دنبال کن

کاردرمنزل

بسته بندی لوازم التحریر

1401/05/24
وجیهه زینلی
سلام من نیازمندکاردرمنزل هستم.بسته بندی
13:55
1 پاسخ
1 تایید
استخدام نیرو در کارخانه بزرگ و معتبر لوازم التحریر
فراخوان کارخانه بزرگ و معتبر لوازم التحریر در سال جدید بدون تعدیل نیرو ۱۰۰٪ تضمینی طرف قرارداد کارخانه بدون واسطه محیط کارخانه کاملاً سالم و مجزا می‌باشد پرداخت ماهیانه حقوق بدون تاخیر و دریافت مساعد...
1401/05/31
روناک هواسی
سلام من  کاردرمنزل بسته بندی راانجام میدم ممنون
10:12
1 پاسخ
1 تایید
1401/06/04
سلام مادر هستم نیاز به کار بسته بندی درمنزل دارم لطفا خواهش میکنم اگه کاری هست بگید
20:29
1 پاسخ
1401/06/21
مهناز طهرانی فرد
سلام نیاز به شغل بسته بندی در منزل دارم دو کودک کوچک دارم بیرون منزل نمیتوانم کار کنم ولی خرج زندگی کمر شکن هست و جوابگوی این دو کودک نیستم
20:37
فروشنده آقا جهت کار در فروشگاه لوازم التحریر
یک آقای جوان با انرژی و خوش برخورد ظاهر آراسته مودب منظم و دقیق جهت فروشندگی و امور کلی پخش در بازار امور مدنظر: تحویل کالای مورد نظر چیدمان در قفسه ها بسته بندی سفارشها نظافت روزانه محل کار
مهناز طهرانی فرد
برای گشهر کرج بسته بندی در منزل نیاز دارم با دو کودک کوچک کار بیرون برایم دشوار است خرج زندگی بسیار فشار گذاشته تو زندگی و جوابگوی بچه ها و نیازهایشان نیستم
20:40
1402/04/30
محمد صمدی
وجیهه زینلی
سلام من نیازمندکاردرمنزل هستم.بسته بندی
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:16
محمد صمدی
روناک هواسی
سلام من کاردرمنزل بسته بندی راانجام میدم ممنون
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:11
استخدام خانم در فروشگاه لوازم التحریر نیازمندیم
به چند نیروی خانم در فروشگاه لوازم التحریر نیازمندیم جهت چیدمان و بسته بندی اجناس ساعت کاری از ۸ تا ۱۶ ( قابل تغییر میباشد ) حقوق هم به صورت ماهانه و هم ساعتی داده میشه طبق حضور شما ...
محمد صمدی
سلام مادر هستم نیاز به کار بسته بندی درمنزل دارم لطفا خواهش میکنم اگه کاری هست بگید
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:11
1402/05/09
پریسا لکزایی فرد
سلام من نیازمند کاردرمنزل هستم ساکن شهرآق قلا دراستان گلستان هستم لطفا جواب بدین
15:45
فاطمه پاشازاده
سلام من نیازمند کار در منزل هستم 
18:21
کارگر ساده بسته بندی و خط تولید لوازم التحریر
به تعدادی نیرو اقا و خانم تا محدوده سنی ۴۵ سال نیازمندیم وعده غذایی دارد بیمه از روز اول بیمه تکمیلی رایگان حقوق به موقع
1402/05/10
الهام صالحی
سلام ببخشید من نیاز به کار درمنزل دارم ولی رشت زندگی میکنم
11:44
1402/05/12
رقیه معصومی
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی باشه بهتر بسته بندی دارو یا لوازم آرایش یا لوازم تحریر.
12:31
1 پاسخ
محمد صمدی
رقیه معصومی
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی باشه بهتر بسته بندی دارو یا لوازم آرایش یا لوازم تحریر.
سلام 0**** تماس بگیرید 
13:54
استخدام کار بسته بندی
باسلام دوستان کار ما بسته بندی وسایل است. مبالغ ضمانت هرکالا برا شمع 200 تومن بابت ضمانت حقوق ماهیانه 7میلیون 700بسته قاشق چنگال 180تومن بابت ضمانت هرماه، 4میلیون 500بسته 12تایی ماسک 130تومن بابت ...
فاطمه سیفی
سلام نیازمند کار در منزل هستم، شهر لاهیجان، فقط بسته بندی باشه، فرقی نمیکنه چی باشه، فقط بسته بندی
22:00
1402/05/14
فردین رحیمی
سلام به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم 
08:17
فردین رحیمی
سلام کار بسته بندی نیاز دارم میدان کرج زندگی میکنم 
08:18
کارگر بسته بندی - خانم
نیازمند فردی جهت بسته بندی کتاب و لوازم التحریر و کالاهای مشابه جهت ارسال برای مشتری می باشیم. در این زمینه فردی پر انرژی ، با انگیزه ، منظم و مسئولیت پذیر و با توانایی انجام کارهای گروهی نیاز داریم ...
1402/05/22
فهیمه پایدار
سلام
نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی
0**** 
04:41
1 پاسخ
محمد صمدی
فهیمه پایدار
سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی ۰۹۱۷۶۸۲۲۵۳۱
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:38