نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی وزارت امور خارجه ۱۴۰۲

دانلود مجموعه نمونه سوالات و دفترچه سوالات عمومی آزمون استخدامی وزارت امور خارجه 1402 به همراه با پاسخنامه
نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی وزارت امور خارجه ۱۴۰۲

 

مواد آزمون عمومی طبق اعلام وزارت امور خارجه مطابق زیر می باشد:

 

بسته نمونه سوالات شامل:

جهت بهبود توان علمی و آمادگی خود در بخش عمومی آزمون جزوات طراحی شده اند را پیشنهاد می نماییم که با مطالعه آنها به سراغ نمونه سوالات استخدامی بروید و حتما نتیجه های لازم با این بسته ها حاصل خواهد شد. داوطلبانی که مطالعه کاملی از این درسنامه ها به عمل آورند حتما به سوالات استخدامی وزارت خارجه پاسخگو خواهند بود و نتیجه قبولی آزمون استخدامی وزارت خارجه را رقم خواهند زد.

۱۳۵ صفحه جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۱ صفحه جزوه استخدامی معارف اسلامی

۲۴۶ صفحه جزوه استخدامی مهارت های کامپیوتر

۱۴۰ صفحه جزوه استخدامی درس ریاضی

۱۳۸ صفحه جزوه استخدامی زبان انگلیسی

یکی از چالش‌های بزرگ متقاضیان استخدامی وزارت امور خارجه دسترسی نداشتن به منابع آزمون می باشد حال ما این کار رابرای شما انجام دادیم که قطعا می تواند این چالش را برای شما حل کند.

 

بخش آموزش نحوه ثبت نام در آزمون استخدام نیروی انسانی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران:

مدارک مورد نیاز : شناسنامه-کارت ملی-یک قطعه عکس – اطلاعات مدرک دانشگاهی

برای ثبت نام  وارد سامانه یکپارچه برگزاری آزمون‌های استخدامی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی  شوید می توانید از همینجا کلیک کنید مطابق شکل زیر وارد سایت می شوید که در سامانه آزمون های فعال لیست شده اند که شما باید طبق عکس وارد قسمت آزمون استخدام نیروی انسانی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و بر روی ثبت نام در آمون کلیک کنید.

 

 

 

قبل از کلیک بر روی ثبت نام شما باید هزینه ثبت نام را پرداخت نمائید برای همین منظور بر روی دکمه سبز رنگ پرداخت هزینه کلیک می کنید و وارد صفحه که شدید اطلاعات خود اعم از کدملی و موبایل را وارد می کنید و وارد صفحه پرداخت می شوید باید ۲۳۰ هزار تومان پرداخت شود پس از پرداخت توکن پرداخت برای شما صادر می شود که شما این توکن که شامل عدد هست را نیاز دارید و برگدید به صفحه اصلی وارد صفحه ثبت نام در آزمون شوید که باید در اینجا کدملی و توکن خریداری شده را وارد نمائید و بر روی ثبت نام کلیک کنید شما وارد صفحه ثبت نام شده اید که باید اطلاعات خود را کامل وارد کنید پس از ثبت نام یک کدرهگیری برای شما صادر خواهد شد.

منبع: گو-ویکی
گو-ویکی
9,000 تومان
دریافت فایل
پنج‌شنبه 28 تیر 1403، ساعت 16:53