سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت ( ویژه آزمون ۱۴۰۲ )

سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت ویژه آزمون استخدامی ۱۴۰۲ شامل منابع و سوالات تخصصی و دروس عمومی آماده دانلود است.

دانلود نمونه سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت

سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت ویژه آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شرکت نفت را امروز در ای سوال آماده دانلود شما خوبان نموده ایم که امیدواریم مورد استفاده و توجه واقع شود. سوالات استخدامی مهندسی مکانیک ارائه شده همگی دارای پاسخ نامه های تشریحی می باشند. شرکت نفت و آزمون های استخدامی آن همواره مورد توجه داوطلبان آزمون های استخدامی بوده و هست چرا که این ارگان حساس دولتی یکی از پرطرفدارترین نهادهایی است که همواره جذب در آن آرزوی تمام جوانان و فارغ التحصیلان کشور می باشد.

امروز در ای سوال به سراغ این نهاد دولتی آمده ایم تا با ارائه یکی دیگر از مهم ترین بسته های کمک آموزشی شما عزیزان را از سردرگمی و اتلاف وقت برای یافتن سوالات و جزوات خود بی نیاز نمائیم.

آزمون استخدامی شرکت نفت سال ۱۴۰۲

با توجه به آزمون استخدامی شرکت نفت در سال ۱۴۰۲ که در اسفند ماه آگهی شده است داوطلبان می بایست برای موفقیت با یکدیگر رقابت کرده تا نفرات برتر جهت استخدام مشخص گردند، این مجموعه بسیار بی نظیر با نام سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت را تقدیم حضور شما خوبان نموده ایم تا آمادگی علمی خود را به حد مطلوبی برسانید.

منابع استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت نام این بسته کمک آموزشی می باشد که ای سوال به صورت ویژه قضد دارد تا آنرا خدمت شما ارائه نموده لذا با توضیحات کامل تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

پیشنهاد مطالعه : سوالات استخدامی شرکت نفت

آنچه پس از تهیه سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت دانلود خواهید نمود !

سوالات مهندسی مکانیک شرکت نفت

 • ۱۵۷ نمونه سوال استخدامی ترمودینامیک
 • ۲۱۲ نمونه سوال استخدامی استاتیک و مقاومت مصالح
 • ۲۳۹ نمونه سوال استخدامی دینامیک و ارتعاشات
 • ۱۳۸ نمونه سوال استخدامی مکانیک سیالات
 • ۱۲۷ نمونه سوال استخدامی انتقال حرارت

لازم به ذکر است کلیه دروس فوق به همراه پاسخ نامه تشریحی ارائه می گردد لذا شما می توانید با مرور راه حل مسائل و نمونه سوالات به درک بهتر از این منابع رسیده و به طور کامل خود را آماده بخش تخصصی نمائید.

جزوات تخصصی مهندسی مکانیک نفت

 1. جزوه درس استاتیک
 2. جزوه درس داینامیک
 3. جزوه درس مقاومت مصالح
 4. جزوه درس انتقال حرارت
 5. جزوه درس ترمودینامیک
 6. جزوه درس انتقال حرارت
 7. جزوه درس مکانیک سیالات

جزوات فوق حاوی مهم ترین نکات و درس نامه های دروس فوق الذکر می باشد که مطالعه آنها می تواند به طور دقیق و جامع شما را با مباحث بخش تخصصی آشنا نماید.جهت دریافت بهترین بازخورد می توانید ابتدا این درس نامه ها را مطالعه و سپس با تست زدن خود را محک بزنید.

سوالات عمومی مهندسی مکانیک شرکت نفت

 • ۵۰۰ نمونه سوال استخدامی کامپیوتر و ICDL
 • ۷۵۰ نمونه سوال استخدامی هوش و استعداد
 • ۶۲۰ نمونه سوال استخدامی زبان انگلیسی ( READING )

دفترچه های استخدامی شرکت نفت + پاسخ نامه

 • دفترچه سوالات استخدامی دوره های گذشته شرکت نفت
 • دفترچه کلیه ادوار آزمون های استخدامی فراگیر دولت

سخنی با خریداران

ای سوال با توجه به سابقه ای طولانی در زمینه ارائه نمونه سوالات استخدامی همواره در تلاش بوده است تا با ارائه و انتشار کامل ترین و پرکاربردترین نمونه سوالات استخدامی مراحل آماده سازی مخاطبان خود را که داوطلبان آزمون های استخدامی می باشند را کوتاه و آسان تر نماید،در این راستا تمام تلاش ما به کارگیری منابع استاندارد و کلیدی بوده به گونه ای که بتوانید با مطالعه دقیق ترین مباحث و کلیدی ترین تست ها به صورت کامل خود را مهیای یک رقابت علمی سخت نمائید.

سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت که در بالا ریز محتویات آن را ملاحضه نموده اید می تواند با افزایش قابل ملاحضه توان تست زنی در بخش های عمومی و تخصصی موفقیت شما همراهان را تضمین نماید.

منبع: ای-سوال
ای-سوال
59,500 تومان
دریافت فایل
جمعه 22 تیر 1403، ساعت 23:00