دنبال کن

سللم یه کار در خانه میخاستم بسته بندی

بسته بندی

1400/08/12
خسته نباشی من خیلی نیاز به کار دارم، 
20:22
1 پاسخ
2 تایید
بسته بندی
بسته بندی باشه .حقوق ماهانه سروقت پرداخت بشود
1400/08/13
سلام من یک کار در منزل نیاز دارم 
05:52
5 تایید
شماره موبایل تون رو بفرست 
05:53
2 پاسخ
2 تایید
1400/08/15
زهرا علیزاده
سلام 
16:47
2 پاسخ
1 تایید
بارجیل | Barjil
استخدام کارمند ارسال و بسته بندی (شیفت عصر)
حواستان جمع است و اهل کار تیمی هستید؟ ما در تیم بسته‌بندی و ارسال خود نیاز به فردی با روابط عمومی خوب داریم که کنار باقی همکاران به خوبی بتواند به کارش مشغول شود. شرایط رشد و توسعه را هم فراهم کرده‌...
سلام  درود کار در خانه بسته بندی هر کاری که تو خونه بتونم انجام بدم‌ممنوک میشم واقعا نیاز دارم آدرس شهرکرد میشینیم‌
17:01
2 پاسخ
1400/08/16
حشمت وحیدی
سلام پسرم میخاد دوماد بشه به کار نیاز دارم اگه بسته بندی دارین منم ثبت کنین اینم شمارم 0**** 
03:40
1 تایید
فریبا وکیلی
سلام 
نیازمند کار در خانه( بسته بندی یا مونتاژ کاری ) هستم
اصفهان
10:39
1 تایید
بسته بندی
نیروی کار جهت کار بسته بندی چای و کار خدماتی
سلام منم دنبال کاربسته بندی هستم نیازمالی دارم منم ثبت کنین ادرس مشهدمیشینم اینم شماره تماس0****  
11:51
1 تایید
سلام نیازمندکاردرخانه(بسته بندی)هستم مشکین شهر 
20:19
1 تایید
1400/08/18
سکینه کریمی
سلام نیاز به کار درمنزل هستم بسته بندی 
خیلی نیازدارم
06:20
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
نیاز مند یک نیروی جوان کم سن پسر یا خانم برای بخش بسته بندی کارگاه نانو اولویت با آقای کم سن هست. شرایط ساکن پونک یا نزدیک به پونک باشه وسیله داشته باشه خیلی خوبه اگر ندارین مشکلی نیست سرویس رفت وبر...
1400/08/19
سلام من یه کاردرخانه میخوام بسته بندی
13:20
1 تایید
سلام خواهش میکنم من به کار بسته بندی خیلی نیاز دارم دو تا بچه دارم با یه شوهر بیکار هر کاری در خانه باشه انجام میدم
16:28
1 پاسخ
1 تایید
مطهره متاجی
سلام من به یک کار درمنزل نیاز دارم بسته بندی باشه
18:21
فعالیت در ساندویچی
همکار آقا یا خانم بصورت تک شیفت یا دو شیفت از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ و عصر ها از ساعت ۱۶ الی ۲۲ فعالیت مورد نظر : تهیه و آماده کردن و بسته بندی مواد ساندویچ ویژگی مورد نیاز : برقراری ارتباط خوب ، خوش بخرد...
1400/08/20
سلام من به یک کار در منزل نیاز دارم بسته بندی چون بچم کوچیکه نمیتونم بیرون کار کنم
06:25
2 تایید
سلام من يه كار بسته بندي در خانه میخواستم 
09:59
سلام من یک کار در منزل نیازمندمممم
14:50
بسته بندی نبات
با سلام به چند نفر نیرو خانوم برای بسته بندی نبات نیاز مندیم حقوق به موقع پرداخت میشود بیمه دارد +پاداش
ابوالفضل حسین زاده
سلام کار در خانه بسته بندی میخوام
20:19
1 تایید
1400/08/21
زهرا سادات ملایی
سلام ما نیاز مند کار در منزل بسته بندی هستیم
21:50
1 تایید
1400/08/22
هاجر نوری
سلام یه کار درخانه میخوام هرکاری شد فقط درخانه باشه ممنون 
0**** 
13:19
2 پاسخ
بسته بندی در منزل خودتان
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا ...
خانم محمدی
سلام من هم یه کار در منزل میخوام به پولش  احتیاج دارم لطفآاگه کسی هست به این شماره تماس بگیره واقعآبه پولش احتیاج دارم 0**** 
13:21
1400/08/23
علی خاکی
نیازمند  کار بسته بندی  در خانه هستم 
06:01
علی خاکی
سلام  لطفا  کار بسته بندی در منزل معرفی کنید0**** 
06:05
بسته بندی زغال کبابی
به یک نیروی کار برای کارگاه بسته بندی زغال به صورت دائمی اولویت استخدام با افراد بومی محمودآباد هست 0935XXX4421(نمایش کامل)
علی خاکی
نیازمند  کار  بسته بندی درمنزل 
شیراز 0****  خانم حسینی
06:09
منصوره اکبری
سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم. شهر تبریز اطراف خیابان ارتش.  به این کار خیلی نیاز دارم
0**** 
20:27
1400/08/24
سلام من ی کار در منزل نیاز دارم  تورو خدا کاری بود بهم بگین  تو رشت 
11:56
نیرو خانوم
نیرو خانوم جهت کارخانه بسته بندی دارو
0**** 
11:58
مولود برزگر پور
سلام ببخشید اگه کار درمنزل بود لطفا به ماهم بکین 0****  اینم شماره تلفن 
14:47
1 پاسخ
1400/08/25
ان
سلام یه بسته بندی در منزل میخاستم 
12:37
به چند خانوم برای بسته بندی خشکبار نیازمندیم
به چند خانوم منظم وبا رعایت شهونات اسلامی برای بسته بندی خشکبار با حقوق توافقی وپرداخت کرایه نیازمندیم لطفا مشخصات وشماره تماس ارسال کنید باشما تماس می گیریم
سلام تورو خدا ی کار بسته بندی دوتا بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم ثواب داره حداقل خرج دوتا بچم در بیاد اصفهان 0**** 
12:58
هما حسین ابادی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی باشه تا دو تا بچه کوچیکه دارم لطفا ثبت نام کنید 
23:18
هما حسین ابادی
به این شماره تماس بگیرین 0**** 
23:20
1 پاسخ
کار در کارگاه بسته بندی زغال
بسته بندی زغال کبابی دستمزد بر اساس تعداد بسته های تولید شده هست اولویت استخدام با افراد بومی محمودآباد هست
هما حسین ابادی
هما حسین ابادی
به این شماره تماس بگیرین 09024183436
سبزوار
23:21
1400/08/27
زهرا جهان بخشی
سلام من به یک کاردرمنزل نیازدارم بسته بندی چون بچه کوچک دارم نمیتونم بیرون کارکنم ممنون.میشم زودتر کاربدید.ازقزوین
02:53
زهرا جهان بخشی
0**** از قزوین
02:55
کارگر بسته بندی
باسلام به یک خانواده ۳نفره یا ۴ نفره کاری بابت بسته بندی نیازمندیم درضمن یک خانه دراختیار آنها گذاشته می‌شود لطفا خانواده‌ای که نیاز به مسکن وکار دارند تماس بگیرند (اتباع پذیرفته میشه)
سلام خانم هستم به کارمشغول درخانه نیازدارم ازشهرخوی خیلی براش احتیاج دارم لطفااگ کاری هست بااین شماره تماس بگیرین 0**** 
09:35
سلام من کار در منزل میخواستم چون دو بچه کوچک دارم‌لطفن یک کار آسانتر باشه من در خدمتم
11:17
سلام دنبال کاردرمنزل هستم
12:13
تولید و بسته بندی رشته آش
به تعدادی نیروی کار خانم و آقا جهت کار در کارخانه رشته بری یاسی نیازمندیم .
کاردرمنزل
12:14
دنبال کارمیگیردم درمنزل انجام بشع
12:15
1 پاسخ
سلام من خانم هستم  کار بسته بندی در خانه میخواستم   من واقعا به پولش نیاز  دارم سه تاه بچه دارم  سرپرستم لطفا خواهش ثبت نام کنید من رو  از تهران 
18:40
کار در منزل با گوشی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا ...
1400/08/29
خدیجه خوندابی
باسلام وخسته نباشیددنبال کاربسته بندی درمنزل هستم نیازمالی دارم.ساگن شاهین شهرگرگاب هستم.0**** 
06:59
پریا بیرامی
ب کار در منزل نیازمندیم شماره 0**** 
13:08
پریا بیرامی
ب کار در منزل نیازمندم 0****  در اردبیل 
13:09
کار مختص بانوان. آنلاین در خانه با گوشی
به نام خداوند بخشنده و مهربان باسلام خدمت بانوان عزیز اگه بچه کوچک داری و نمیتونی بیرون منزل کارکنی بیا برات پیشنهاد کاری بدم ک داخل محیط امن خونت انجام بده و صاحب درآمد شو و بدون سرمایه و مدرک تحصیل...
سلام  من در روستای امند هستم در تبریز لطفا به کار کردن در منزل نیاز دارم 0**** 
15:47
1400/08/30
سلام برای کار درمنزل آماده همکاری هستم 
ورامین سکونت دارم 
0**** 
10:19
1 پاسخ
1400/09/01
سلام کار در منزل نیازمندم  کرج 0**** 
06:14
استخدام کارگر ساده خانم جهت بسته بندی
برای بیرون کار نداریم خواهشا تماس با پیام ندید ✅️جهت افزایش تولید در کارگاه تولیدی به چند نفر خانم زیر ۳۲ سال نیازمندیم ✅️ محیط زنانه ، کار دایم ، محیط بهداشتی و سالم ✅️ پرادخت حقوق ( روزانه ، هف...
1400/09/02
سلام.کاردرمهدکودک در دزفول
17:00
1400/09/03
دنبال کار. درمنزل کرج فردیس برای بسته بندی
15:58
خانم کهرازه
سلام دوردخداقوت برشما 
خانم هستم کاربسته بندی در منزل میخواستم بدجوری نیازمندم پدرومادر مریضند مراقبت از آنها نمیتونم بیرون کارکنم هیچ هزینه ای ندارم بدترین شرایط هستم اگه این کار بسته بندی واقعیت داره مرا ثبت نام کنید
استان سیستان بلوچستان 
شهر زاهدان 
از طریق واتساپ پیام بدی متشکرم 
0**** 
17:17
هیرکان پخش
استخدام سرپرست وبازاریاب(فروشنده حضوری)مواد غذایی
شرکت توزیع مواد غذایی هیرکان پخش جهت تکمیل کادر پرسنل فروش خود اقدام به جذب بازاریاب (فروشنده) حضوری خانم و آقا در استان مازندران با درآمد بالا مینماید. کالاها: 1-اشی مشی 2-آبمیوهای لیمون 3-گلاب 444 ...
زهرازمانیان
سلام  به کاربسته بندی  درمنزل خیلی احتیاج دارم
19:19
زهرازمانیان
سلام  به کاردرمنزل  خیلی  احتیاج دارم کاربسته بندی  اصفهان خیابان غرضی هستم 
19:21
زهرازمانیان
شماره موبایلم 0**** 
19:22
1 پاسخ
استخدام نیرو خانم
چت دیوار پیام دهید تماس پاسخگو نیستم به تعدادی نیروی خانم در شرکتی معتبر برای کار بسته بندی نیاز مندیم کار در شهر قدس(قلعه حسن خان) هستش ساعت کاری ۸تا۱۷ با صبحانه و نهار کار راحت و بدون نیاز ب تجرب...
1400/09/04
شبن
سلام  کاردرمنزل بسته بندی تهران ملارد
08:55
سلام نیازمند کاربست بندی درشیراز مومني هستم اینم شمارم 0****  لطفا تماس بگیرید ممنون
10:55
0**** 
11:53
1 پاسخ
استخدام خانم بسته بندی
انتهای بلوار طبرسی اول نبش میدان فجر
1400/09/11
 سلام من دانشجو هستم تخصصی ندارم به کار در منزل احتیاج دارم
22:20
2 پاسخ
1400/09/13
سلام کار بسته بندی در قروه می خوام 
21:41
1400/09/14
سلام اگه میشه یه کار در منزل بهم بدهید بسته بندی ب91اشه ممنون میشم
06:40
انباردار، متصدی خط بسته بندی قهوه
مجموعه قهوه آژو جهت تکمیل کادر خود آماده همکاری با یک نیروی آقا مطابق با شرایط ذیل میباشد. *مجرد *سن بین 20 الی 35 سال *خوش برخورد *خوش اخلاق *دارای توان بدنی قابل ملاحضه *نداشتن مشکلات جسمی، حرکتی *...
1400/09/15
علی امیری
سلام خسته نباشید من جویای کار در منزل مثل بسته بندی هستم  احتیاج دارم ممنونم
09:59
1400/09/19
فاطمه حسینی
سلامم نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم ساکن لطفا به آیدی من در تلگرام پیام بزارید@N_m_f9711_2
03:44
روناک اوازه
سلام خسته نباشید. من یه کار بسته بندی در خانه نیاز دارم.نمیتونم بیرون کار کنم.
15:14
خانم جهت نظافت استخدام خانم خانم خانه دار
سلام ، روی نقشه مسیر زدم . خانم مستقل و مجرد جهت خدمات نظافت گردگیری شست شو بسته بندی ، فقط یکنفر ماهانه ، حقوق ۹ تومن کمک هزینه .مسیر دور باشه موردی نیست . ( موجه بدون حاشیه تروتمیز ، متعهد وقت شناس ...
روناک اوازه
سلام خسته نباشید. من کار بسته بندی در خانه نیاز دارم. اگه کاری هست لطفا به منم خبر بدین.ارومیه
15:15
1400/09/20
زهره رحیمی
سلام وقت بخیر ببخشید من هم به یک کار نباز دارم پدرم نمیتونه کار کنه کار در منزل باشه
06:32
زینب مهری
سلام وقت بخیر من میتونم کار گویندگی و کتاب صوتی انجام بدم تهران
06:57
استخدام نیروی کار در منزل ( بسته بندی )
استخدام جهت کار در منزل ؛ حقوق بین ۷ الی ۱۵ میلیون تومان در ماه ؛ بدون محدودیت سنی ؛ بیمه و تسویه حقوق به صورت انی؛ ظرفیت محدود
1400/11/11
سلام یه کار بسته بندی تو خونه میخوام شدیدا نیاز مالی دارم ممنون میشم خبر بدین
06:29
عمرانی
سلام کار بسته بندی در منزل لازم دارم در مشهد لطف کنین خبرم کنید
08:38
1400/11/12
وثوق
سلام من متأهل هستم بچهم خیلی کوچیکه دنبال کار در منزل هستم شوهرم مریضه لطفاً اگه بسته بندی بدون فروش داشتین بهم زنگ بزنین خیلی لازم دارم بچم شیر خشک میخوره پول نداره واسش بخرم  از یزد هستم
22:56
نیروخانم و اقا جهت بسته بندی شانسی در منزل خودتان
با سلام به مناسبت افتتاحیه شرکت بررگ الماس جهت تکمیل کادر خودت جهت بسته بندی شانسی در منزل خودتان به 40 نفر نیروی اقا و خانم نیاز مند هستیم لطفا جهت ثبت نام فقط در برنامه ایتا پیام بزارین جهت تماس نگی...
1400/11/14
دایی نژاد
سلام  دنبال کار بسته بندی در منزل هستم مشهد 0**** 
15:38
1400/12/08
سلام کاردرمنزل اصفهان میخاستم لطفاهرکی داره بگه واقعانیازدارم
13:16
1 پاسخ
خواهش میکنم 
13:18
کارگر خانوم
به یک کارگر خانوم جهت کار در رستوران جهت سالن داری نظافت شستشو و بسته بندی غذا نیازمندیم ادرس بلوار ۲۲ بهمن بین بهمن ۲۱ و ۲۳ عمارت اجری
یعنی یه کاردرمنزل دراصفهان نیسسس😔
13:21
1401/04/22
فرشته پسنده
سلام نیاز به کار دارم در خانه بسته بندی 
21:52
فرشته پسنده
من یزد هستم امام شهر می‌شینم ممنون میشم بسته بندی سراغ دارین بگین 
21:54
استخدام همکار اقا در فست فود
سلام به دو همکار اقا (کارگر ساده) برای شست و شو ظروف و زمین و نظافت اشپزخانه و میزها و بسته بندی غذاها نیازمندیم به همراه سرویس برگشت به خانه ساعت کاری ساعت ۴ عصر تا ۲ الی ۳ شب فست فود سرزمین کیلو...
1401/06/13
ناهید عباس آبادی
کسی  کار در منزل سراع داره زنگبزنه خیلییی ممنون 0**** 
20:14
1 پاسخ
1401/06/14
ایران پروار
سلام من یه خانم خانه دارم احتیاج ب کار در منزل دارم. بسته بندی یا خیاطی تو منزل باشه خیلی عالیه 
06:43
1401/07/26
رمضانی
سلام  ،نیازمند کار بسته بندی درمنزل هستم.،تنکابن،رامسر،خانم رمضانی0**** 
12:52
کاردراشپزخانه
باسلام به یک همکارخانم جهت کاردر اشپزخانه (بسته بندی غذا،شستشوی ظروف,اماده سازی برخی مخلفات) با ساعت کاری 9صبح تا 5عصر باحقوق ماهیانه 6میلیون تومان نیازمندیم لطفا ساعت12ظهربه بعدتماس یا مراجعه فرمایی...
ذکی آصفی
سلام خانم نور هستم کار در منزل میخواستم
13:00
1 پاسخ
1402/04/09
محمد صمدی
زهرا علیزاده
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:37
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:38
بسته بندی در منزل خودتان
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۹ میلیون به بالا دارای تاییدیه از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه، پاداش و مزایا...
محمد صمدی
0362009478
سلام 0**** تماس 
15:49
محمد صمدی
زهرازمانیان
شماره موبایلم ۰۹۱۳۹۰۲۸۶۹۰
سلام 0**** 
16:55
1402/04/11
محمد صمدی
سلام درود کار در خانه بسته بندی هر کاری که تو خونه بتونم انجام بدم‌ممنوک میشم واقعا نیاز دارم آدرس شهرکرد میشینیم‌
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:18
کنارک برودت
برق کار صنعتی
استخدام کنارک برودت شرکت کنارک برودت جهت تکمیل کادر خود در استان‌ سیستان و بلوچستان از افراد واجد شرایط از استان اصفهان دعوت به همکاری می‌نماید. برق کار صنعتی جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار ن...
1402/04/19
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:16
1402/04/21
محمد صمدی
ذکی آصفی
سلام خانم نور هستم کار در منزل میخواستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:43
1402/04/22
محمد صمدی
سکینه کریمی
سلام نیاز به کار درمنزل هستم بسته بندی خیلی نیازدارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:27
استخدام نیرو کار در منزل ( بسته بندی )
استخدام جهت کار در منزل حقوق بین ۷ الی ۱۵ میلیون تومان در ماه بدون محدودیت سنی بیمه و تسویه حقوق به صورت آنی ظرفیت محدود
محمد صمدی
ناهید عباس آبادی
کسی کار در منزل سراع داره زنگبزنه خیلییی ممنون ۰۹۰۱۶۴۳۵۶۸۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:28
محمد صمدی
سلام کاردرمنزل اصفهان میخاستم لطفاهرکی داره بگه واقعانیازدارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:29
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
12:15
کنتراتی کارگر برای پر کردن و بسته بندی
نیازمند کارگر برای پر کردن و بسته بندی خاک گلدان شروع کاری از اول فروردین سرویس نداره محل کار پردیسان برای اطلاع از قیمت حضوری تشریف بیارید
محمد صمدی
پاسخگو نبودم پیام بدید 
12:17
محمد صمدی
سلام درود کار در خانه بسته بندی هر کاری که تو خونه بتونم انجام بدم‌ممنوک میشم واقعا نیاز دارم آدرس شهرکرد میشینیم‌
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:34
1402/04/23
فاطمه اسکندری زاد
سلام من ی دختر ی ساله دارم شرایط کار بیرون ندارم اگه کاری هست ک بشه داخل منزل انجام دادم ممنون میشم خبر بدید 0**** 
07:09
کنارک برودت
برق کار صنعتی
استخدام کنارک برودت شرکت کنارک برودت جهت تکمیل کادر خود در استان‌ سیستان و بلوچستان از افراد واجد شرایط از استان تهران دعوت به همکاری می‌نماید. برق کار صنعتی جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نو...
1402/04/29
امید صادقي
زهرا علیزاده
سلام
سلام  خوب هسین هنوز کارگر میخواین
02:12
مهلا نصر
سلام منم یک کار بسته بندی داخل خونه میخوام اصفهانم لطفا معرفی کنید بهم
07:16
1 پاسخ
محمد صمدی
مهلا نصر
سلام منم یک کار بسته بندی داخل خونه میخوام اصفهانم لطفا معرفی کنید بهم
سلام 0**** تماس بگیرید 
09:10
شرکت صنایع سازه های سبک
۱_ منشی خانم با روابط عمومی بالا ۲_ کارمند خانم جهت پیگیری مناقصات مرتبط با امور عمرانی ۳_ کارمند خانم جهت پروژه های عمرانی ۴_ خانم جهت بسته بندی
1402/05/01
محمد صمدی
سلام خواهش میکنم من به کار بسته بندی خیلی نیاز دارم دو تا بچه دارم با یه شوهر بیکار هر کاری در خانه باشه انجام میدم
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:18
محمد صمدی
مولود برزگر پور
سلام ببخشید اگه کار درمنزل بود لطفا به ماهم بکین ۰۹۹۱۴۱۰۹۵۱۰ اینم شماره تلفن
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:20
محمد صمدی
دنبال کارمیگیردم درمنزل انجام بشع
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:21
کار در منزل بسته بندی ماسک
سلام نیرو نیاز داریم جهت بسته بندی ماسک در منزل پیک شرکت میاره تحویل میده بعد اتمام کار هماهنگ میشید با همکارامون پیک میاد ازتون تحویل میگیره همونجا هم دستمزدتون رو تسویه میکنه بخاطره اینکه شرکت میخ...
1402/05/05
محمد صمدی
هاجر نوری
سلام یه کار درخانه میخوام هرکاری شد فقط درخانه باشه ممنون 09911675720
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:44
1402/05/31
زهرا ساریجلو
سلام کار در منزل میخواستم
08:25
1 پاسخ
محمد صمدی
زهرا ساریجلو
سلام0**** 
14:33
1 پاسخ
منشی دانشجو
منشی دانشجو می پذیرم بسته بندی لوازم ارایشی
کار بسته بندی حبوبات و لباس هر چیزدیگه 
اگه شرایط بود چرخ گل گلدوزی هم دارم  
17:09
1402/06/07
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
09:29
دیانا زوری
محمد صمدی
سلام۰۹۱۳۰۰۵۳۵۷۶
سلام  خانم فیضی هستم کاربسته  بندی درمنزل میخاستم در  مشهد میتونین کمک کنید!
12:28
وسط کار کارگاه بسته بندی
فردی زبر و زرنگ و تند محیط کاملا زنانه بسته بندی کیف وجامدادی و غیره پنجشنبه ها ساعت پنج شروع از6فروردین
غنچه درگاهی
13:13
1 پاسخ
محمد صمدی
غنچه درگاهی
سلام تماس بگیرید0**** 
16:40
1402/06/25
صدیقه شریعتی
هاجر نوری
سلام یه کار درخانه میخوام هرکاری شد فقط درخانه باشه ممنون 09911675720
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
19:54
استخدام در انبار با بیمه و سرویس (دیجی کالا).
آغاز استخدام سال ۱۴۰۳ دیجی‌کالا ⬇️ محل مصاحبه: کرج همکاران ما، در مراحل پردازش سفارشات مانند چیدمان، جابجایی و بسته بندی کالاها فعالیت دارند. همکارانمون از موارد زیر برخوردارند: ✅ حقوق دریافتی از ۱ ...
صدیقه شریعتی
سلام برای کار درمنزل آماده همکاری هستم ورامین سکونت دارم ۰۹۳۹۷۷۸۲۳۷۰
19:56
سه‌شنبه 29 اسفند 1402، ساعت 04:47