دانلود 10 درس بسیار مهم آموزش تخصصی تعمیرات مادربرد (فیلم فارسی رایگان)

در این پست می خواهیم برای آن دسته از افرادی که به تازگی به کار تعمیر کامپیوتر علاقه مند شده اند و قصد تجربه اندوزی در این حرفه را دارند با کمک ۱۰ درس بصورت
دانلود 10 درس بسیار مهم آموزش تخصصی تعمیرات مادربرد (فیلم فارسی رایگان)

در این پست می خواهیم برای آن دسته از افرادی که به تازگی به کار تعمیر کامپیوتر علاقه مند شده اند و قصد تجربه اندوزی در این حرفه را دارند با کمک ۱۰ درس بصورت فیلم آموزشی، تعمیرات تخصصی مادربورد را بصورت کامل از مقدماتی تا پیشرفته به زبان فارسی آموزش دهیم. این دروس بصورت گلچین شده شامل موضوعات مختلف تعمیر مادر بورد و تعویض آن می باشند.

مقدمه:

امروزه با پیشرفت فناوری در تمام منازل کامپیوتر یافت می شود به همین جهت نیاز به متخصص تعمیر کامپیوتر هم روز به روز افزایش پیداکرده است. در گلچین کردن این ویدیوها سعی کرده ایم کاربردی ترین آموزش های تعمیرات مادربورد را گرد هم بیاوریم. این ۱۰ ویدیوی آموزشی شامل موضوعات متنوعی از تعمیر مادربورد هستند که شما می توانید آنها را بصورت رایگان دانلود کرده و از آنها برای تعمیر کامپیوتر خود بهره ببرید.

نمونه ویدیوی آموزشی و تصاویر دروس

نمونه ای از این ویدیوها را در زیر می بینید (البته ویدیوهایی که دانلود می کنید، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند):

 

تعمیرات کامپیوتر

توی این پک فوق العاده، تعمیرات کامپیوتر رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی!تعمیرات کامپیوتر رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! 

 

 

مطلب مشابه : دانلود 10 درس بسیار مهم آموزش تخصصی تعمیرات کامپیوتر (فیلم فارسی رایگان)

همچنین در ادامه یک سری تصاویر از این دروس را هم می بینید:

آموزش-تعمیر-مادربرد-

آموزش-مهندسی-معکوس-(تعمیرات-و-ساخت-برد

تعمیر-مادربرد-با-کد-دیباگر

تعمیر-مادربرد-خرابی

لینک های دانلود

download-min   دانلود بخش اول

download-min   دانلود بخش دوم

کاربران گرامی ! : پیشنهاد ما به شما این است که از این بسته های آموزشی فوق العاده و کامل استفاده کنید تا تهمیرات مادربورد را بدون نیاز به کلاس و پرداخت هزینه، خیلی سریع و حرفه ای بیاموزید!

لطفاً هر گونه سوالی در زمینه این مطلب دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

 

منبع: هنر فردی
هنر فردی
رایگان
دریافت فایل
چهارشنبه 3 مرداد 1403، ساعت 05:54