دانلود 10 درس بسیار مهم آموزش تخصصی تعمیر پرینتر (فیلم فارسی رایگان)

پرینتر در انواع مختلف لیزری، رنگی، جوهر افشان و چنکاره در ابعاد کوچک و بزرگ خانگی و اداری در بازار وجود دارد و همچنین شما می توانید بصورت آنلاین از فروشگاه
دانلود 10 درس بسیار مهم آموزش تخصصی تعمیر پرینتر (فیلم فارسی رایگان)

پرینتر در انواع مختلف لیزری، رنگی، جوهر افشان و چنکاره در ابعاد کوچک و بزرگ خانگی و اداری در بازار وجود دارد و همچنین شما می توانید بصورت آنلاین از فروشگاه های معتبر این وسیله را خریداری نمایید. در این مقاله به کمک 10 درس بصورت فیلم آموزشی، نحوه تعمیر تخصصی دستگاه پرینتر را به زبان فارسی به شما آموزش می دهیم. این دروس بصورت گلچین شده شامل موضوعات تعمیر انواع پرینتر سامسونگ، لیزری، اپسون، hp، اداری، نحوه سرویس درام و کارتریج پرینتر و سایر تعمیرات تخصصی می باشد.

مقدمه:

برای اولین بار چستر کارلسون در سال 1938 پرینتر را اختراع کرد. بعد از آن مهندس گری استارت با ایده گرفتن از دستگاه کپی و اضافه کردن ویژگی های جدید و همچنین پرتو لیزر، دستگاه چاپگر لیزی را در سال 1977 اختراع کرد. اولین چاپگر جوهرشافشان در سال 1980 اختراع شد و پس از آن مدام به ویژگی های آن افزوده شده است. اکنون دو مدل پرینتر جوهرافشان سیاه سفید و رنگی در بازار موجود است.  پرینترها اوایل فقط وسیله ای برای اداره ها و مکان های عمومی شناخته شده بودند. اما بعد از گذشت زمان کم کم به عنوان وسیله خانگی هم از آنها استفاده شد به طوری که امروزه در بسیاری از خانه ها پرینتر وجود دارد.

در گلچین کردن این ویدیوها سعی کرده ایم کاربردی ترین آموزش های تعمیرات تخصصی پرینتر را گرد هم بیاوریم. این ۱0 ویدیوی آموزشی شامل موارد زیر هستند:

 

تعمیرات کامپیوتر

توی این پک فوق العاده، تعمیرات کامپیوتر رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی!تعمیرات کامپیوتر رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! 

 

نمونه ویدیوی آموزشی و تصاویر دروس

نمونه ای از این ویدیوها را در زیر می بینید (البته ویدیوهایی که دانلود می کنید، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند).

ویدئو آموزش تعمیرات پرینتر مهندس داود بوربور:

 

آموزش-تعمیر-پرینتر-سامسونگ]

آموزش-تعمیر-پرینتر-اداری

آموزش-سرویس-کارتریج-پرینتر-لیزری-

دانلود همه ویدیوها

download-min  دانلود بخش اول

download-min  دانلود بخش دوم

 سعی کنید از این بسته های آموزشی فوق العاده و کامل استفاده کنید تا بدون نیاز به گذراندن دوره و پرداخت هزینه، خیلی سریع و حرفه ای تعمیرات پرینتر را بصورت رایگان بیاموزید! 

کاربر گرامی ! لطفاً هرگونه دیدگاه و یا سؤالی در زمینه این مطلب آموزشی دارید، در بخش نظرات ثبت نمایید تا نسبت به پاسخ ان اقدام شود.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

 

از دست ندهید

منبع: هنر فردی
هنر فردی
رایگان
دریافت فایل
پنج‌شنبه 28 تیر 1403، ساعت 18:19