دنبال کن

همه چیز در مورد شغل کارگر فنی

کارگر فنی

1400/11/10
حسن قادری
کارایی که کارفنی مثل جوش کاری باشه بیشتر بفرسین یا کارخدمتتی  تو‌کاذخانهیل کارتولیدی بیشتر بیشتر  باشع بهتر
09:07
1 تایید
کارگر فنی
محل کارخونه شهرک صنعتی ایوانکی میباشد به نیروی کار فنی جهت کار اپراتوری دستگاه نیاز داریم اموزش پذیری بالا کار با دستگاه ها اموزش داده میشود
1401/01/01
سلام وعرض ادب واحترام خدمت شما جناب آقای قادری سال نو  خدمت شما تبریک عرض میکنم انشالله سال خوبی درپیش داشت باشین   بنده نبی الله  ارجمند  جوشکار برق وco2 و نقاش هستم در پیح کار هستم بصورت روز مزه می خواهم سن 48سالم هست  فنی هستم دست مزه هرجی بالاتر باشه بهتره  شماره تماس من 0**** با کمال تشکر  از جنابالی  
07:10
1401/01/03
سلام خدمت عزیز آقای قادری بنده جوشکار اسکلت ومکانیک در شرکت فولاد هستم وهمچنان مشغول به کارهستم بخاطر طولانی بودن محل کار میخواستم یه شغل که به محل زندگی نزدیک باشه هستم سن بنده 36 میباشد اگر چنین نیروی نیازدارید لطفا بااین شماره تماس بگیرید ممنون 0**** 
15:10
1 تایید
1401/01/20
سعید نادری
سلام من هم جوشکارم و هم کار خدمات خم وبرش ورق تا ضخا مت ۲۰ به طول شش متری را وارد هستم اگر کاری هست پیش نهاد بدهید
19:14
کارگر فنی
کارگر فنی دست به آچار ترجیحا آشنا به سیستم گازسوز خودرو .اتباع هم میتونن استخدام بشن
1401/05/15
رعنا نوروزی
سلام من یه خانوم هستم دنبال کارپرسکاری قلاویز نی هستم‌ 
06:52
1401/05/30
محمد کرمی
سلام محمدکرمی  جوشکار برق وco2لوله کشی آب وفاضلاب تاسیسات کارخانه آشنا به دیگ بخار وسیستم های تصفیه آب ro تعمیر کار دستگاه های بسته بندی .سرپرست شرکت یکی از زیر مجموع های هلدینگ میهن نیازمند کار در محدوده پرند به علت دور بودن مسیر0**** 
16:49
1401/06/04
سلام بنده کارگرفنی و کلا آچارفرانسه با پذیرش هرگونه تست درزمینه های مختلف تاسیسات واشنایی کامل با لوله گشی برق اب گاز و چدن وکربن وهیدرو لیک وغیره
00:58
1 پاسخ
تولید سولفور سدیم ایران
کارگر فنی
استخدام تولید سولفور سدیم ایران تولید سولفور سدیم ایران جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارگر فنی جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکار...
سلام بنده کارگرفنی و کلا آچارفرانسه با پذیرش هرگونه تست درزمینه های مختلف تاسیسات واشنایی کامل با لوله گشی برق اب گاز و چدن وکربن وهیدرو لیک وغیره
0**** 
00:59
1401/06/18
بنده اوستا کار کانال سازی کولر هستم دنبال کار میگردم فقط در اذر بایجان غربی 

16:07
1401/06/23
احمدخنافره
سلام وعرض واحترام خدمت عزیز سال نوخدمت شماتبریک عرض میکنم انشالله سال خوبی دربیش داشت بنده احمدفریح زاده رشته مکانیک برق خدرو سن27سالم هست شماره تماس 0**** تشکر
08:02
کارگر فنی
کارگر فنی در مجتمع قالب سازی حقوق بیمه اضافه کاری جای خواب
1401/08/18
سلام عمومی هستم که دنبالش میگردی با ۶سال سابقه کار اداری و مدرک تحصیلی کاردانی
10:49
1401/09/10
سلام بنده پرویز عباسی مدرک جوشکاری دارم 0**** 
08:11
سلام وعرض احترام برای تک‌تک شما عزیزان گرامی بنده الموتر بند استم اکیف کاملا آماده به کار وه بچه افغانستان استیم در خد مت استیم دست موز هم  انجام میدم  وسیله هم دارم ممنون از شما عزیزان حضرت موسوی 0**** 
19:01
کارگر فنی
کارگر فنی ماهر و نیمه ماهر دست به آچار جهت امور مونتاژکاری و جوشکاری و... بیمه دارد عیدی و سنوات دارد به هیچ عنوان سیگاری نباشد اتباع پذیرفته نمی‌شود روز کاری از شنبه تا پنجشنبه میباشد اضافه کار هر ...
1401/10/10
مهرشاد
سلام وقت به خیر 
کارآموزی  در زمینه پکیج و کولر و تمام وقت 
علاقه زیادی دارم سن 2**** 
13:19
1401/11/17
حامدین صفی خانی
هیچ مدرکی ندارم 10 ساله فنی کار می کنم با همه ابزار کارگاه کار می کنم0**** 
05:19
1402/01/19
اصلان احمدپور
۱۵سال سابقه کاری‌ام فنی وجوشکار
15:48
کارگر فنی
کارگر فنی آچار به دست افغانی برای کارگاه تعمیرات ماشین آلات بسته بندی صنایعی غذایی و جمع آوری کل کارگاه اعم از نظافت تا کارهای چیدمان کارگاه و ابزار ها و کمک به من در کار فنی کامل چنانچه دوست عزیز شرا...
1402/01/30
,سیدمدین شرفی
من کارگر فنی سابقه ۱۳ سال کار رنگ آمیزی صنعتی وسند پلاست را دارم ودنبال یک کارثابت دریک شرکت معتبر هستم؟
00:08
فرشاد قدیانی
سلام .بنده جوشکار ماهر با بیشتر از  ۱۰سال ساابقه کاری در جوشکاری برشکاری و شیروانی ساختمان و پوششکاران ساختمانی هستم ۳۱ساله درصورت بودن کاردر شرکت با حقوق خوب خبرم کنید
22:52
1402/02/27
رضا منفرد
سلام نیروی فنی آشنا به تعمیر پرس های ضربه ای وهیدرولیک هستم با۱۲سال سابقه کار در تهران و تعمیر قیچی ودست به اچار با۴۲ سال سن آماده همکاری میباشم
10:29
کارگر فنی
شرکت تندیس ماشین تبریز از ۱۰ نفر کارگر فنی در زمینه ماشین سازی دستگاه های بسته بندی و تولید و…استخدام میکند ،دقت کنید حداقل حقوق در ماه ۱۵ میلیون تومان میباشد (در صورت فنی بودن)بیمه دارد ساعت کاری :...
1402/10/16
فرهاد ابراهیمی
سلام آرماتوربند هستم در هر زمینه‌ای پیمانکاری ابزار هم دارم 
19:10
1402/12/11
مرتضی رضاپور
سلام جوشکار تأسیسات هستم صفرتاصد اگر به دردکارتون میخورم به من زنگ بزنید 30سالمه 0****  رضاپور
16:20
1403/01/20
محمدرضا موسی خانی
سلام خسته نباشیدموسی خانی هستم جوشکاربرق وco2ولوله کشی ساختمان آب وگازهستم
17:51
کارگر فنی
یک شرکت معتبر کارگر فنی استخدام میکند: مسلط در استفاده از دریل و مینی فرز. داشتن هوش فنی. حداکثر سن ۴۰. ماموریت دارد. ( الزامی است ) بیمه دارد. اضافه کار دارد. ( الزامی است ) ساعت کاری ۸ صبح تا ۵ عصر...
شنبه 1 اردیبهشت 1403، ساعت 01:15