معرفی 4 تا از بهترین کلاس های آموزش نقشه برداری در ایران (تهران و شهرستان ها)

در این مطلب به کمک یک سری معیار و نظرات کاربران و جستجوهای مختلف، 4 تا از بهترین کلاس های آموزش نقشه برداری در شهرهای مختلف ایران و عمدتا تهران را به شما
معرفی 4 تا از بهترین کلاس های آموزش نقشه برداری در ایران (تهران و شهرستان ها)

در این مطلب به کمک یک سری معیار و نظرات کاربران و جستجوهای مختلف، 4 تا از بهترین کلاس های آموزش نقشه برداری در شهرهای مختلف ایران و عمدتا تهران را به شما معرفی می کنیم.

قبل از هرچیز به شما یادآور شدیم که کار نقشه برداری چیست و درآمد آن در بازار امروز ایران چگونه است؟ بعنوان نمونه 10 فیلم کاربردی و مهم آموزش نقشه برداری+جزوه پی دی اف را به شما نمایش دادیم. اما در اینجا می خواهیم بهترین کلاس های آموزش نقشه برداری در ایران را معرفی کنیم. این کلاس ها را ما با معیارهای مختلفی انتخاب کرده ایم هر چند ممکن است بهترین کلاس ها نباشند ولی جزو بهترین ها هستند. معیارهای ما عبارتند از:

1- کلاس های سازمان نقشه برداری کشور

کلاس های آموزش نقشه برداری

اگر در تهران هستید و می خواهید با یک هزینه معقول نقشه برداری را یاد بگیرید و مدرک معتبر دریافت کنید، پیشنهاد ما کلاس های سازمان نقشه برداری کشور است که با کمک اساتید مجرب تشکیل می شود. کلیه مراحل ثبت‌نام دوره‌ها به صورت الکترونیکی و از طریق پایگاه اینترنتی آموزشکده نقشه‌برداری به نشانی www.gtc.ac.ir انجام می‌پذیرد. فراگیران محترم دقت نمایند که پس از واریز شهریه دوره باید به ثبت‌نام اینترنتی اقدام نمایند.

این آموزشگاه فقط در تهران (میدان آزادی) شعبه دارد و یکی از معتبرترین مدارک نقشه برداری را ارائه می کند.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

2- کلاس های آموزشی ایران توتال

کلاس آموزش نقشه برداری

ایران توتال جهت ارتقای سطح آگاهی دانشجویان ،فارغ التحصیلان رشته های مهندسی عمران ، معماری ، مهندسین و دیگر افرادی که در زمینه ی نقشه برداری زمینی فعالیت دارند اقدام به برگزاری دوره های آموزش نقشه برداری ، شامل آموزش نقشه برداری زمینی ، آموزش نقشه برداری تونل ، معدن ، راه و … ، آموزش نرم افزارهای نقشه برداری شامل آموزش اتوکد لند ، آموزش اتوکد سیویل و… ، آموزش مبانی تئوریک نقشه برداری ، آموزش نقشه برداری به وسیله جی پی اس ، آموزش نقشه برداری به وسیله توتال استیشن و… به صورت گروهی و انفرادی کرده است:

این آموزشگاه در تهران (یوسف آباد) شعبه دارد و مدرک هم از طرف خود شرکت ارائه می کند.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

 

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

خیلی راحت و بدون نیاز به کلاس (اگر نیازی به مدرک ندارید) یا در کنار کلاس های حضوری، با استفاده ازبهترین بسته خودآموز نقشه برداری را بصورت اصولی و علمی بیاموزید. بهتر از هر کلاس دیگری! (کلیک کنید)

3- کلاس های مجتمع فنی تهران

کلاس های آموزش نقشه برداری1

مجتمع فنی تهران برای یادگیری نقشه برداری یکی از بهترین ها در شهرستان هاست. هم کار با دوربین های مختلف از جمله توتال و تئودولیت را دارد و هم اینکه مدرک معتبر ارائه می کند.

مجتمع فنی تهران در اکثر شهرستان ها و همچنین تهران (چندین شعبه از جمله در انقلاب، سیدخندان و آزادی) شعبه دارد و به راحتی می توانید در کلاس ها حضور پیدا کنید و مدرک معتبر دریافت کنید.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

4- کلاس های خانه عمران شریف (حضوری+مجازی)

آموزشگاه عمران شریف نقشه برداری

نقشه بردار حرفه ای شامل: مفاهیم پایه های و کاربردی نقشه برداری، آموزش عملی و میدانی نقشه برداری، کار با نرم افزارهای دوربین توتال، آشنایی با نرم افزارهای AUTO CAD و Civil 3D

دارای شعبه اصلی در مشهد و همچنین در جهت گسترش و توسعه بیشتر علوم کاربردی در زمینه مهندسی عمران و ساختمان و بهره‌گیری از توان علمی و فنی اساتید دانشگاهی و مهندسان گرانقدر در نقاط مختلف کشور، مرکز در حال ایجاد نمایندگی و مراکز مشابه در سراسر کشور می‌باشد.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

بطور کلی

اگر در شهرستان هستید و نمی توانید به تهران رفت و آمد کنید، پیشنهاد ما کلاس های مجتمع فنی هست. اگر در تهران هستید و با قیمت کلاس ها مشکلی ندارید، آموزشگاه سازمان نقشه برداری ورت، دو آموزشگاه دیگر را پیشنهاد می کنیم. ضمنا اگر وقت یا هزینه کلاس را ندارید یا می خواهید در کنار کلاس یک منبع عالی برای یادگیری پیچ و خم های نقشه برداری داشته باشید، از بسته های آموزشی ما استفاده کنید و صفرتاصد نقشه برداری را قورت دهید!

شما هم اگر آموزشگاه برگزار کننده آموزش نقشه برداری می شناسید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا لیست بالا را کامل تر کنیم.

منبع: هنر فردی
هنر فردی
رایگان
دریافت فایل
پنج‌شنبه 30 فروردین 1403، ساعت 17:08