معتبرترین سایت های استخدامی در کشور

در این مقاله قصد داریم به معرفی معتبرترین سایت های استخدامی در کشور بپردازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد که در این حوزه به فاکتورهای مختلف این بحث

۵ سایت از معتبرترین سایت های استخدامی در کشور

هر گاه بخواهیم به بررسی بهترین خدمات دهندگان یک حوزه بپردازیم و آنها را معرفی کنیم ناگذیریم به سابقه فعالیت آنها رجوع کرده و می توان سن و سال فعالیت و سابقه  را یکی از مهم ترین فاکتورهای بررسی در این مواقع دانست،با این مقدمه به سراغ ۵ تای اول و معتبرترین سایت های استخدامی در کشور می پردازیم که قطعا می تواند برای شما نیز جذاب باشد.

ای استخدام ( معتبرترین سایت های استخدامی)

ای استخدام شاید به جرات یکی از معتبرترین سایت های استخدامی در کشور باشد،این پایگاه با ارائه جدیدترین اخبار استخدامی یکی از بهترین مراجع برای دریافت این اخبار می باشند که با بروز بودن و ارائه سریع این اخبار می تواند یکی از گزینه های خوب برای تهیه این اخبار باشد.

گرچه تمامی اخبار ای استخدام قبل از این سایت در خبرگزاری ها و پایگاه های ارائه اخبار استخدام مانند سازمان سنجش ارائه می شود و ای استخدام تنها یک کپی کننده در ارائه نمودن این اخبار است اما به هر حال چون سرعت انتشار این اخبار در ای استخدام مناسب است می توان گفت شما هیچ خبری را از دست نخواهید داد.

در ارائه نمونه سوالات استخدامی اما ای استخدام به ارائه سوالات عمومی ارگان های مختلف بسنده نموده و در ارائه سوالات تخصصی بجز چند مورد هیچ گونه فعالیتی ندارد.در هر حال اما گزینه مناسبی برای تهیه نمونه سوالات اگر آن سوالات در ای استخدام باشد وبسایتی قابل اتکاء خواهد بود و می توان به این پایگاه با اعتماد کامل مراجعه نموده و خرید نمائید.

نگاه اجمالی به ای استخدام :

 • ارائه اخبار استخدامی : انتشار کپی از اخبار استخدامی خبرگزاری ها ( اخبار دست دوم اما با سرعت انتشار مناسب )
 • ارائه نمونه سوالات استخدامی :در بحث انتشار سوالات استخدامی متوسط است
 • سال شروع فعالیت : ۹۰-۹۱

ایران استخدام ( معتبرترین سایت های استخدامی)

ایران استخدام یکی دیگر از وبسایت های فعال در حوزه استخدام و انتشار اخبار و نمونه سوالات استخدامی در کشور می باشد که فعالیت خود را در سال ۹۱ آغاز نموده و در این حوزه یکی دیگر از وبسایت های قابل اتکاء می باشد که در حوزه اخبار البته مانند دیگر سایت معرفی شده کپی کار بوده و با سرعتی پایین تر البته به انتشار اخبار استخدامی سازمان سنجش و دیگر خبرگذاری ها می پردازد.

این پایگاه با چندین وبسایت دیگر در ارائه سوالات استخدامی کاملا در ارتباط مستقیم بوده که از نام بردن آنها خودداری میکنیم اما ذکر همین نکته بس است که تمامی آن وبسایت ها زیرمجموعه ایران استخدام بوده و مدیریت و گردانندگان آنها یک گروه هستند

نگاه اجمالی به ایران استخدام

 • ارائه اخبار استخدامی : انتشار کپی از اخبار استخدامی خبرگزاری ها ( اخبار دست دوم اما با سرعت انتشار نسبتا قابل قبول )
 • ارائه نمونه سوالات استخدامی :در بحث انتشار سوالات استخدامی متوسط است
 • سال شروع فعالیت : ۹۱

ای سوال ( معتبرترین سایت های استخدامی)

یکی از قدیمی ترین وبسایت های ارائه دهنده اخبار و نمونه سوالات استخدامی در کشور که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده و تا کنون با ارائه بهترین و کامل ترین نمونه سوالات استخدامی در تمامی آزمون های استخدامی یاور داوطلبان این رقابت های علمی بوده است را می توان مناسب ترین گزینه و یکی از معتبرترین سایت های استخدامی در کشور برای تهیه نمونه سوالات استخدامی نامید چرا که در حوزه سوالات تخصصی استخدامی بهترین بسته های سوالات را تقدیم خریداران خود میکند.

البته در ارائه اخبار استخدامی به هیچ وجه ای سوال را نمیتوان یک پایگاه به روز و قابل اتکاء معرفی نمود چرا که معتقدیم اخبار استخدامی به صورت مستقیم از رسانه ها و سایت سازمان سنجش به دست مخاطبانش می رسد و تمرکز گذاشتن روی این حوزه خیلی بحث مهمی نخواهد بود و در عوض در ارائه بهترین و مناسب ترین نمونه سوالات استخدامی تلاش نموده ایم تا هیچ کمبودی در این حوزه احساس نشود.

نگاه اجمالی به ای-سوال

 • ارائه اخبار استخدامی : انتشار کپی از اخبار استخدامی با سرعت بسیار پایین و نامناسب
 • ارائه نمونه سوالات استخدامی :ارائه دهنده بهترین و کامل ترین نمونه سوالات استخدامی و جزوات این تمامی آزمون ها و یکی از معتبرترین سایت های استخدامی در کشور
 • سال شروع فعالیت : ۱۳۹۰

ایران عرضه ( معتبرترین سایت های استخدامی)

ایران عرضه یکی دیگر از وبسایت های معتبر استخدامی در ایران است،این پایگاه که متعلق به مدیران ایران استخدام از وبسایت هایی است که کیفیت بالا را در ارائه محصولات خود رعایت کرده،این ویسایت علاوه بر ارائه نمونه سوالات استخدامی،به انتشار جزوات و مقالات و ترجمه نیز مبادرت دارد.

نگاهی اجمالی به ایران عرضه

 • ارائه اخبار استخدامی : این وبسایت هیچ خبر استخدامی را نشر نمی دهد
 • ارائه نمونه سوالات استخدامی : یکی از سایت های خوب و قابل اتکاء در این بخش است
 • سال شروع فعالیت : نامشخص

گلدن سوال ( فروشگاه سوالات و جزوات استخدامی )

گلدن سوال یکی از زیرمجموعه های ایده آل رسانه جوان خزر و از همکاران ای – سوال است که به ارائه نمونه سوالات استخدامی می پردازد. این سایت از معتبرترین وبسایت های فروشگاهی ارائه دهنده سوالات و جزوات استخدامی کشور است. این سایت قیمت های مناسبی داشته و از ظاهر و رابط کاربری بسیار مناسبی بهره می گیرد.

نگاهی اجمالی به گلدن سوال

 • ارائه اخبار استخدامی : ارائه اخبار استخدامی ارگان های دولتی
 • ارائه نمونه سوالات استخدامی : آرشیو کاملی از سوالات و جزوات استخدامی را ارائه می دهد
 • سال شروع فعالیت : ۱۴۰۰

آدرس وبسایت گلدن سوال : https://goldensoal.ir

نتیجه گیری :

گرچه وبسایت های استخدامی ذکر شده از رقبای ما هستند اما همگی از دوستان و عزیزانی هستند که در حال تلاش برای اعتلای کار و شغل و رشد علم در کشور می باشند،ما تلاش نمودیم تا بدون کوچک ترین جانب داری و یا سوء نظر به بررسی ۵ مورد از معتبرترین و بهترین وبسایت های استخدامی کشور بپردازیم.البته هنوز یکی از این ۵ مورد باقی مانده که به زودی آن نیز به این لیست اضافه خواهد شد.

منبع: ای-سوال
ای-سوال
رایگان
دریافت فایل
پنج‌شنبه 30 فروردین 1403، ساعت 22:50