از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

سلام من یک خیاط هستم ولی متاسفانه لوازم خیاطی خود بدلیل نیاز فروختم

خیاط

1401/04/05
فاطمه حسنلو
با سلام من یک خیاط هستم با سابقه16ساله ودو سال هم در بیمارستان خیاطی کردم والان هم نیاز به کار خیاطی در منزل خودم را دارم البته با چرخ خیاطی چون من فعلاً لوازمی برای خیاطی کردن ندارم چون بدلیل نیاز مالی فروختم خواهشاً اگر کسی با شرایط من خیاط بخواهد من در خدمتم سپاسگزارم 
05:35
12 پاسخ
8 تایید
صندل دوز .لبتا زن کارگاه
یه نفر خانم لبتا زن و لویز کار .وتعدادی خیاط ماهر در کارگاه نیازمندیم .محیط زنانه کار دائم. حقوق عالی تسویه ماهیانه .در محدوده امام
1401/04/06
معصومه اشفته دل
سلام 
18:27
معصومه اشفته دل
فاطمه حسنلو
با سلام من یک خیاط هستم با سابقه16ساله ودو سال هم در بیمارستان خیاطی کردم والان هم نیاز به کار خیاطی در منزل خودم را دارم البته با چرخ خیاطی چون من فعلاً لوازمی برای خیاطی کردن ندارم چون بدلیل نیاز مالی فروختم خواهشاً اگر کسی با شرایط من خیاط بخواهد من در خدمتم سپاسگزارم
سلام
18:33
1 تایید
1401/04/11
فاطمه حسنلو
سلام ساکن کجا هستید؟
22:59
علی
خیاط ماهر اوستا کار
به یک اوستا کار وارد برای اداره کردن کارگاه نیازمندیم توضیحات بیشتر تماس
1401/04/24
سلام عزیز یا ۴عدد چرخه صنعتی دارم نیروهای دارم دنبال کاربران بر هستم  
16:28
1401/04/25
جاوید
سلام چرخکار اسلش هستم اگر کسی خواست در خدمتم
15:07
1401/05/01
ابوالفضل .ص
سلام با این شماره تماس بگیرید
۰۹۰۲۸۹۹۸۱۶۰
05:14
مزون وسالن زیبایی فشن دیزاین نیرو
✔️به تعدادی نیروی ماهر جهت کار در مزون و سالن زیبایی نیازمندیم ✔️به صورت درصدی و اجاره لاین ✔️اراعه خدمات از قبیل :میکاپ و شنیون، تاتو بدن،انواع کاشت ناخن ومژه، پاکسازی حرفه ای، انواع خدمات احیا و صاف...
ابوالفضل .ص
نیازمند حیاط حرفه ای
05:15
1 تایید
1401/05/07
فاطمه حسنلو
سلام وقت بخیر هنوز جویای کار هستید؟
20:02
1401/05/11
فاطمه حسنلو
با سلام من یک خیاط هستم ساکن زنجان با سابقه16ساله ودو سال هم در بیمارستان امام حسین زنجان خیاطی کردم و نزدیک به سه یا چهار سال هم سردوشی لباس نیروهای ارتش وغیره دوخت زدم وبعدیه مدتی هم ماسک وکلاه وپارچه فیلتر برای شرکتهای روی دوخت زدم والان نیاز به کار خیاطی دارم در هر زمینی باشد البته با لوازم چون من لوازمی برای خیاطی ندارم چون بدلیل نیاز مالی فروختیم البته در منزل خودم چون بچه کوچک دارم وامکان کار خارج از منزل را ندارم لطفاً اگر کسی نیاز به خیاط با شرایط من دارد اطلاع دهد متشکرم 09199588703
05:09
1 تایید
خیاط خانم ماهر (سردوزکار و بردست)
باسلام به چند نفر خیاط خانم ماهر سردوزکار و بردست نیازمندیم. محیط کاملا زنانه و امن است‌. بیرون بر نداریم. فقط تماس بگیرید.
1401/05/12
سلام  من خیاط هستم با سابقه ۶سال تجربه دارم  بچه کوچک دارم برون کار  نمیتونم اگر خیاطی در منزل میدهید این شماره تماسم هست  ۰۹۹۶۱۰۴۱۳۵۱  
11:32
1 پاسخ
1401/05/21
نادری
سلام من دو راسته و یک سردوز با۳نفر نیرو نیاز به کار دارم. 
05:44
1401/05/23
با سلام خانم محمدی هستم .
دنبال کار خیاطی در منزل هستم دارای چرخ صنعتی کمپیوتری  راسته دوز  هستم با ۵سال سابغه کار. 
12:38
1 تایید
خیاط مزون دوز
تعدادی خیاط اقا مزون دوز مسلط به دوخت لباس مجلسی و کت و شلوار
1401/05/27
مارال قیطاسی
فاطمه حسنلو
سلام ،من نیاز به یک خیاط ماهر  دارم ،چرخ خیاطی هم در صورت تایید در اختیار خیاط گذاشته میشو.
08:37
نرگس داودی
فاطمه حسنلو
سلام کدوم شهرهستین 
18:37
1401/05/30
نرگس نیکنام
سلام خیاط خانم هستم با ۵ سال سابقه خیاطی چرخ راسته صنعتی دارم و شرایط کار در طبقه پایین منزل خودم  تقریبا هر نوع کار راسته دوزی بلدم شلوار اسلش پیراهن مردانه سرویس آشپزخانه تیشرت و.... دوختم   تهران هستم محدوده باقرشهر نزدیک بهشت زهرا  اگر شرایط همکاری داشتید با شماره ۰۹۰۲۱۳۴۳۰۵۳ تماس بگیرید 
19:12
مجموعه بزرگ آموزشی و تولیدی پوشاک ویانا استخدام
سلام به همشهریهای بوشهر، عالیشهر و دشتستان بزرگ مجموعه آموزشی و تولیدی پوشاک ویانا در نظر دارد برای تکمیل کادر تولیدی خود در شهر بوشهر، عالیشهر، دشتستان افزایش نیرو داشته باشد که این نیروهای عزیز 35ن...
1401/06/03
ابراهیم واحدیلن
سلام خیاطم  ماهر تو  پیراهن  دوزی  یقه دوزم الان  هر کسی خواست  میتونم  همکاری کنم 
10:55
وقت بخیر
من خانم 23 ساله هستم با سابقه کاری زیر یک سال فقط راسته دوزی 
16:39
1 تایید
1401/06/04
داریوش‌صالحی
سلام‌خیاط‌هستم‌با14سال‌سابقه.توکارپیراهن‌اسپرت‌‌.40نفر‌نیرو.قاپک‌دوز.مادگی‌صنعتی‌هم‌دارم.هفته‌ای‌دوهزارتا‌میتونم‌بدوزم.اگرکسی.خواست‌من‌درخدمتم.09148765291
07:14
خیاط بیرون بر مزدی دوز مانتو
باسلام به تعدادی خیاط ماهر مانتو اقا یا خانم نیازمندیم لطفا افراد تمیز دوز وماهر تماس بگیرن تسویه نقدی درحین تحویل کار
1401/06/05
محبوبه نفری
فاطمه حسنلو
سلام ساکن کجا هستین
22:08
1401/06/06
به خیاط مزون دوز ماهر نیاز دارم محدوده ی تجریش
16:17
1401/06/20
جلیل داوربناه
فاطمه حسنلو
سلام  مجلسی یا تولیدی کار کردید؟ 
07:48
خیاط زنانه دوز
چرخکار تمیر دوز از صفر تا صد کار کت پالتو وو‌با حقوق خوب نیازمندیم
1401/06/25
ابوالفضل ایمانی
29ساله خیاطم شلوار لی زنونه مردونه دوختم صفر تا صد خیاطی میدونم تعمیرات چرخ خیاطی صنعتی دست می دونم برشکاری کردم 80درصد کارگاه خیاطی دارم سرمایه ندارم راه اندازی کنم الان بیکارم دنبال کار میکردم 09391616488
11:57
1401/06/26
فاطمه حسنلو
سلام شماره تلفن 
04:22
سلام من خیاط هستم با سابقه ۶سال تجربه دارم بچه کوچک دارم برون کار نمیتونم اگر خیاطی در منزل میدهید این شماره تماسم هست ۰۹۹۶۱۰۴۱۳۵۱
سلام اهل کدام شهر هستی
04:27
خیاط ماهر جهت مبلمان نیازمندیم
خیاط ماهر جهت مبلمان نیازمندیم باحقوق بالا کار داعمی
1401/06/29
اصلان
فاطمه حسنلو
09203226375با اين شماره تماس بگيرين
08:35
1401/07/08
راضیه پورعلی
سلام من خیاط تک دوز هستم دارای چرخ صنعتی و سر دوز سه نخ واتو بخار و مغازه احاره ای دنبال کار سری هستم اگر شرایط همکاری داشتین پیام بدین 09147590051
22:07
1401/07/16
میثم محمدی
باسلام من یک خیاط تریکوهستم ومیاندوزکارحرفه ای دنبال کارشرکتی بابیمه هستم اگرشرایط همکاری روداشتین من درخدمتم همراه:۰۹۰۲۶۴۵۴۲۱۶
11:35
خیاط ماهر باحقوق بالا با نیازمندیم
خیاط ماهر که برش دوخت بلد باشه نیازمندیم.با حقوق بالا بیمه هم داریم کار داعمی
1401/07/18
مهگل یادگاری
سلام  خسته نباشید من دنبال یک خیاط حرفه ایی هستم و تمام لوازم هم خودم تهیه میکنم لطفا با من تماس بگیرید 09057362424یادگاری
11:07
مهگل یادگاری
فاطمه حسنلو
سلام چجوری میتونم نمونه کارهاتون و ببینم ؟؟ لطفا با من تماس بگیرید
11:09
مهگل یادگاری
به یک خیاط حرفه ایی تک دوز  جهت تولید شومیز های خاص نیاز دارم و ۰۹۰۵۷۳۶۲۴۲۴
11:15
خیاطی مبلمان
درود بر شما *به یک خیاط آقا یا خانم جهت کار در تعمیرات مبل نیازمندم محیط کار کاملا سالم *کارهایی رو که قبول میکنم متفاوت هستند ، کارهایی رو قبول میکنم که درد سر خیاطی نداشته باشن ، اما خیاط تمیز کار ...
1401/07/25
سلام من به یک چرخکار در فرخ اباد نیازمندم فوری 09109354726
11:41
برای کار در کارگاه کفاشی مزد عالی تسویه هفتگی نقد
11:45
1401/08/01
سارا گلزاده
سلام کارگاه تریکودارم هم سری دوری وکار برش ر
کارگاهم شهر قدس
07:30
چرخکار ماهر خانم و وسط کارخانم
به یک چرخکار ماهر خانم و یک وسط کارخانم نیازمندیم محیط کاملا زنانه کار دوخت پیراهن دخترانه نحوه پرداخت نقدی و به صورت مزدی در شهرک مدنی به خیاط ماهر و تمیز دوز بیرون بر هم کار داریم
1401/08/10
سلام  کار برش خورده که در منزل انجام بشه کسی خواست اطلاع بده ده سال در شرکت کار کردم دوخت با همه چرخارو بلدم از کش دوز.نوار دوز.میاندوز.سردوز گرفته تا راسته  الان در شهر پلدختر هستم و نیاز به کار دارم چند تولیدم هم کار کردم دیگه چرخ خریداری کردم در منزل می‌خوام کار کنم سردوز پنج نخ راسته دوز هرکس خواست ۰۹۱۸۷۰۷۳۰۹۲تماس بگیره ممنون از همکاریتون
09:02
1401/08/11
با سلام من خیاط هستم در شهرکرد اگر کسی کار برش خورده آماده  برای دوخت در منزل سراغ داره ممنون میشم اطلاع بده تشکر
04:48
1401/08/14
محمد رضا رییسی
دنبال خیاط هستم برای تولیدی.اگر کسی نیازمند کار بود تماس بگیره ۰۹۳۹۷۴۷۵۰۸۰
04:58
خیاط فاماس وپستایی
خیاط و کارکشی و شستشو وچسب و بسته بندی
1401/08/16
لاله نیای ابهری نژاد
با سلام لیسانسه طراحی و تکنولوژی دوخت هستم دوسال سابقه کار در مزون دارم الانم خودم یه مغازه دارم با چرخ راسته دوز صنعتی و سر دوز چهارنخ احتیاج به کار بیرونبر دارم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم ازش دور باشم 
در رشت هستم 
22:29
1401/08/18
ماندگار عظیمی
سلام م خیاط  مانتو و کاپشن و شومیز هستم  با ۳کله چرخ دوتا راسته و یک پنچ نخ  نیاز ب  هم کاری هستم 
۰۹۰۴۵۲۵۳۰۷۰
09:45
حسن تاری
فاطمه حسنلو
سلام.شما دنبال کار خیاطی هستی
12:25
خیاط
باسلام به دو نفر خیاط آقا راسته دوز وکاوردوز نیازمندم بابت دوخت کاور آموزش داده می شد حقوق ماهیانه از چهار میلون تا هفت میلیون تومان بستگی به کار وفعالیت شما دارد تسویه هم هفته ای می باشد فقط کا...
1401/08/20
سلام خسته نباشید من به چندتا چراخ کار نیازمندم  در قزوین راسته دوز
کارمون مانتو شومیز است شماره تماس
09926532371
08:44
1401/08/22
مریم مرادی
سلام من خیاط ماهرم ۱۰ سال تجربه دارم اهل افغانستان فعلا در تاکستان هستم چرخ راسته دوز و سر دوز هم دارم به خاطر داشتن بچه کوچک، فقد میتوانم خانه بدوزم. ممنون
16:22
1401/08/27
کلایی
سلام. من.  از مازندران هستم شهر نکا.   در کارگاه خودم کار  میکنم. با 3 تا نیرو ی کار   15 سال سابقه کار دارم.  دنبال کار تولیدی  هستم   
19:54
خیاطی
به چن نفر خیاط زیگزال دوز و راسته دوز ماهر و چن نفر شاگرد ساده نیاز مندیم .تسویه نقدی.تماس تا یک ماه. ظرفیت افراد زیاد ***********لطفا برای اطلاعات با خودشو تماس بگیرین.لطفا پیام ندین
1401/08/29
سلام من از نصیرشهر هستم هشت سال سابقه خیاطی دارم الان خیلی نیاز خیاطی در منزل دارم چون بچه کوچک دارم نمیتونم بیرون کار کنم خیلی نیاز کار در منزل دارم 
20:54
فقط راسته دوز دارم متاسفانه دستم خیلی کوتاه حتا نمیتونم زیگزال دوز بگیرم کار در منزل راسته انجام زیگزال میگیرم
21:01
1401/09/08
پروین دهقانی
سلام خیاط دربوشهرم دنبال کاردرتولیدی میگردم اگه نیازداشتین خبربدین 
08:47
استخدام خانم خیاط ماهر
به شاگرد خانم مسلط به خیاطی(کت و دامن و مانتو و شومیز)نیازمندیم مزون در خانه وحقوق درصدی است
1401/09/16
ابراهیمی
سلام یقه دوزهستم جویای کاردارای دوکله چرخ راسته
برای همکاری تماس بگیرید۰۹۳۶۰۵۹۹۶۰۳
11:09
1401/09/18
سلام ساکن دستگردم چرخکارم وشلوار اسلش مردونه دوختم
جویای کار در تولیدی شلوار هستم 
09923870400
شاگرد خاستین زنگ بزنین
12:49
1401/09/24
عماد رضوی
فاطمه حسنلو
سلام لطفا اگه برش کاری مزونی توانایی دارید با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۳۳۵۱۸۷۰۷
19:27
خیاط فوق حرفه ای مجلسی دوز و کت و شلوار دوز
دوستان هنرمند خیاط ۱/همکاری با خیاط های خانم فوق ماهر در لاین لباس مجلسی و عروس دوخت صفر تا صد لباس از الگوکشی تا تکمیل با حقوق ماهیانه ۱۲ تا ۱۵ میلیون ۲/ همکاری با خیاط های خانم فوق حرفه ای دوخت کت...
1401/09/26
عرب
سلام خیاط پیراهن هستم 
کامل و تمامی دوز هستم 
در منزل کار میکنم 
اگر کسی کار داشت لطفا خبر بده 09306331384
11:28
1401/10/12
زهرا اعتدال
سلام من خیاط هستم نیاز به کارهای خیاطی در منزل دارم چرخ صنعتی سردوزی هم دارم 
20:53
زهرا اعتدال