7 درس بسیار مهم آموزش تصویری قالی بافی در خانه (فیلم رایگان)

در این پست با کمک 7 درس بصورت فیلم آموزشی رایگان، نحوه قالی بافی در خانه را بصورت کامل از مقدماتی تا پیشرفته با زبان فارسی به شما آموزش می دهیم. این دروس
7 درس بسیار مهم آموزش تصویری قالی بافی در خانه (فیلم رایگان)

در این پست با کمک 7 درس بصورت فیلم آموزشی رایگان، نحوه قالی بافی در خانه را بصورت کامل از مقدماتی تا پیشرفته با زبان فارسی به شما آموزش می دهیم. این دروس بصورت گلچین شده در جهت آموزش کامل تمام مراحل قالی بافی برای شما تهیه و گردآوری شده است که می توانید آنها را دانلود کرده و با استفاده از این آموزشها مهارت خود را در قالی بافی افزایش دهید.

مقدمه:

هنر قالی بافی یکی از هنرهای دستی معروف کشورمان ایران است که دارای سابقه ای خیلی طولانی و کهن می باشد و این نشان می دهد که گذشتگان ما از همان ابتدا به دنبال هنر و هنرنمایی بوده اند و استعداد خود را در این زمینه به همگان ثابت کرده اند. امروزه نیز خیلی از هنرمندان و هنرجویان به دنبال آموزش قالی بافی در مراکز آموزشی این هنر هستند. ما در این پست ویدئوهای آموزش قالی بافی را به رایگان در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید براحتی این آموزش ها را فرابگیرید و یک بافنده قالی حرفه ای شوید و خودتان نیز به افراد علاقه مند دیگر آموزش دهید. پس تا انتهای این مقاله آموزشی با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط : هزینه و نحوه راه اندازی کارگاه قالی بافی (آموزش تصویری)

1- پنج ویدیوی اول آموزش قالیبافی

 

download-min  لینک دانلود این ویدئو

نشان دادن یک خط عمود بین دوگره با یک تار مشترک

 

download-min  لینک دانلود این ویدئو

آموزش بــافت فرش ایرانی

 

download-min  لینک دانلود این ویدئو

آموزش قالی بافی در سطح مقدماتی

 

download-min  لینک دانلود این ویدئو

 

2- آموزش قالیبافی مقدماتی-بخش اول

3- آموزش قالیبافی مقدماتی-بخش دوم

4-  آموزش قالی بافی توسط خانم دهقان

download-min  دانلود این ویدیو

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

 

دیگران این پست آموزشی را نیزخوانده اند : فرش ابریشم چیست و درآمد این شغل چقدر است؟

پیشنهاد ما به شما این است که از این بسته های آموزشی فوق العاده و کامل استفاده کنید تا، هنر قالی بافی را بدون نیاز به کلاس و پرداخت هزینه، خیلی سریع و حرفه ای بیاموزید! لطفاً هر گونه سوالی در زمینه این مطلب دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

منبع: هنر فردی
هنر فردی
رایگان
دریافت فایل
شنبه 23 تیر 1403، ساعت 00:46