سوالات استخدامی جهاد کشاورزی (دانلود رایگان)

سوالات استخدامی جهاد کشاورزی به همراه پاسخ نامه تشریحی را میتوانید از ای سوال دانلود نموده و موفقیت خود در آزمون را تضمین نمایید.
سوالات استخدامی جهاد کشاورزی (دانلود رایگان)

دانلود نمونه سوالات استخدامی جهاد کشاورزی

نکته بسیار مهم : مجموعه سوالات آزمون استخدامی جهاد کشاورزی در دو بخش رایگان و vip ارائه می شود که مجموعه رایگان شامل بخش عمومی بوده که به صورت کاملا رایگان تقدیم شما عزیزان داوطلب خواهد شد و مجموعه vip شامل نمونه سوالات و جزوات تخصصی است که در این صفحه توضیح داده شده.

سوالات استخدامی جهاد کشاورزی که جدیدا مورد اپدیت و بازبینی قرار گرفته است را امروز خدمت شما داوطلبان تقدیم میکنیم.انشالله این مجموعه بتواند در ارتقاء دانش علمی و استخدامی شما و آشنایی شما با مجموعه سوالات جهاد کشاورزی مفید واقع گردد.کتاب استخدامی جهاد کشاورزی که در این بخش خدمت شما داوطلبان گرامی ارائه خواهیم نمود شامل سوالات عمومی با تعداد بالا و ۵ دفترچه عمومی آزمون های دستگاه های اجرایی است که در این سال ها به جذب نیروی شغلی کشور توسط سازمان سنجش مشغول بوده.

ای سوال سال هاست در حال ارائه منابع و سوالات استخدامی به داوطلبان عزیز می باشد. در این ۱۵ سال تلاش نموده ایم تا با ارائه بهترین منابع استخدامی داوطلبان عزیز را از پراکنده خوانی و تلاش برای گشتن به دنبال منابع بی نیاز نمائیم. نتیجه این تلاش ها را می توان در رضایت مشتریان از نشر برتر و موفقیت تعداد بسیار زیادی از داوطلبانی که منابع ما را تهیه نموده اند دید. سوالات استخدامی جهاد کشاورزی که ویژه آزمون استخدامی سال ۱۴۰۲ تهیه و منتشر گردیده است همگی دارای پاسخ نامه های تشریحی و تستی بوده و این منابع از اصلی ترین منابع کشور برای این آزمون به شمار می آیند

سوالات استخدامی جهاد کشاورزی

مختصری در مورد جهاد کشاورزی :

این مجموعه همانطور که از نامش پیداست به جهت ارتقاء سطح کشاورزی کشور و رفع کمبودها و نارسایی های این بخش مهم تشکیل و شروع به کار نمود.سازمان جهاد کشاورزی دغدغه یکپارچه سازی و موازی کاری داشته و به منظور حذف تصدی گری های غیر ضرور پا به عرصه و نظام اداری کشور نهاده است که این شروع به کار به سال ۱۳۷۹ و با ادغام دو وزارت خانه جهاد سازندگی و وزارت خانه کشورزی رخ داد.

مجموعه سوالات استخدامی جهاد کشاورزی


۱ / سوالات استخدامی جهاد کشاورزی ( بخش عمومی + جواب تستی)

 • سوال زبان انگلیسی ۱۶۲۰ عدد
 • سوال هوش و استعداد ۱۳۴۷ عدد
 • سوال زبان و ادبیات فارسی ۲۴۶۱ عدد
 • سوال آمار و ریاضیات ۲۱۴۹ عدد
 • سوال کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۲۸۵۱ عدد
 • سوال معارف اسلامی ۱۶۳۴ عدد
 • سوال اطلاعات عمومی ۲۳۴۷ عدد

۲ / سوالات استخدامی جهاد کشاورزی ( بخش عمومی + جواب تشریحی )

 1. سوال ریاضی ۴۵۳ عدد
 2. سوال معارف ۱۷۱ عدد
 3. سوال آمار ۳۴۷ عدد
 4. سوال زبان انگلیسی ۲۰۷ عدد
 5. سوال ادبیات فارسی ۱۲۴ عدد
 6. سوال کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۴۱۰ عدد
 7. سوال اطلاعات عمومی ۳۸۰ عدد

۳ / درس نامه های استخدامی جهاد کشاورزی (بخش عمومی)

 • درس نامه معارف اسلامی
 • درس نامه زبان و ادبیات فارسی
 • درس نامه زبان انگلیسی
 • درس نامه اطلاعات عمومی و مبانی قانونی
 • درس نامه مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 • درس نامه زبان انگلیسی
 • درس نامه آمار و ریاضیات

بخش اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی + پاسخ تستی و تشریحی

 1. عین دفترچه سوالات آزمون استخدامی فراگیر / ۹ آزمون فراگیر + پاسخ تشریحی

 

موفقیت در آزمون استخدامی جهاد کشاورزی ۱۴۰۲

اگر می خواهید با دانلود و مطالعه مجموعه ای استاندارد از سوالات استخدامی جهاد کشاورزی به بالاترین میزان از آمادگی علمی دست یابید این بسته بی نظیر را از دست ندهید.

نتیجه گیری :

این مجموعه برای کلیه کسانی که قصد شرکت در آزمون های استخدامی جهاد کشاورزی و آزمون های وابسته به این نهاد را دارند مناسب بوده و توصیه میشود.سوالات ای سوال تماما دارای پاسخ نامه بوده و از مهم ترین سوالات آزمون های استخدامی سال های گذشته در جمع اوری و انتشار انها بهره گرفته شده است.

نکته مهم : با دریافت این مجموعه سوالات استخدامی می توانید نمونه سوالات آزمون های ۹ گانه فراگیر دستگاههای اجرایی کشور را از ما به عنوان هدیه دریافت نمائید که امیدواریم مورد استفاده و رضایت شما واقع گردد.همانند گذشته ای سوال همواره به فکر داوطلبان خود بوده و مسائل مالی برای این پایگاه تنها مسئله مورد بحث نمی باشد.

ای سوال ارائه دهنده نمونه سوالات استخدامی کشور

وبسایت جهاد کشاورزی

دانلود مجموعه کامل سوالات استخدامی جهاد کشاورزیسفارش و دانلود
منبع: ای-سوال
ای-سوال
61,000 تومان
دریافت فایل
شنبه 23 تیر 1403، ساعت 01:20