی به اطلاع هموطنان می رسد شرکت کرده و شانس خود را برای استخدام می آزمایند.

برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک ملی مطالعه چه منابعی ضروری است ؟

ای سوال به عنوان یکی از معتبرترین و قدیمی ترین مراکز ارائه دهنده منابع استخدامی تلاش نموده تا با ارائه کامل ترین مجموعه سوالات و درس نامه های استخدامی ویژه بانک ملی شما را در مسیر آماده سازی و مطالعه به طور کامل حمایت نماید. مطالعه این مجموعه سوالات که شامل بخش های تخصصی و عمومی می باشد و تماما دارای پاسخ های تشریحی نیز می باشد خواهد توانست نیازهای مطالعاتی شما را به طو‌ر کامل برطرف نماید.

موفقیت در آزمون استخدامی بانک ملی ایران

مطالعه منابع جامع شامل سوالات و درس نامه ها

بدون تردید بانک ملی ایران یکی از بزرگترین،معتبرترین و قدیمی ترین بانک های کشور است که اعتبار آن بر همگان روشن است.استخدام در بانک ملی ایران قطعا برای داوطلبان استخدام مهم و دلپذیر است.

خبر استخدام ۱۴۰۲ بانک ملی

بانک ملی ایران قصد دارد تا برای جذب ۱۷۳۴ نفر و تبدیل نیروهای شرکتی فرزندان ایثارگر در اردیبهشت سال ۱۴۰۲ آزمون استخدامی برگزار نماید.

اخبار استخدامی بانک ملی
مشاهده آخرین اخبار و اطلاعیه های استخدامی بانک ملی

با دسته بندی نمونه سوالات این بانک به عنوان بانکدارهای مختلف که از ۱۰۲ تا ۱۰۹ مشخص شده است می توانید بسته به رشته خود نسبت به دانلود این سوالات اقدام نموده و با مطالعه این مجموعه ها خود را برای موفقیت آماده نمائید.لازم به ذکر است نمونه سوالات عمومی و دفترچه های دستگاه های اجرایی نیز به صورت هدیه تقدیم کلیه خریداران عزیز خواهد شد.

۵۰ ٪ تخفیف عیدانه منابع بانک ملی

ای سوال جهت رفاه حال داوطلبان و خریدا ان مجموعه سوالات آزمون استخدامی بانک ملی این منابع را با ۵۰ درصد تخفیف واقعی عیدانه ارائه نموده است تا انشالله با کمترین هزینه به منابع اصلی ،استاندارد و موثر دسترسی داشته باشید.

سوالات آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۲

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملی را می توانید به کامل ترین شکل از ای سوال تهیه نمائید و موفقیت را با مطالعه مجموعه های کامل و استاندارد ای سوال تضمین نمائید. انشالله که با معرفی ما به دیگر دوستانتان از ما حمایت خواهید نمود که قطعا با دانلود این مجموعه و رضایت خاطری که خواهید داشت همینطور نیز خواهد بود.

کتاب استخدامی بانک ملی ایران

کتاب استخدامی بانک ملی ایران

مجموعه ای که برای ارتقاء دانش عمومی و تخصصی شما خوبان ارائه نموده ایم در واقع کتاب استخدامی بانک ملی ایران است.این بسته شامل نمونه سوالات استخدامی بانکدار است که در واقع بهترین نمونه سوالات موجود در کشور است که خریداران این بسته خواهند توانست با مهم ترین سوالات این بانک آشنا شوند. پیشنهاد ما این است که اگر قصد تهیه کتاب استخدامی دارید نشر برتر را انتخاب نمائید. پایگاهی کاملا تخصصی که می تواند شما را در مطالعه با کتاب های ویژه همراهی نماید.

هدیه ای سوال برای شما : سوالات عمومی + دفترچه های ۹ دوره فراگیر + پاسخ نامه

سوالات استخدامی بانک ملی ای-سوال از چند جهت اما برتری قابل ملاحضه ای نسبت به دیگر وب سایت های ارائه کننده سوالات استخدامی دارد.از اولین برتری های آن می توان به تعداد بالای سوالات اشاره کرد.ما در ای-سوال تمام سعی خود را جهت جمع آوری مجموعه هایی مفید و موثر که جدا در موفقیت شما نقش داشته باشند به خرج داده ایم و شما داوطلبان گرامی می توانید با خیال راحت از این مجموعه ها استفاده و تاثیر آنها را به چشم خود ببینید.

سوالات استخدامی بانک ملی در وبسایت ای-سوال دارای تمامی مواد آزمونی معرفی شده است و ما هیچ موردی را از قلم نیانداخته ایم و با دریافت تنها یک مجموعه سوالات بانک ملی از ما می توانید به کامل ترین فایل نمونه سوالات استخدامی بانک ملی دسترسی داشته باشید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک ملی ایران

دفترچه سوالات استخدامی بانک ملی ( سال های قبل )

 • اصل سوالات آزمون های بانک های ملی،ملت،سپه،تجارت،کشاورزی،مهر اقتصاد،رفاه کارگران،صادرات،سینا به همراه پاسخ نامه

بخش فوق می تواند شما را با مهم ترین و پرتکرار ترین نمونه سوالات استخدامی بانکی آشنا کرده و مهم ترین منبع مطالعاتی برای داوطلبان آزمون ۱۴۰۲ بانک ملی می باشد.

ای سوال به همراهه سوالات استخدامی در بخش های عمومی و تخصصی که به همراه پاسخ نامه ارائه می شود دفترچه های استخدامی بانک ملی در سال های قبل را نیز تقدیم شما خوبان خواهد نمود تا بوسیله مطالعه این سوالات به بهترین شکل با نمونه سوالات احتمالی و جنس سوالاتی که طرح می شود آشنا شوید.

دانلو‌د منابع استخدامی بانک ملی

کامل ترین منابع به همراه پاسخ های تشریحی
سفارش و دانلود

 

سوالات استخدامی بانک ملی ۱۴۰۲ ( کد ۱۰۲)

 • ۲۱۲ عدد سوال اصول حسابداری + پاسخ نامه
 • ۳۵۴ عدد سوال اصول علم اقتصاد + پاسخ نامه تشریحی
 • ۶۰۷ عدد سوال دانش پول،ارز و بانکداری + پاسخ نامه
 • ۲۵۹ عدد سوال تئوری های مدیریت + پاسخ نامه تشریحی
 • ۶۲ عدد سوال ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت + پاسخ نامه

با توجه به آگهی استخدامی بانک ملی ۱۴۰۲ رده شغلی بانکدار را در ای سوال برای سوالات استخدامی بانک ملی فعال نموده ایم که امیدواریم دانلود این منابع به کمک شما خوبان بیاید.

سوالات آزمون استخدامی بانک ملی ایران (کد ۱۰۳)

 • سوالات تخصصی حقوق اداری ( ۲۲۰ عدد + پاسخ نامه)
 • سوالات تخصصی حقوق اساسی ( ۱۱۰ عدد + پاسخ نامه)
 • سوالات تخصصی حقوق جزا عمومی ( ۲۲۰ عدد + پاسخ نامه)
 • سوالات تخصصی حقوق جزا اختصاصی ( ۲۳۰ عدد + پاسخ نامه)
 • سوالات تخصصی حقوق مدنی ( ۲۵۰ عدد + پاسخ نامه)

سوالات آزمون استخدامی بانک ملی ایران ( کد ۱۰۴)

 • سوالات درس ساختمان داده ها ( ۲۶۰ عدد + پاسخ نامه)
 • سوالات درس معماری کامپیوتر ( ۲۰۰ عدد + پاسخ نامه)
 • سوالات درس نظریه زبان ها ( ۲۰۰ عدد + پاسخ نامه)
 • سوالات درس پایگاه داده ها ( ۱۹۰ عدد + پاسخ نامه)
 • سوالات درس سیستم های عامل ( ۲۰۰ عدد + پاسخ نامه)
 • سوالات درس طراحی الگوریتم ( ۲۳۰ عدد + پاسخ نامه)

نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی بانک ملی ایران (کد ۱۰۵)

 • نمونه سوالات تخصصی اقتصاد خرد ( ۱۵۰ عدد + پاسخ نامه تشریحی )
 • نمونه سوالات تخصصی اقتصاد کلان ( ۱۸۵ عدد + پاسخ نامه تشریحی )
 • نمونه سوالات تخصصی اقتصادسنجی ( ۱۵۰ عدد + پاسخ نامه تشریحی )

سوالات کد ۱۰۶ بانک ملی ایران آزمون ۱۴۰۲

 • سوالات مفاهیم و روش های آماری
 • سوالات احتمال
 • سوالات رگرسیون
 • سوالات نمونه گیری
 • سوالات استنباط آماری

نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی بانک ملی ایران (کد ۱۰۹)

 • سوالات تخصصی الکترومغناطیس (۱۳۰ عدد + پاسخ تشریحی)
 • سوالات تخصصی ماشین های الکتریکی (۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی)
 • سوالات تخصصی مخابرات (۱۰۰ عدد + پاسخ تشریحی)
 • سوالات تخصصی مدارهای منطقی و الکتریکی (۱۸۰ عدد + پاسخ تستی و تشریحی)
 • سوالات تخصصی ریاضیات مهندسی (۳۰۰ عدد + پاسخ تشریحی)

نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی بانک ملی ایران (کد ۱۰۷)

 • نمونه سوالات مکانیک جامدات ( ۱۷۰ عدد + پاسخ تشریحی )
 • نمونه سوالات طراحی معماری و شهرسازی ( ۱۷۰ عدد + پاسخ تشریحی )
 • نمونه سوالات مصالح ساختمانی ( ۲۵۰ عدد + پاسخ )
 • نمونه سوالات اصول مهندسی زلزله ( ۱۳۵ عدد + پاسخ تشریحی )
 • نمونه سوالات نقشه برداری و رسم فنی( ۱۳۰ عدد + پاسخ تشریحی )

نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی بانک ملی ایران (کد ۱۰۸)

 • سوالات درس استاتیک (۱۵۰ عدد + پاسخ نامه)
 • سوالات درس دینامیک، ارتعاشات (۲۸۰ عدد + پاسخ نامه تشریحی)
 • سوالات درس طراحی اجزا (۱۷۰ عدد + پاسخ نامه تشریحی)
 • سوالات درس ترمودینامیک، سیالات و انتقال حرارت (۳۰۰ عدد + پاسخ نامه تشریحی)

جدول عناوین شغلی و منابع تخصصی بانک ملی

بر اساس آخرین آزمون استخدامی بانک

عنوان شغلی عنوان محصول دروس تخصصی
بانکدار بانک ملی کد ۱۰۲ سوالات کد ۱۰۲ بانکدار بانک ملی اصول حسابداری-اصول علم اقتصاد-دانش پول،ارز و بانکداری-تئوری های مدیریت-ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت
بانکدار بانک ملی کد ۱۰۳ سوالات کد ۱۰۳ بانکدار بانک ملی حقوق اداری-حقوق اساسی-حقوق جزا عمومی-حقوق جزا اختصاصی-حقوق مدنی
بانکدار بانک ملی کد ۱۰۴ سوالات کد ۱۰۴بانکدار بانک ملی ساختمان داده ها-معماری کامپیوتر-پایگاه داده ها-سیستم های عامل-طراحی الگوریتم
بانکدار بانک ملی کد ۱۰۵ سوالات کد ۱۰۵ بانکدار بانک ملی مدیریت و توسعه کشاورزی-بازاریابی کشاورزی-اقتصاد خرد-اقتصاد کلان-اقتصادسنجی
بانکدار بانک ملی کد ۱۰۶ سوالات کد ۱۰۶ بانکدار بانک ملی مفاهیم و روش های آماری-احتمال ۱-رگرسیون۱-نمونه گیری ۱-استنباط آماری
بانکدار بانک ملی کد ۱۰۷ سوالات کد ۱۰۷ بانکدار بانک ملی مکانیک جامدات-طراحی معماری و شهرسازی-مصالح ساختمانی-اصول مهندسی زلزله-نقشه برداری
بانکدار بانک ملی کد ۱۰۸ سوالات کد ۱۰۸ بانکدار بانک ملی استاتیک ، مقاومت مصالح و طراحی اجزا-ترمودینامیک،سیالات و انتقال حرارت-دینامیک،ارتعاشات و کنترل
بانکدار بانک ملی کد ۱۰۹ سوالات کد ۱۰۹ بانک ملی مدارهای الکتریکی-ماشین های الکتریکی-سیستم های کنترل خطی-الکترونیک و مدارهای منطقی-الکترومغناطیس و مخابرات-ریاضیات مهندسی و تجزیه و تحلیل سیستم ها

 

منابع استخدامی بانک ملی

ای سوال ارائه دهنده کامل ترین منابع استخدامی بانک ملی سال ۱۴۰۱

با توجه به اینکه امسال بانک ملی ایران با عنوان نمودن ۷ شاخه شغلی بانکدار منابعی کاملا متفاوت را برای آزمون خود ارائه نموده تیم تولید محتوای ای سوال با انتشار جدیدترین و کامل ترین دروس که همگی دارای پاسخ هستند تلاش نموده تا با ارائه یکی از معتبرترین و کامل ترین بسته های خود داوطلبان آزمون بانک ملی ۱۴۰۱ را از مطالعه هر منبع دیگری بی نیاز نماید.

آزمون سال ۱۴۰۲ بانک ملی ایران

آزمون جدید بانک ملی در اردیبهشت سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد و بانک با جذب نفرات مورد نظر در جهت بهبود خدمات رسانی در سراسر کشور اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

آرشیو  ۱۳۹۹ اخبار بانک ملی :

با اعلام آگهی استخدامی  دستگاه های اجرایی و با مشخص شدن مجری آزمون که این بار بر خلاف تمامی این سال ها نهادی غیر از سازمان سنجش برگزار کننده این آزمون استخدامی است که نامش جهاد دانشگاهی می باشد مشخص گردید که یکی از ارگان هایی که به جذب نیرو خواهد پرداخت بانک ملی ایران است لذا تیم ای سوال تلاش نمود تا با ارائه یکی از کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی بانک ملی بار دیگر داوطلبان خود را سورپرایز نماید.شما عزیزان می توانید با دانلود و مطالعه این مجموعه که شامل تمامی نمونه سوالات عمومی و تخصصی مورد نیازتان است به موفقیت در این آوردگاه علمی امیدوار باشید.

آزمون استخدامی جدید بانک ملی ایران

بالاخره انتظارها به سر رسید و اگهی استخدام بانک ملی در اسفند ماه برای آزمون سال ۱۴۰۲ منتشر شد. شما داوطلبان گرامی می توانید با دانلود و مطالعه منابع آزمون استخدامی بانک ملی که به صورت کاملا ویژه توسط ای سوال برای تمامی خوشه های شغلی منتشر شده است خود را برای این آزمون استخدامی آماده نمایید، ای سوال پیشنهاد میکند با دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک ملی برای رشته خود از همین امروز خود را برای آزمون جدید آماده نمایید.

دفترچه سوالات آزمون استخدامی بانک ملی ۹۷

این دفترچه که یکی از مهم ترین منابع استخدامی سال های قبل بانک ملی است به تمامی داوطلبانی که سایت ای سوال را برای تهیه منابع خوددانتخاب خواهند نمود به صورت هدیه تقدیم خواهد شد.

نمونه سوالات تخصصی بانک ملی

مجموعه سوالات و درس نامه های ارائه شده ویژه آزمون استخدامی بانک ملی ایران که برای آزمون اردیبهشت ۱۴۰۲ تهیه و منتشر گردیده است در واقع پکیجی کامل از سوالات تخصصی بانک ملی در کنار مجموعه های عمومی و درس نامه ها می باشد که تماما دارای جواب های تشریحی بوده و می تواند به طور کامل نیاز هر داوطلب هوشمندی را برطرف نماید. امیدواریم تلاش ما و همکارانمان در ای سوال بتواند به موفقیت شما داوطلبان گرامی منجر شود.

سوالات متداول داوطلبان آزمون استخدامی بانک ملی

آزمون بعدی استخدامی بانک ملی چه زمانی است ؟

با توجه به اگهی استخدامی بانک ملی این بانک در اردیبهشت سال ۱۴۰۲ نسبت به جذب تعداد ۱۷۳۴ نفر و تبدیل نیرو‌های شرکتی فرزند ایثارگران در سراسر کشور اقدام خواهد نمود.

نمونه سوالات استخدامی بانک ملی شامل چه مواردی است ؟

سوالات آزمون استخدامی بانک ملی شامل سوالات تخصصی و عمومی به همراه دفترچه سوالات سال های قبل این بانک می باشد.

بانک ملی ایران

منبع: ای-سوال
ای-سوال
74,000 تومان
دریافت فایل
جمعه 22 تیر 1403، ساعت 23:04