دانلود بهترین کتاب رایگان آموزش جوشکاری بصورت pdf

در ادامه آموزش های کاربردی و پرطرفدار جوشکاری در این مطلب بهترین کتاب آموزش جوشکاری را که بصورت فایل pdf است برای شما تهیه کرده ایم که برای دانلود رایگان در
دانلود بهترین کتاب رایگان آموزش جوشکاری بصورت pdf

در ادامه آموزش های کاربردی و پرطرفدار جوشکاری در این مطلب بهترین کتاب آموزش جوشکاری را که بصورت فایل pdf است برای شما تهیه کرده ایم که برای دانلود رایگان در اختیارتان قرار می دهیم.

مقدمه:

اگرچه تحقیقات محققان نشان می دهد که در گذشته های خیلی دور، جوشکاری فقط به منظور اتصال و لحیم کاری فلزات گرانبها و زود ذوب آن هم با استفاده از یک شعله الکلی بکار می رفته، اما همین موضوع ثابت می کند که در آن زمان هم جوشکاری مرسوم بوده. رفته رفته این هنر هم مانند سایر حرفه ها تکامل پیدا کرد و جوشکاری با قوس الکتریکی و الکترود زغالی آغاز شد و پس از آن هم امروزه هم که شاهد جوشکاری با قوس الکتریکی و الکترود روپوش دار و جوشکاری قوس دستی (SMAW) که یکی از متداولترین روشهای جوشکاری می باشد هستیم.

فیلم آموزش انواع جوشکاری به زبان فارسی:

 

این پست مهم را از دست ندهید: 8 نکته بسیار مهم آموزش جوشکاری برق که حتما باید بدانید!

جوشکاری چیست؟

بطور کلی حذف فاصله و ایجاد جاذبه مولکولی یا کریستالی بین قطعات گوناگون را جوشکاری گویند. جوشکاری انواع مختلفی دارد و تقریباً در تمام صنایع بکار گرفته می شود.

 

جوشکاری

توی این پک فوق العاده،جوشکاری رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! جوشکاری رو سریع و راحت یاد بگیر وحسابی پول دربیار!

 

لینک دریافت کتاب رایگان آموزش جوشکاری

این کتاب شامل موضوعات و آموزش های گسترده ای از جوشکاری می باشد که مهمترین آنها عبارتند از:

حتما ببینید: دانلود رایگان 3 فیلم بسیار مهم آموزش جوشکاری الکترود و آرگون+جزوه pdf

ممنون از اینکه ما را از نظرات باارزش خود مطلع می کنید.

منبع: هنر فردی
هنر فردی
رایگان
دریافت فایل
چهارشنبه 3 مرداد 1403، ساعت 07:06