دنبال کن

حقوق یک رنگ کار چوب در ماه چقدر است؟

رنگ کار چوب

1400/08/10
صمد عطای زاده
باسلام رنگ با ۲۰ سال حرفه رنگکاری حقوق ۱۰ میلیون
10:56
رنگ کار چوب
به تعدادی رنگ کارچوب ماهر ونیمه ماهر نیاز مند هستیم‌ محمدشهر عباس آباد خیابان کدبانو روبروی دانشگاه تعاونی *********** قره‌داغی
1400/09/18
سلام کارچوب ظریف کاری ودقت بالا میخواد من به عنوان استاد کار با هشت تا ده میلیون موافقم
15:19
1 پاسخ
0**** 
15:20
1400/10/05
آیا یه استاد پولیش کار با ۴ سال سابقه چند حقوق داره
17:17
رنگ کار چوب
سلام به یک زیرکارچی کار بلد به صورت کنترات یا ماهانه
1400/11/01
تمام کار باشه روزی ۳۵۰ الی ۴۰۰
23:40
تمام کار هستم پوششی 8سال سابقه کاری 
اگر سمت اوقاف تهرانپارس کسی خواست در خدمتم0**** 
23:43
1400/11/04
لطفن زنگ بزنید
15:58
رنگ کار چوب
باسلام کارگر ساده چوب میز 0903XXX8360(نمایش کامل)
1401/02/11
امیر قطبی
سلام رنگ‌کاری ما پول حرفه ک یاد گرفتیم رو نمی‌گیریم یعنی هر روز ی مقدار از سلامتیمون رو میدم پولشو میگیریم حقوقش باید ۱۵ دیگه پایین نباشه با بیمه این نظر من هستش
08:32
3 تایید
1401/02/30
علی حسینی
سلام من خودم ۲۳ رنگ کار چوب هستم به نظر من چون خودم ابن کاره هستم ماهی ۲۰ تومن به بالا چرا چون ما رنگ کارها داریم با جون خودمان بازی می‌کنیم صاحب کارفرما جوابگو ما نیست اون‌مخاد کارش راه بیافته ابن کار شیمیایی هست 
18:58
5 تایید
1401/03/24
من با نظر اقایی امیرقطبی موافق هستم ولی کی که رنگ کار چوب را درک کنه چند سال که زحمت میکشی ریه وقت خودت میزاری اخرش هیچی 
10:27
4 تایید
نیروی خط تولید
توضیحات کارخانه رای نو ایران واقع در محمد شهر کرج از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ⭕️نجار ماهر ⭕️ رنگ کار چوب ⭕️مونتاژ کار ⭕️رویه کوب ⭕️کارگر ساده شرایط احراز: -عدم سو پیشینه -عدم اعت...
رنگ کار چوب هستم با 22سال سابقه کاری در زمینه پولیش ورق کاری پوششی وروکشی 0**** 
10:30
1401/04/05
سلام من الان جویای کار هستم پوست پولیش کار 
زیر کارچی حرفه ای .مسلط به پاشش رنگ پلی‌استر پلی اورتان سیلر کیلر حقوق من چقدر است 
03:27
1 تایید
هم داخل کارگاه کار میکنم مسلطم هم سر ساختمان از صفر تا صدم کار مات کاریو فولم نزدیک 10 سالم هست درب کابینت چارچوب هر نوع مصنوعات چوبی دیگه که باشه رنگ کردم 
پوست پولیش کارم هستم همیشه ام چندتا کارگر با رهبری من کار کردن بدونه هیچ ایرادی حقوق من چقدر است لطفا 
الانم مشغولم ولی جویای کار هستم 
0**** 
03:33
کارگر ساده
کارخانه رای نو ایران واقع در محمد شهر کرج از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ⭕️نجار ماهر ⭕️ رنگ کار چوب ⭕️مونتاژ کار ⭕️رویه کوب ⭕️کارگر ساده شرایط احراز: -عدم سو پیشینه -عدم اعتیاد به هر...
یه استاد کار تمیز کار حرفه ای پوست پولیش کار چقدر حقوقش بدونه رنگ پاشی فقط پوست پولیش کنه 
03:35
1401/11/27
سلام زیر کارچی هستم کسی لازم داشت زنگ بزنید 0**** 
11:39
سلام. زیر کارچی هستم هرک کارگر لازم داشت زنگ بزنید 
0**** 
11:40
رنگ کار چوب و نجار
درود ب تعدادی رنگارنگ ماهر چوب و زیر کار زن وارد رنگکاری و نجار کلاف ساز مبل راحتی با حقوق توافقی و تصفیه ماهانه و بیمه در شرایط کاری کاملا دوستانه نیازمندیم.فوری فوری
1402/01/02
اصغرددوستی
سلام حقوق یک رنگ کارحرفه ای همه نوحریف۳۰به بالاهست قدرخودتونوبدونیدکاری که مارنگ کارها داریم انجام میدیم داریم ازجونمون مایه میزاریم .
05:13
1 پاسخ
2 تایید
1402/02/15
رنگ کار
براچی از جون مایه بزارید یک رنگ ساده است
08:42
2 پاسخ
رنگ کار
بچه ها یک سوال آیا تینر ۱۰۰۰۰اگر بریزه تو چشم چشم کور میشه
08:43
1 پاسخ
رنگ کار چوب در مبلمان
نیازمند رنگ کار مبلمان ماهر
1402/03/18
محسن حسین آبادی
سلام محسن هستم 
سابقه  کار مهم نیست طرف هست ۲ سال کار کرده از یه رنگ کاری که ۳۰ سال کار کرده تمام کار تره 
به نظر من رنگ کاری که زیر کار بلد باشه پاشش بلد باشه پولیش کار هم باشه زیر ۳۰ میلیون نباید کار کنه چون که تمام کارت با مواد شیمیاییه تو ۷۰ سال عمر یک انسان رنگ کار باشی میشه ۵۰ سال مو ،ریه،چهره همرو داغون میکنه 
09:40
1 پاسخ
1402/04/03
امیر علی عسکری
محسن حسین آبادی
سلام محسن هستم سابقه کار مهم نیست طرف هست ۲ سال کار کرده از یه رنگ کاری که ۳۰ سال کار کرده تمام کار تره به نظر من رنگ کاری که زیر کار بلد باشه پاشش بلد باشه پولیش کار هم باشه زیر ۳۰ میلیون نباید کار کنه چون که تمام کارت با مواد شیمیاییه تو ۷۰ سال عمر یک انسان رنگ کار باشی میشه ۵۰ سال مو ،ریه،چهره همرو داغون میکنه
سلام تازه میخام کار ر شروع کنم کارگر ساده ب نظر شما برم ؟؟؟؟
12:01
1 پاسخ
1 تایید
1402/05/14
ارمی .
رنگ کار
الان خودت گفتی تینر بریزه توی چشم ایا کور میشه یا نه !
به نظر خودت الان بازی کردن با جون هست مخصوصن ریه ها من الان ۳ سال شاگردم مداوم دارم صرفه میکنم اگه تجهیزات مراقبتی و ایمنی رو رعایت نمیکنین اصلا سمت این کار نرین اصلا
15:34
1 تایید
به تعدادی رنگ کار چوب نیازمندیم
به تعدادی نیرو رنگ کار چوب ماهر و نیمه ماهر جهت کار مبلمان نیازمندیم
1402/07/05
رنگ کار چوب و پی وی سی 
با ماهی ۱۲میلیون
11:38
1402/07/25
خسروی
اون احمقی ک میگه ماهی ده میلیون اصلا رنگکارنیست
05:46
خسروی
رنگ کار
بچه ها یک سوال آیا تینر ۱۰۰۰۰اگر بریزه تو چشم چشم کور میشه
نخیر
05:48
رنگ کار چوب(مبل)
به یک رنگ کار چوب جهت رنگ کاری در کارگاه مبل سازی نیازمندیم.فقط تماس
خسروی
رنگ کار
واس اینکه از رنگ و عوارضش اطلاعی نداری.
05:48
خسروی
اصغرددوستی
سلام حقوق یک رنگ کارحرفه ای همه نوحریف۳۰به بالاهست قدرخودتونوبدونیدکاری که مارنگ کارها داریم انجام میدیم داریم ازجونمون مایه میزاریم .
دمتگرم.گل گفتی
05:49
1402/08/02
احمد محمودی
من به عنوان رنگکارچوب مدت  زیادی مشغول کار بودم  الآن کم آوردم نیازبه کار دارم راست کارم به غیر از مبل همه چی رنگ میکردم  0**** 

17:59
استخدام در کارخانه معتبر
●کارگر ساده(آقا وخانم ) ●نیروی برق ●راننده لیفتراک ●نیروی تاسیسات(لوله کش ، جوشکار،فنی ) ●نیروی اداری (آشنایی با ورد و اکسل ) ●نیروی کارگزینی(آقا وخانم ) ●حسابدار آقا وخانم (باسابقه ) ●طراح گرافیک(فت...
1402/09/24
محسن حسین آبادی
امیر علی عسکری
سلام تازه میخام کار ر شروع کنم کارگر ساده ب نظر شما برم ؟؟؟؟
نظر خودت مهم تره اگر علاقه داری برو 
10:39
محسن حسین آبادی
اون رنگ کاریکه تمام کار باشه زیر 30 میلیون کار نکنه تنها شغلی هست که اتحادیه نداره وگرنه کار فرما به خودش اجازه نمیده قیمت کارگرساده که الان با اضافه کاری 15 تومن میشه به رنک کار یا پولیش کار تمام کار بگه از 12 تا 20 مسافر کشی کنی بیشتر در میاری وقتم دست خودته این همه گرد و خاک مواد شیمیایی اگه انسان  عادی 70 سال عمر کنه من رنگ کار 50 سال عمر میکنم حداقل باید ماهی 25 تا 30 حقوق بگیره کمتر کار نمیکنم بخوابم خونه حداقل میدونم سلامتی 
10:49
محسن حسین آبادی
سلام کارچوب ظریف کاری ودقت بالا میخواد من به عنوان استاد کار با هشت تا ده میلیون موافقم
شما رنگ کار نیستی 
10:53
رنگ کار چوب و سرویس خواب
مسلط به رنگ کاری پوششی جهت سرویس خواب چوب و ام دی اف
محسن حسین آبادی
سلام 
استاد رنگ پاش پلی استر صنعتی 3 مواده 
رنگ پاش پلی اورتان و پرایمر خیلی تمیز و کم مصرف 
پوست پولیش کار صنعتی و پلی اورتان اگر کسی نیاز داشت من در خدمتم 25 آذر 1402 خیلی فوری آخرین دریافتیم با اضافه کاری 25 بوده هر کس همکاری داشت تماس بگیره 0****  حسین آبادی
10:59
پنج‌شنبه 6 اردیبهشت 1403، ساعت 05:07