آموزش اصول بازاریابی

هدف این دوره آشنایی همه‌ی علاقه‌مندان به بحث بازاریابی به صورت کاربردی برای آمادگی حضور در یک فعالیت اقتصادی و هدایت آن فعالیت به سمت موفقیت است.

معرفی اجمالی دوره

هدف این دوره آشنایی همه‌ی علاقه‌مندان به بحث بازاریابی به صورت کاربردی برای آمادگی حضور در یک فعالیت اقتصادی و هدایت آن فعالیت به سمت موفقیت است.

ویژگی‌های دوره

انلاین، پروژه محور، همراه با تمرین و کوئیز و راهنمایی منتور و ارائه مدرک رسمی

فصول دوره

مدیریت رابطه سودمند با مشتری
شرکت و استراتژی بازاریابی
محیط بازاریابی
مدیریت اطلاعات بازاریابی
بازار مصرفی و رفتار مصرف کنندگان
بازار تجاری و رفتار خریدار تجاری
استراتژی بازاریابی مشتری مدار
قیمت گذاری
استراتزی های قیمت گذاری
تبلیغات و روابط عمومی;

معرفی مدرس

امیر پاشا
امیر پاشا، دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی برق و MBA با گرایش بازاریابی از دانشگاه صنعتی شریف ایشان تجربه فعالیت در شرکت‌ ایرانسل به عنوانGeneral Marketing Manager، شرکت تپسی به عنوان مدیر ارشد بازاریابی را در کارنامه داشته و هم اکنون به عنوان مدیر مارکتینگ مجموعه دیجی‌کالا فعالیت می کنند.

پیش‌نیازها

این دوره برای همه‌ی افراد علاقه‌مند به بازاریابی مناسب بوده و پیش‌نیاز خاصی ندارد. هرچند که داشتن پیش‌زمینه‌ی مهندسی و تحلیلی (کارشناسی) بسیار موثر خواهد بود

روش ارزیابی و نمره‌دهی

در پایان دوره باید با استفاده از مفاهیمی که در طول دوره آموخته‌اید، یک برنامه بازاریابی (Marketing Plan) در مورد یک محصول فرضی تهیه و تدوین نمایید. * حداقل نمره قبولی برای گذراندن دوره اصول بازاریابی 75 می‌باشد، لازم به ذکر است انجام کلیه پروژه‌ها برای اتمام دوره الزامیست.

نمونه گواهینامه

منبع: جاب ویژن
جاب ویژن
466,650 تومان
دریافت فایل
سه‌شنبه 28 فروردین 1403، ساعت 13:17