دنبال کن

شرح وظایف و مسئولیت‌های یک منشی چیست؟

منشی

1400/08/10
سوزان شیخ لاوندی
مرتب منظم مسولیت پذیر اخلاق خوب باهوش 
16:05
انبار شرکت بافکو در صفادشت
منشی
منشی آشنا به امور اداری ، مسئولیت پذیر ، مسلط به امور دفتری، تسلط کامل به تایپ و اکسل با 3 سال سابقه مفید تمام وقت با ضامن معتبر (حقوق، مزایا،بیمه)
1400/12/09
پریسا عابدی
منظم با اخلاق ان تایم مسولیت پذیر
20:25
1401/02/04
شبنم آزادی امین
سلام جویای کار منشی تلفنی، منشی مطب زیبایی بدون سابقه کاری بدون نیاز آشنایی با کامپیوتر در محدوده شهران منطقه پنج هستم، کامپیوتر بلدم ولی پروژه ای تایپ نکردم. کسانی که منشی تلفنی و منشی مطب زیبایی بدون سابقه کاری بدون نیاز آشنایی با کامپیوتر میخواهند به شماره گوشیم در واتساپ پیام بدهند با تشکر. 
17:34
1401/02/05
ایمانه نادری
سلام علیکم
خواستار استخدام منشی تلفنی ، بدون سابقه کاری، ساعت کار منعطف ، در منطقه قشم هستم؛
دارای روابط عمومی بالا
و مسلط به ورد تایپ.
11:50
شرکت دل کاری نو
منشی
منشی اشنا با نرم افزار MS Office دارای روابط عمومی قوی مسئولیت پذیر و متعهد منظم و پیگیر
1401/02/16
هاجر ربیعی
سلام نیازمند به منشی مطب با یک سال سابقه کاری ولی کامپیوتر بلد نیستم در شهر شیراز هشتم 
08:21
1401/09/14
مژگان پورنصی
سلام وقت به خیر
کارمند مسلط به کامپیوتر تا حدودی زبان انگلیسی  عاشق کار تیمی مسئولیت پذیر فن بیان قوی 
توانایی اداره همزمان سوشال مدیا مرتبط به شغل  آموزش پذیری سریع وقت شناس باهوش وتوانایی تولید محتوا عکاسی صنعتی وتا حدودی   فروش بلدم شرایط همکاری از ساعت 1 بعد از ظهر الی 6 عصر  فقط  محدوده اسلامشهر میتونم همکاری کنم 
سپاس❤️
13:13
1402/02/26
فریده کدیمی
سلام.علاقه به منشیگیری و کا ر  در مطب،بیمارستان و درمانگاه در تهران هستم و کامپیوتر بلد نیستم.
09:44
1 تایید
مطب
منشی
استخدام منشی خانم اشنا به امور صندوق داری و آشنا با کامپیوتر خوش رو با اخلاق و مرتب
1402/10/19
نجلا کیانی پویا
سلام نیازمند منشیگری یا کاراموز در مطب.درمانگاه.بهزیستی.مطب زیبایی هستم بدون سابقه کاری.موردی بودهمکاری میکنم
11:30
1402/11/15
انسیه خوبرو
سلام کار منشی محیط پاک بی حاشیه در مطب روانشناسی در تهران مایل هستم
10:24
1402/12/27
مریم محمدی
سلام کار منشی گری دستیار درمنطقه شهریار اندیشه  مایل هستم کار کنم
17:54
داده پرداز رایانه تلاش
منشی
استخدام داده پرداز رایانه تلاش شرکت تولیدی داده پرداز رایانه تلاش (تولیدکننده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر) جهت تکمیل کادر اداری استخدام می‌نماید. منشی جنسیت: خانم نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز:...
شنبه 1 اردیبهشت 1403، ساعت 15:59