5 بهترین موسسات آموزش تعمیرات لپتاپ و تبلت (تهران و شهرهای بزرگ)

در این مطلب، بر اساس معیارهای مختلفی، 5 تا از بهترین موسساتی که کلاس دوره های تخصصی تعمیرات لپ تاپ و تبلت را آموزش می دهند، به شما معرفی می کنیم.
5 بهترین موسسات آموزش تعمیرات لپتاپ و تبلت (تهران و شهرهای بزرگ)

در این مطلب، بر اساس معیارهای مختلفی، 5 تا از بهترین موسساتی که کلاس دوره های تخصصی تعمیرات لپ تاپ و تبلت را آموزش می دهند، به شما معرفی می کنیم.

ما بعنوان نمونه 10 درس بسیار مهم آموزش تخصصی تعمیرات لپ تاپ (فیلم فارسی رایگان) را به شما نمایش دادیم. اما در اینجا می خواهیم بهترین دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ و تبلت را معرفی کنیم. این کلاس ها را ما با معیارهای مختلفی به شما معرفی می کنیم. معیارهای ما عبارتند از:

1-آموزشگاه بزرگ 123 پارسه

آموزشگاه پارسه 1 2 3

موسسه آموزشی یک دو سه پارسه معتبرترین و با سابقه ترین مراکز آموزشی تعمیرات لپ تاپ و برد های الکترونیکی در ایران طبق نظر کانون کشوری سازمان فنی حرفه ای می باشد.

 

تعمیرات کامپیوتر

توی این پک فوق العاده، تعمیرات کامپیوتر رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی!تعمیرات کامپیوتر رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! 

 

این مجموعه با استفاده از تعمیرکاران مجرب و بروزترین متد و تجهیزات روز جهان آموزش تعمیرات لپ تاپ و برد های الکترونیکی و استفاده از تجهیزات حرفه ای برداشتن چیپست های لپ تاپ و برد های الکترونیکی و دستگاه های چیپ و پروگرامر و دیباگر روش های عیب های دیگر سهم بسیار بالایی از بازار آموزش و تعمیرات لپ تاپ و برد های الکترونیکی در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.

در ضمن این موسسه به فارغ التحصیلان خود مدارک سازمان فنی حرفه ای و کارت پشتیبانی 10 ساله جهت راهنمایی لازم پس از دوره را هم اهدا میکند

این آموزشگاه در اکثر شهرستان ها شعبه دارد و مدرک هم ارائه می کند.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

 

2- کلاس های آموزشگاه تهران پایتخت

دوره های آموزشگاه تعمیرات موبایل

پایتخت هم جزو آموزشگاه های خوب در این زمینه است. آموزش تعمیرات تخصصی نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و لپ تاپ و همچنین آموزش تعمیرات حرفه ای نوت بوک وتبلت می باشد و دوره های فناوری اطلاعات و شبکه دوره های دیپلم کار و دانش برگزار می شود. حدود بیست سال سابقه در امر آموزش دارد. هر چند این آموزشگاه بصورت تخصصی به آموزش تعمیرات موبایل نمی پردازد ولی عملکرد نسبتا خوبی در این زمینه دارد.

این آموزشگاه فقط در تهران (میدان انقلاب و میدان رسالت) شعبه دارد و ظاهرا مدرک معتبر فنی حرفه ای هم ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

همیشه، کلاس های آموزشی بهترین راه حل برای یادگیری تعمیرات لپ تاب و تبلت نیستند. در اینجا ما بهترین بسته های آموزش تصویری تعمیرات تبلت و لپ تاپ را برای کاربران گلچین کرده ایم تا تعمیرات موبایل را بصورت اصولی و خودآموز یادبگیرند.

3- کلاس های آموزشگاه فن آموزان

دوره های آموزش موبایل

آموزش تعمیرات لپ تاپ و تبلت دوره ای تخصصی ویژه بازار کار می باشد که شامل آموزش تعمیرات برندهای مختلف لپ تاب و تبلت و در دو بخش تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری می شود. برای درک و یادگیری بهتر آموزش تعمیرات در این آموزشگاه سعی شده تا آموزش ها بصورت عملی و تحت نظر بهترین اساتید تهران و بر روی بروزترین گوشی های بازار تبلت و لپ تاپ انجام شود تا کارآموزان پس از اتمام دوره آموزشی خود بتوانند با اعتماد به نفس بالا شغل خود را در رشته آموزش تعمیرات تبلت و لپ تاپ شروع کنند.

این آموزشگاه فقط در تهران (میدان انقلاب) شعبه دارد و خوابگاه هم ارائه می کند. مستقیما مدرک ارائه نمی کند ولی پس از پایان دوره شما را به مراکز فنی و حرفه ای برای دریافت مدرک معرفی می کند.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

4- کلاس های تعمیرات ایزایران

آموزش لپ تاپ و تبلت

انستیتو ایزایران تنها دپارتمان تخصص آموزش سخت افزار ، شبکه ، تعمیرات ، و آی تی در کشور ایران است که دارای 5 گواهینامه رسمی بین المللی است. در انتهای دوره آموزش تخصصی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر به دانشجویان گواهینامه معتبر در سطح فوق تخصصی اعطا میگردد. به کلیه دانشجویان لپ تاپ و کامپیوتر کارت طلایی پشتیبانی یک ساله انجمن تخصصی پشتیبانی فنی انفورماتیک کشور اعطا میگردد. (این کارت در انستیتو ایزایران قابلیت تمدید می باشد)

این آموزشگاه در شهرستان های مختلف هم کلاس آموزشی برگزار و مدرک اعطا می کند. اطلاعات بیشتر در وب سایت خود آموزشگاه.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

بطور کلی

اگر در شهرستان هستید و نمی توانید به تهران رفت و آمد کنید، پیشنهاد ما کلاس های پارسه هست. اگر در تهران هستید و با قیمت کلاس ها مشکلی ندارید، آموزشگاه تهران پایتخت و در غیر این دو صورت، دو آموزشگاه دیگر را پیشنهاد می کنیم. ضمنا اگر وقت یا هزینه کلاس را ندارید، از بسته های آموزشی ما استفاده کنید و استاد را به خانه ببرید.

شما هم اگر آموزشگاه برگزار کننده تعمیرات لپ تاپ و تبلت خوبی در شهر خود می شناسید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا لیست بالا را کامل تر کنیم.

منبع: هنر فردی
هنر فردی
رایگان
دریافت فایل
پنج‌شنبه 30 فروردین 1403، ساعت 16:47