دنبال کن

حقوق یک دستیار دندانپزشک در ماه چقدر است؟

دستیار دندانپزشک

1400/08/09
حقوق دستیار دندانپزشک در ماه با مدرک جهاد دانشگاهی چقدر است
19:23
2 پاسخ
1 تایید
دستیار دندانپزشک
سلام وقتتون بخیر به یک دستیار دندانپزشک نیاز داریم موقعیت مطب اندیشه فاز یک و در روز های زوج ساعت ۱ تا ۶ غروب به یک دستیار دندانپزشک نیازمندیم
1400/12/09
😕میشه بگین چقدرع؟؟
20:03
1 پاسخ
1401/03/23
فاطمه کریمی
من دستیار دندانپزشک بودم و ساعتی ۱۲هزار تومن به من میدادن...انقدر کم و در ماه حدود ۹۰۰تومن میشد☹️
13:17
2 پاسخ
1 تایید
فاطمه کریمی
😕میشه بگین چقدرع؟؟
من گفتم
13:17
کلینیک دندانپزشکی لاله
دستیار دندانپزشک
استخدام کلینیک دندانپزشکی لاله کلینیک دندانپزشکی لاله جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. دستیار دندانپزشک جنسیت: خانم سابقه کار: دارای سابقه کار نوع...
1401/06/27
صفری
دستیار ک سابقه کار و مدرک داشت باشه 23تا25 ساعتی
دستیار تازه کار از 17 ونیم تا19 تومن
19:38
1 پاسخ
1401/09/01
سمیه دانشگر
کار در مرودشت میخام چرا نمیاد بالا شماره تماسی چیزی هیچی نیست؟ 
10:20
1401/09/06
سحر حجتی زاده
فاطمه کریمی
من دستیار دندانپزشک بودم و ساعتی ۱۲هزار تومن به من میدادن...انقدر کم و در ماه حدود ۹۰۰تومن میشد☹️
شما دیگه خیلی کم می‌گرفتید وگرنه اینقدر نیس الان ۵_۶
تومان 
11:46
2 پاسخ
آلما | Alma
استخدام دستیار دندانپزشک (خانم)
خانم با حداقل یک سال سابقه دستیاری به صورت شیفت در گردش متعهد به کار و منظم جهت کار در کلینیک دندانپزشکی میزان حقوق بالاتر از وزارت کار بیمه و پاداش
سحر حجتی زاده
صفری
دستیار ک سابقه کار و مدرک داشت باشه 23تا25 ساعتی دستیار تازه کار از 17 ونیم تا19 تومن
چه خبره مگه دکتره
11:47
1401/09/11
م.م
سحر حجتی زاده
شما دیگه خیلی کم می‌گرفتید وگرنه اینقدر نیس الان ۵_۶ تومان
ن والا من الان کرمانشاه زندگی میکنم همینقدر میدن نسبت ب درامد دندان پزشک خیلی کم میدن اصلا ارزش نداره انصاف ندارن
19:00
1401/09/15
مژده دورودی
کار دستیاری خیلی زیاده حقوقا واقعا کم دکترا درامد خیلی زیاد دارند ولی حاضر نیستن پرسلن راضی نگه دارن 
14:44
دستیار دندانپزشک
یک مجموعه معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. دستیار دندانپزشک جنسیت: خانم، آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: د...
1401/09/17
فاطمه کریمی
در ماه نزدیک یک تا دو میلیون
14:17
فاطمه کریمی
فاطمه کریمی
اره دقیقا 
14:17
فاطمه کریمی
سحر حجتی زاده
شما دیگه خیلی کم می‌گرفتید وگرنه اینقدر نیس الان ۵_۶ تومان
فقط در تهران این حقوق رو میدن.بقیه شهرها یک تا دو تومن
14:18
دستیار دندانپزشک
دو نیروی خانم جوان زیر ۳۵ سال منظم و مسعولیت پذیر جهت دستیار دندانپزشک در کلینیکی واقع در محدوده ی قلهک نیازمندیم ساعت کاری سه روز تمام وقت و سه روز نیمه وقت یا هر روز عصر و سه تا صبح بیمه کامل و پ...
شنبه 8 اردیبهشت 1403، ساعت 09:33