سوالات استخدامی حقوق شرکت نفت (آزمون ۱۴۰۲ )

سوالات استخدامی حقوق شرکت نفت ویژه آزمون ۱۴۰۲ وزارت نفت شامل سوالات و درس نامه های تخصصی و عمومی با پاسخ تشریحی می باشد.
سوالات استخدامی حقوق شرکت نفت (آزمون ۱۴۰۲ )

دانلود سوالات استخدامی حقوق شرکت نفت

سوالات استخدامی حقوق شرکت نفت مجموعه ای دیگر از بین بسته های ای سوال می باشد که برای شما در سال ۱۴۰۲ تولید شده است . تمامی بسته های ای سوال تماما بر اساس مواد اعلام شده آزمون ها تولید می شوند و مطمئنا می توانند کمک کننده بسیار خوبی برای تمامی داوطلبین و شرکت کنندگان این آزمون باشند. این بسته دارای نمونه سوالات عمومی و تخصصی و دفترچه تمامی ادوار گذشته آزمون های اجرایی می باشد به همین دلیل محتویات مجموعه زیر می تواند سطح علمی شما را ارتقاء داده و نیاز های شما را برای این آزمون برطرف نماید. همچنین می توانید برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شرکت نفت بر روی آن کلیک نماید.

سوالات استخدامی حقوق شرکت نفت

چرا نمونه سوالات ای سوال برای آزمون های استخدامی بسیار مناسب می باشند ؟

شاید برای شما داوطلبین سوالاتی پیش بیاید که در آزمون استخدامی از چه نمونه سوالات و منابعی استفاده نمایید. ای سوال با هدف هرچه بهتر شدن فرآیند و نمونه سوالات خود توانسته بسته ای برای شما تولید نماید که تمامی نیاز یک داوطلب را برای یک آزمون برطرف نماید. تمامی نمونه سوالات بخش های مختلف ای سوال و سازمان های برگزار کننده استخدامی توسط افراد مجرب در حوزه درسی خود تولید شده اند  و به هیچ عنوان جای نگرانی برای مطالعه آنها نمی باشد.


محتویات این بسته در یک نگاه :

۱- مجموعه سوالات عمومی

۲- مجموعه سوالات تخصصی

۳- دفترچه تمامی دوره های گذشته فراگیر دستگاه های اجرایی


سوالات استخدامی حقوق شرکت نفت (عمومی)

 • ۷۱۰ عدد سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش + پاسخنامه
 • ۶۲۰ عدد سوال استخدامی هوش و توانمندی های ذهنی + پاسخنامه
 • ۷۰۰ عدد سوال استخدامی زبان انگلیسی عمومی + پاسخنامه
 • ۶۸۰ عدد سوال استخدامی کامپیوتر + پاسخنامه

مطمئنا این بخش یکی از بخش های مهم برای آزمون استخدامی حقوق شرکت نفت می باشد که با بهره گیری از هوش و ذکاوت بالای طراحان سوال ای سوال به یک بخش شگفت انگیز برای داوطلبان تبدیل شده است.


مجموعه تخصصی سوالات استخدامی حقوق شرکت نفت

 • ۲۴۵ عدد سوال تخصصی استخدامی حقوق مدنی + پاسخنامه
 • ۱۹۵ عدد سوال تخصصی استخدامی حقوق اداری + پاسخنامه
 • ۲۱۰ عدد سوال تخصصی استخدامی حقوق تجارت + پاسخنامه
 • ۲۱۵ عدد سوال تخصصی استخدامی حقوق جزای عمومی + پاسخنامه
 • جزوه تخصصی استخدامی حقوق بین الملل عمومی + پاسخ نامه
 • جزوه تخصصی استخدامی حقوق بین الملل خصوصی + پاسخ نامه
 • جزوه تخصصی استخدامی حقوق سازمان های بین المللی + پاسخ نامه

نمونه سوالات تخصصی همچنان برای شما داوطلبین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل با تلاش های خود توانسته ایم مانور های بسیار زیادی بر روی این بخش داده تا بسته ای با محتویات کامل سوالات مهم را برای شما طراحی نماییم.


دفترچه های آزمون های دستگاه های اجرایی

 • دفترچه آزمون های استخدامی کلیه ادوار دستگاه های اجرایی

این بخش به دلیل آشنایی شما داوطلبین با طرز ارائه سوالات این آزمون قرار داده شده است و مطمئنا در حالت روحی و کاهش استرس شما بسیار تاثیر گذار می باشد.


کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی حقوق شرکت نفت در ای سوال

شما داوطلبان با تهیه این مجموعه کامل می توانید از هر نظر نیاز های خود را رفع نمایید و با آمادگی بسیار کامل پای به جلسه امتحان بگذارید. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که مجموعه نام برده شده تمامی نیازهای شما را برای آزمون پیش رو برطرف خواهد کرد و شما بی نیاز از تمامی نمونه سوالات وبسایت های دیگر خواهید بود.

ای سوال همچنان با پشتیبانی ۲۴ ساعته خود نشان داده است که در هر لحظه آماده حل مشکلات احتمالی شما خریداران می باشد همچنین باید متذکر شویم که اگر سوالاتی مد نظر دارید که در این بسته قرار نگرفته است سریعا با پشتیبانی در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن نمونه سوالات درخواستی شما را به این مجموعه اضافه نماییم.

وبسایت شرکت نفتسفارش و دانلود
منبع: ای-سوال
ای-سوال
44,500 تومان
دریافت فایل
شنبه 30 تیر 1403، ساعت 15:05