از دوستات نظر بگیر
دنبال کن

سللم یه کار در خانه میخاستم بسته بندی

بسته بندی

1400/08/12
خسته نباشی من خیلی نیاز به کار دارم، 
20:22
1 پاسخ
2 تایید
باران
بسته بندی مرکبات
کار در سورتینگ در فضای پوشیده فقط بسته بندی مرکبات اس حقوق روزانه روزی 240
1400/08/13
سلام من یک کار در منزل نیاز دارم 
05:52
3 تایید
شماره موبایل تون رو بفرست 
05:53
1 پاسخ
1 تایید
1400/08/15
زهرا علیزاده
سلام 
16:47
بسته بندی
درودبرشما عزیزان به یک نفر کارگرآقا جوان وزبروزرنگ درمحدودی حاجی آباد.نهضت آباد.وروستاهای همجوار نیاز داریم حقوق اداره کار. کارگاه شهرک موادغذایی نهضت اباد هست کاردرمنزل نداریم شرمنده
سلام  درود کار در خانه بسته بندی هر کاری که تو خونه بتونم انجام بدم‌ممنوک میشم واقعا نیاز دارم آدرس شهرکرد میشینیم‌
17:01
1400/08/16
حشمت وحیدی
سلام پسرم میخاد دوماد بشه به کار نیاز دارم اگه بسته بندی دارین منم ثبت کنین اینم شمارم 09306384656
03:40
1 تایید
فریبا وکیلی
سلام 
نیازمند کار در خانه( بسته بندی یا مونتاژ کاری ) هستم
اصفهان
10:39
1 تایید
kosar
استخدام خانم کار درمنزل فوری
استخدام خانم کار در منزل بدون هیچ هزینه ای دریافت حقوق بالا هر روز ساعت کاری کم کار راحت حتی بچه 7 ساله هم میتونه انجام بده با بیمه کار داعمی تا هر وقت بخواین میتونین کار کنین بسته بندی
سلام منم دنبال کاربسته بندی هستم نیازمالی دارم منم ثبت کنین ادرس مشهدمیشینم اینم شماره تماس09363838708 
11:51
1 تایید
سلام نیازمندکاردرخانه(بسته بندی)هستم مشکین شهر 
20:19
1 تایید
1400/08/18
سکینه کریمی
سلام نیاز به کار درمنزل هستم بسته بندی 
خیلی نیازدارم
06:20
1 تایید
بازاریاب ادویه جات هل و زعفران فله ای و بسته بندی
با توجه به کیفیت بالای اجناس و ارزانی آنها نسبت به بازار فعلی و این که بدون واسطه از هندوستان تهیه می گردند مشتری های زیادی را دارند و در نتیجه هرچه که فروش بیستر باشد درآمد بازاریاب بیشتر می شود س...
1400/08/19
سلام من یه کاردرخانه میخوام بسته بندی
13:20
1 تایید
سلام خواهش میکنم من به کار بسته بندی خیلی نیاز دارم دو تا بچه دارم با یه شوهر بیکار هر کاری در خانه باشه انجام میدم
16:28
1 تایید
مطهره متاجی
سلام من به یک کار درمنزل نیاز دارم بسته بندی باشه
18:21
بسته بندی زغال
با سلام و خسته نباشید این اگهی کار در منزل به هیچ عنوان نمیباشد به ۳یا۴خانم زرنگ برای بسته بندی زغال نیاز داریم کارگاه توی جاده کوپیته محدوده تالار گلستان میباشد ساعت کار ۹تا۴/۵ میباشد وناهار به عهده ...
1400/08/20
سلام من به یک کار در منزل نیاز دارم بسته بندی چون بچم کوچیکه نمیتونم بیرون کار کنم
06:25
2 تایید
سلام من يه كار بسته بندي در خانه میخواستم 
09:59
سلام من یک کار در منزل نیازمندمممم
14:50
کارمند جهت بسته بندی در انبار لباس
نیروی فقط خانم حداقل فوق دیپلم با ارایه مدرک بسیار بسیار دقیق و منظم متعهد و مسولیت پذیر جهت کار در انبار و بسته بندی لباس زنانه ساعت کاری ۸ الی ۱ ظهر در محدوده ی ۲۲ بهمن افرادی که سیکل دارن ، دیپ...
ابوالفضل حسین زاده
سلام کار در خانه بسته بندی میخوام
20:19
1 تایید
1400/08/21
زهرا سادات ملایی
سلام ما نیاز مند کار در منزل بسته بندی هستیم
21:50
1 تایید
1400/08/22
هاجر نوری
سلام یه کار درخانه میخوام هرکاری شد فقط درخانه باشه ممنون 
09911675720
13:19
کارگر انبار
یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر خود در استان قم از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: شرایط احراز: حداقل مدرک تحصیلی: فوق دیپلم سن:۲۲ الی ۳۲ حداقل یک سال سابقه توانایی جسمانی مناسب جهت ...
خانم محمدی
سلام من هم یه کار در منزل میخوام به پولش  احتیاج دارم لطفآاگه کسی هست به این شماره تماس بگیره واقعآبه پولش احتیاج دارم ۰۹۱۶۲۳۰۰۱۲۸
13:21
1400/08/23
علی خاکی
نیازمند  کار بسته بندی  در خانه هستم 
06:01
علی خاکی
سلام  لطفا  کار بسته بندی در منزل معرفی کنید09035167702
06:05
استخدام نیروی پاره وقت در انبار دیجیکالا
همکاران پاره وقت در انبار در روزهایی که می‌توانند کار کنند و خودشان انتخاب می‌کنند، در مراحل مختلف پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی، دسته بندی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند: همکاران این بخش از ...
علی خاکی
نیازمند  کار  بسته بندی درمنزل 
شیراز 09035167702 خانم حسینی
06:09
منصوره اکبری
سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم. شهر تبریز اطراف خیابان ارتش.  به این کار خیلی نیاز دارم
۰۹۱۴۹۱۴۵۷۰۰
20:27
1400/08/24
سلام من ی کار در منزل نیاز دارم  تورو خدا کاری بود بهم بگین  تو رشت 
11:56
استخدام نیروی انبار در دیجیکالا- پاره وقت
همکاران پاره وقت در انبار در روزهایی که می‌توانند کار کنند و خودشان انتخاب می‌کنند، در مراحل مختلف پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی، دسته بندی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند: همکاران این بخش از ...
۰۹۱۱۶۳۰۳۹۹۷
11:58
مولود برزگر پور
سلام ببخشید اگه کار درمنزل بود لطفا به ماهم بکین ۰۹۹۱۴۱۰۹۵۱۰ اینم شماره تلفن 
14:47
1400/08/25
ان
سلام یه بسته بندی در منزل میخاستم 
12:37
استخدام نیرو در انبار دیجی کالا - نیمه وقت
سلام تورو خدا ی کار بسته بندی دوتا بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم ثواب داره حداقل خرج دوتا بچم در بیاد اصفهان ۰۹۳۹۵۷۸۲۱۸۷
12:58
هما حسین ابادی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی باشه تا دو تا بچه کوچیکه دارم لطفا ثبت نام کنید 
23:18
هما حسین ابادی
به این شماره تماس بگیرین 09024183436
23:20
1 پاسخ
دیجی‌کالا- استخدام نیروی پاره وقت + بیمه و سرویس
هما حسین ابادی
هما حسین ابادی
به این شماره تماس بگیرین 09024183436
سبزوار
23:21
1400/08/27
زهرا جهان بخشی
سلام من به یک کاردرمنزل نیازدارم بسته بندی چون بچه کوچک دارم نمیتونم بیرون کارکنم ممنون.میشم زودتر کاربدید.ازقزوین
02:53
زهرا جهان بخشی
۰۹۱۹۸۴۶۴۲۶۲از قزوین
02:55
استخدام نیروی انبار بصورت پاره وقت در دیجیکالا
سلام خانم هستم به کارمشغول درخانه نیازدارم ازشهرخوی خیلی براش احتیاج دارم لطفااگ کاری هست بااین شماره تماس بگیرین ۰۹۹۱۱۸۵۲۱۵۶
09:35
سلام من کار در منزل میخواستم چون دو بچه کوچک دارم‌لطفن یک کار آسانتر باشه من در خدمتم
11:17
سلام دنبال کاردرمنزل هستم
12:13
استخدام نیروی نیمه وقت در انبار با بیمه-دیجی کالا
کاردرمنزل
12:14
دنبال کارمیگیردم درمنزل انجام بشع
12:15
سلام من خانم هستم  کار بسته بندی در خانه میخواستم   من واقعا به پولش نیاز  دارم سه تاه بچه دارم  سرپرستم لطفا خواهش ثبت نام کنید من رو  از تهران 
18:40
همکاری در زمینه فروشندگی و بسته بندی مواد غذایی
به نام رزق و روزی دهنده یک مجتمع صنایع غذایی معتبر ، در راستای تکمیل نیروی کاری اش ، به تعدادی محدود آقا و خانم نیروی کار برای فروشندگی و بسته بندی مواد غذایی شامل غلات و ... در منزل بصورت دورکار نیاز...
1400/08/29
خدیجه خوندابی
باسلام وخسته نباشیددنبال کاربسته بندی درمنزل هستم نیازمالی دارم.ساگن شاهین شهرگرگاب هستم.۰۹۹۰۸۲۴۹۳۵۶
06:59
پریا بیرامی
ب کار در منزل نیازمندیم شماره ۰۹۱۴۳۵۴۷۹۸۹
13:08
پریا بیرامی
ب کار در منزل نیازمندم ۰۹۱۴۱۵۴۷۹۸۹ در اردبیل 
13:09
پرسال | Persol
حسابدار | Accountant
● توانایی انجام هرگونه حسابداری در فروش، موجودی، خزانه، مالیات، بیمه، حسابرسی و گزارش مالی. ● مدرک لیسانس حسابداری یا رشته های مربوطه. ترجیحا فوق لیسانس ● حداقل 5 سال سابقه کار در سمت های ارشد. ● صلاح...
سلام  من در روستای امند هستم در تبریز لطفا به کار کردن در منزل نیاز دارم ۰۹۱۴۷۷۶۳۱۳۹
15:47
1400/08/30
سلام برای کار درمنزل آماده همکاری هستم 
ورامین سکونت دارم 
۰۹۳۹۷۷۸۲۳۷۰
10:19
1400/09/01
سلام کار در منزل نیازمندم  کرج ۰۹۳۶۱۳۷۷۱۵۷
06:14
مارین و شارین | marine & sharin
مدیر تولید | Production Manager
● مسلط به فناوری تولید. ● مسلط به برنامه‌ریزی ظرفیت. ● مسلط به برنامه‌ریزی تلفیقی. ● مسلط به برنامه زمان‌بندی. ● مسلط به کنترل موجودی و برنامه ریزی مواد. ● مسلط به کنترل کیفیت. این کارخانه در شهر...
1400/09/02
سلام.کاردرمهدکودک در دزفول
17:00
1400/09/03
دنبال کار. درمنزل کرج فردیس برای بسته بندی
15:58
خانم کهرازه
سلام دوردخداقوت برشما 
خانم هستم کاربسته بندی در منزل میخواستم بدجوری نیازمندم پدرومادر مریضند مراقبت از آنها نمیتونم بیرون کارکنم هیچ هزینه ای ندارم بدترین شرایط هستم اگه این کار بسته بندی واقعیت داره مرا ثبت نام کنید
استان سیستان بلوچستان 
شهر زاهدان 
از طریق واتساپ پیام بدی متشکرم 
09052465669
17:17
فرما طب | Pharmateb
مدیر برنامه‌ریزی تولید و عملیات | Production Planning and Operations Manager
● لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی صنایع یا مهندسی شیمی. ● حداقل پنج سال سابقه کاری مرتبط. ● آشنایی با اصول آمار و روشهای آن. ● مسلط به نرم افزارهای ms office، به ویژه نرم افزار اکسل، دسترسی و انبار. ● مها...
زهرازمانیان
سلام  به کاربسته بندی  درمنزل خیلی احتیاج دارم
19:19
زهرازمانیان
سلام  به کاردرمنزل  خیلی  احتیاج دارم کاربسته بندی  اصفهان خیابان غرضی هستم 
19:21
زهرازمانیان
شماره موبایلم ۰۹۱۳۹۰۲۸۶۹۰
19:22
نیروی خانم کارکرده برا بسته بندی کلوچه درکارخانه
نیرو خانم زرنگ و با سابقه جهت بسته بندی کلوچه نیازمندیم مجرد سن تا ۳۰ سال بیمه دارد سرویس دارد محدوده زینبیه ولاله ساعت کاری ۸ تا ۵ بعدازظهر حقوق با بیمه ۵ میلیون وسیصد آدرس روبرو شهرک صنعتی جی حتم ...
1400/09/04
شبن
سلام  کاردرمنزل بسته بندی تهران ملارد
08:55
سلام نیازمند کاربست بندی درشیراز مومني هستم اینم شمارم ۰۹۳۷۹۰۱۴۸۱۴ لطفا تماس بگیرید ممنون
10:55
شماره موبایل تون رو بفرست
0362009478
11:53
توسعه طب آدریان سلامت | Tose Teb Adrian Salamat
مسئول فنی دارویی | Responsible Pharmacist
• داروساز با مجوز معتبر داروسازی. • بیش از 3 سال تجربه در امور بالینی/پزشکی. • درک خوب از بازار و استراتژی های دارویی. • مهارت های ارائه خوب. • تسلط بر ttac. • تجربه با مایکروسافت آفیس، به ویژه word، ...
1400/09/11
 سلام من دانشجو هستم تخصصی ندارم به کار در منزل احتیاج دارم
22:20
1400/09/13
سلام کار بسته بندی در قروه می خوام 
21:41
1400/09/14
سلام اگه میشه یه کار در منزل بهم بدهید بسته بندی ب91اشه ممنون میشم
06:40
نیروی کار آقا حدودا ۲۰ ساله کارگاه
نیروی آقا حدود ۲۰ ساله برای کارگاه بسته بندی گلدان سفالی لالجین جهت هماهنگی وبازدید حضوری فقط از ساعت ۸ صبح تا ۶ عصر به تماس پاسخ داده میشود
1400/09/15
علی امیری
سلام خسته نباشید من جویای کار در منزل مثل بسته بندی هستم  احتیاج دارم ممنونم
09:59
1400/09/19
فاطمه حسینی
سلامم نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم ساکن لطفا به آیدی من در تلگرام پیام بزارید@N_m_f9711_2
03:44
روناک اوازه
سلام خسته نباشید. من یه کار بسته بندی در خانه نیاز دارم.نمیتونم بیرون کار کنم.
15:14
کارگرخانم جوان
کارگرخانم جوان زیر30سال جهت کاردرتولیدی جوراب برای بسته بندی نیازمندیم باسرعت عمل بالا شماره
روناک اوازه
سلام خسته نباشید. من کار بسته بندی در خانه نیاز دارم. اگه کاری هست لطفا به منم خبر بدین.ارومیه
15:15
1400/09/20
زهره رحیمی
سلام وقت بخیر ببخشید من هم به یک کار نباز دارم پدرم نمیتونه کار کنه کار در منزل باشه
06:32
زینب مهری
سلام وقت بخیر من میتونم کار گویندگی و کتاب صوتی انجام بدم تهران
06:57
خیاط فاماس وپستایی
خیاط و کارکشی و شستشو وچسب و بسته بندی
1400/11/11
سلام یه کار بسته بندی تو خونه میخوام شدیدا نیاز مالی دارم ممنون میشم خبر بدین
06:29
عمرانی
سلام کار بسته بندی در منزل لازم دارم در مشهد لطف کنین خبرم کنید
08:38
1400/11/12
وثوق
سلام من متأهل هستم بچهم خیلی کوچیکه دنبال کار در منزل هستم شوهرم مریضه لطفاً اگه بسته بندی بدون فروش داشتین بهم زنگ بزنین خیلی لازم دارم بچم شیر خشک میخوره پول نداره واسش بخرم  از یزد هستم
22:56
نیروی بسته بندی خرما و چینش
به دو نیروی خانم جهت کار در انبار بسته بندی خرما نیازمندیم . ساعت کاری از نه صبح تا سه بعد از ظهر انبار در محدوده میدان نبوت می باشد . حقوق ساعتی بیست هزار تومان کار سبک می باشد . اتباع هم پذیرفته می...
1400/11/14
دایی نژاد
سلام  دنبال کار بسته بندی در منزل هستم مشهد ۰۹۰۳۷۵۱۴۱۶۳
15:38
1400/12/08
سلام کاردرمنزل اصفهان میخاستم لطفاهرکی داره بگه واقعانیازدارم
13:16
خواهش میکنم 
13:18
ali irani
کار در منزل - کار و استخدام
تحویل کار درب منزل تسویه زمان جمع آوری کار کار در منزل دوخت بسته بندی ( دور کاری ) بدون نیاز به مراجعه پیامک جواب داده نمیشود لطفا در ساعات کار اعلام شده تماس بگیرید تماس 9:30 صبح الی 5 عصر ...
یعنی یه کاردرمنزل دراصفهان نیسسس😔
13:21
1401/04/22
فرشته پسنده
سلام نیاز به کار دارم در خانه بسته بندی 
21:52
فرشته پسنده
من یزد هستم امام شهر می‌شینم ممنون میشم بسته بندی سراغ دارین بگین 
21:54
بسته بندی کار خانم اجرت تسویه
محیط زنانه اجرت بالا تسویه نقد جمعه ها تعطیل ساعت کار از هشت صب تا شش عصر یک تا دو تایم استراحت آدرس طبرسی شمالی17 کار راحت الان شاگردای خودم شبی بالای صد تومن کار میکنن کار در منزل ندارم سوال نکنین ...
1401/06/13
ناهید عباس آبادی
کسی  کار در منزل سراع داره زنگبزنه خیلییی ممنون ۰۹۰۱۶۴۳۵۶۸۰
20:14
1401/06/14
ایران پروار
سلام من یه خانم خانه دارم احتیاج ب کار در منزل دارم. بسته بندی یا خیاطی تو منزل باشه خیلی عالیه 
06:43
1401/07/26
رمضانی
سلام  ،نیازمند کار بسته بندی درمنزل هستم.،تنکابن،رامسر،خانم رمضانی09356721369
12:52
کارگر بسته بندی
شهرک صنعتی مهریز نیاز به کارگر جهت بسته بندی
ذکی آصفی
سلام خانم نور هستم کار در منزل میخواستم
13:00
جمعه 14 بهمن 1401، ساعت 06:24