دنبال کن

چطور یک مهندس مکانیک ماهر شویم؟

مهندس مکانیک

1401/08/05
رضا حبیبی
اصولاً برای تبحر در یک رشته مطالعه و بروز بودن و یادگیری نرم افزارهای جدید نقش موثری در پیشرفت شغلی دارد.
بعنوان یک مهندس مکانیک با بیش از ۲۵ سال سابقه کاری به همکاران توصیه میکنم حتما زیان انگلیسی خود را تقویت کنند. با نرم افزارهای روز و مرتبط با رشته مکانیک آشنایی کلی داشته باشند.
با توجه به وسعت کاربرد مکانیک در صنعت ، بسته به حوزه کاری منتخب ، مطالعات خود را در آن زمینه گسترش دهند.
بدیهی است پشتکار ، رعایت اخلاق حرفه‌ای و مطالعات مداوم تاثیر زیادی در پیشرفت در این رشته خواهد داشت .
21:47
ZCI
مهندس مکانیک
*در صورت عدم تجربه کافی، بسیار با انگیزه،پیگیر و علاقه مند* * جهت استخدام در واحد بازرگانی خارجی، مهندس فروش* مهارتهای فردی: * دارای مهارت های بین فردی مناسب و روحیه کار تیمی * چالش پذیر و توانایی مد...
1402/12/16
مهدی پورفروغی
سلام مهندسی مکانیک چون یک شغل با پهنه کاری وسیع هست نمیتوان از یک مهندس مکانیک توقع داشت همه زیر مجموعه های مکانیک را وارد باشه مثلا مکانیک طراح با مکانیک تعمیر و نگهداری و مکانیک تاسیسات و... فرق دارند من خودم 22 سال تعمیر و نگهداری پیشرفته ترین تجهیزات صنعتی را تعمیر کردم ولی الان با سختی کار بازنشست شدم کارفرماها انتظار دارند برای سرکار رفتن طراحی هم بلد باشم همیشه بهترین متخصص ها در یک زمینه متخصص هستند من چندین سال با شرکتهای آلمانی و ایتالیایی کار کردم اونها هم در هر کاری متخصص همون کار را داشتند مثلا در مکانیک متخصص هیدرولیک ؛ متخصص نصب تجهیزات ؛ متخصص تعمیر و نگهداری و.. همین موضوع باعث پیشرفت خوب کارشون بود
11:40
شنبه 8 اردیبهشت 1403، ساعت 22:54