دنبال کن

شرح وظایف و مسئولیت‌های یک ادمین چیست؟

ادمین

1400/12/06
ادمین نوال
🌺سلام من نوال هستم ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه
برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی
+ افزایش فالوئر اینستاگرام
+ افزایش بازدید و لایک پست و استوری
+ افزایش ایمپرشن و ریچ
+ طراحی بنر های تبلیغاتی استوری
+ طراحی کاور پست
+مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت 
+آنالیز پیج شما و رغبا
18:21
2 پاسخ
7 تایید
مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام
برای صفر تا صد پیج اینستاگرام نیاز به ادمین حرفه ای دارم تعداد فالوورها صدتاس ادمین این کارها رو برام انجام بده سناریو نویسی تدوین ریلز پست های اسلایدی استوری درکل صفر و صد دست خودش باشه حوزه پیج فرو...
1401/02/30
علی
سلام منم ادمینم
02:36
1 پاسخ
1 تایید
سلام من پریا هستم مسلط به کپشن نویسی_استوری _بالا رفتن فالور ها به صورت روزانه_بیداز کردن فالور های روح_
12:05
2 پاسخ
2 تایید
1401/05/15
مهتاب قاسمی
سلام ادمین (غیر حضوری و دورکاری) هستم و آموزش دیدم:

• به اینستاگرام مسلطم و الگوریتم اینستاگرام رو بلدم
• نحوه درست هشتگ زدن و پست و استوری گذاشتن اصولی رو بلدم
• جواب دادن کامنت و دایرکت و هر کاری که مربوط به پیج هست رو میتونم کامل انجام بدم
• قلم روان و خلاقی دارم
• سطح زبان انگلیسیم خوبه

آیدی اینستاگرامم : excusemiyayeah
08:42
آژانس زیارتی تمیم | Tamimatabat
استخدام ادمین اینستاگرام (آقا-دورکاری)
پیج تمیم یک پیج کاملا نوپا و تازه تاسیس هست که نیاز داریم یک ادمین خوش ذوق و خلاق پیج رو بالا بیاره ✓سناریو نویسی ✓اپلود پست و استوری روزانه ✓آشنایی با برنامه های ادیت و طراحی پست و استوری ✓آشنایی با ...
1401/05/23
محمدرضا بهزادی راد
سلام دوستان من برای پیجم نیاز به ادمین دارم
0**** 
واتساپ لطفا پیام بزارید ممنونم
12:53
2 تایید
1401/05/25
دوستان من نیازبه ادمین دارم لطفا بااین شماره ۰۹۱۹۲۵۸۴۹۵۹ تماس بگیرید
سلام دوستان نیاز به ادمین دارم ازصفرتاصد کار لطفا بااین واتساپ هماهنگ کنید
06:46
2 پاسخ
2 تایید
1401/05/30
پويا زين العابديني
سلام دوستان يه ادمين پر انرژي و فعال و مسلط به اينستاگرام براي پيج  موتور الات كشاورزي شامل موتور برق و اره و سمپاش و … و يدكي اين موتور ها نياز داريم 
الويت با دوستاني هست كه تحصيلات مرتبط دارن
لطفا وانزاپ پيام بديد
0**** 
08:44
نصب فعال کافه بازار برای دو ماه
با سلام و عرض احترام برای اپلیکیشن زیر به مدت 2 ماه نیاز به 1000 نصب فعا داریم https://cafebazaar.ir/app/net.drawise.Drawise?l=en
پويا زين العابديني
سلام دوستان يه ادمين پر انرژي و فعال و مسلط به اينستاگرام ساكن شهر زنجان براي پيج  موتور الات كشاورزي شامل موتور برق و اره و سمپاش و … و يدكي اين موتور ها نياز داريم 
الويت با دوستاني هست كه تحصيلات مرتبط دارن
لطفا وانزاپ پيام بديد
0**** 
08:45
1401/06/07
زارع
ادمین نوال
🌺سلام من نوال هستم ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی + افزایش فالوئر اینستاگرام + افزایش بازدید و لایک پست و استوری + افزایش ایمپرشن و ریچ + طراحی بنر های تبلیغاتی استوری + طراحی کاور پست +مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت +آنالیز پیج شما و رغبا
سلام چه جوری با هاتون تماس بگیرم‌
20:03
1 پاسخ
زارع
سلام من پریا هستم مسلط به کپشن نویسی_استوری _بالا رفتن فالور ها به صورت روزانه_بیداز کردن فالور های روح_
سلام تماس بگیرید ممنون
20:04
فروشگاه لاتسو | Latso
استخدام ادمین اینستاگرام (مشهد)
با سلام یک همکار جهت کار به صورت حضوری جهت فعالیت در حوضه ادمینی اینستاگرام و ادیت ویدیو با موبایل یا کامپیوتر برای فروشگاه لپتاپ و موبایل نیازمندیم. اگر تجربه لازم در مواردزیر راهم داشته باشید امتیاز...
1401/07/12
الهام انصاری
سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
بنده مشاور تحصیلی هستم ولی متاسفانه وقت کافی رو در زمینه جذب دانش آموز به طور گسترده ندارم، به همین دلیل به دنبال یک ادمین خوب برای همکاری هستم ، روند کار هم به این صورت هست که درآمد ما به شکل شصت چهل تقسیم میشه.
برای جزئیات بیشتر با شماره من تماس بگیرید 0**** ‪ 
14:40
1401/07/13
سلام خوبید خسته نباشید ما زوجیم ودنبال زوجیم از مارلیک خوشگل زیر ۴۰ سال چون خودمون تو این رنج سنی هستیم
01:02
1401/07/22
نسترن غیبی
سلام من ادمین نسترن هستم مسلط به جذب فالوور _اکسپلور _هشتگ _استوری _کپشن نویسی_تعامل روزانه _مشاوره به پیجای فروشگاهی حدود یه ساله سابقه کاری دارم تو اینستاپیج ادمینی دارم اگر مایل به همکاری بودید پیام بذارید🌹
08:16
3 پاسخ
3 تایید
ادمین
ما یه شرکت ساختمانی ماندگار هستیم و کارمون ساخت و ساز تو شهر اصفهان. به ادمینی نیاز داریم که کارش قوی باشه و رزومه ی قوی هم داشته باشه.چیزی که ما ازش می خوایم این که بازدید ریلز هامون رو توی تارگت اول...
1401/08/24
فریده نصیری
سلام واتساپ پیام میدم 
13:39
فریده نصیری
سلام لطفاً شماره وات بزارید که پیام بدم
13:40
فریده نصیری
سلام من فریده هستم ادمین پیج اینستاگرام دور کاری مسلط به ترفند های اینستاگرام
برای پیج شما :
محتوا سازی+بالا بردن افزایش بازدید پیج+کپشن نویسی+استمرار+پست گذاشتن روزانه+بالا بردن فالور ها به صورت روزانه
+افزایش بازدید لایک و پست و استوری
+طراحی کاور پست
+تولید محتوا برای پیج
+طراحی بنر های تبلیغاتی
+مشاوره و آنالیز پیج کاری شما
+جواب دادن به کامنت ها و دایرکت پیج کارفرما

برای استخدام واتساپ پیام بدید 0**** 
13:47
1 پاسخ
ادمین
نیاز به ادمین با سابقه کاری برای پیج فروشگاه
1401/10/04
نرگس دخیلی دخیلی
سلام من دنبال کاری هستم که بتونم به صورت دورکاری در منزل باگوشی انجام بدم تاحالا هم جایی کار نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید🙏🥺
08:00
1401/10/29
hh
سلام من دنبال کار دور کاری و مجازی هستم لطفا راهنماییم کنید🙏🙏🙏🙏🙏🙏
09:42
1401/11/03
سارا وفایی
سلام من ادمین هستم 
آشنا به قوانین اینستا گرام و توانایی بالا بردن پیج شما و ویو استوری شما 
06:00
1 تایید
دستیار مجازی | فتوشاپ - وردپرس - المنتور - SEO (گوگل میت)
به یک دستیار مجازی | کارآموز برای هماهنگی و انجام کارها در بستر گوگل میت تسلط به فتوشاپ برای ادیت مقدماتی تصاویر تسلط به وردپرس برای ثبت و اضافه کردن محصول در وردپرس دارای دانش اولیه SEO شرایط فردی...
1401/11/12
سلام ادمین هستم
مسلط به الگوریتم های اینستاگرام 
هشت گذاری پست استوری  ادیت و...
جواب دهی به دایرکت و کامنت و هر آنچه ک مربوط به پیج  شماست
10:21
1401/11/13
مرتضی حسینی
نسترن غیبی
سلام من ادمین نسترن هستم مسلط به جذب فالوور _اکسپلور _هشتگ _استوری _کپشن نویسی_تعامل روزانه _مشاوره به پیجای فروشگاهی حدود یه ساله سابقه کاری دارم تو اینستاپیج ادمینی دارم اگر مایل به همکاری بودید پیام بذارید🌹
سلام 
نیازمند یک نفر ادمین به صورت پاره وقت برای کانال در ایتا هستیم ، ترجیحا خانم بین ۱۵_۳۵ ساله مجرد یا متاهل مهم نیست ولی حتما پایبند به رعایت شئونات اسلامی باشند ، ترجیحا دارای سابقه ی فعالیت به صورت ادمین در شبکه های اجتماعی باشن در صورت تمایل به همکاری رزومه ی خود را به آدرس ایمیل اینجانب
hosseini_vet@yahoo.com ارسال فرمایید .
حتما ساکن تهران باشند .
16:47
1402/02/17
سلام من دنبال یک ادمین هستم ممنون میشم به این شماره زنگ‌بزنین0**** 
21:36
تریکلند | Trickland
استخدام ادمین شبکه های اجتماعی (شیراز)
درود و وقت بخیر مجموعه ما به یک ادمین حرفه ای برای تولید محتوا و ادیت + تعامل و ایده پردازی به صورت دورکاری در شیراز نیاز دارد. برای ما خیلی مهم است که ادمین در شیراز زندگی کند تا هرچند مدت یکبار باهم...
1402/04/04
نرگس احمدی
سلام دوستان من ادمین اینستاگرام هستم
در زمینه های تولید محتوا _ ادیت _ فوتشاپ _ و ... فعالیت میکنم 
برای دیدن نمونه کارهام به پیج های
Strong.girls_18 
Pinck.narges 
Text_atrisa 
Narjesstudent 
مراجعه کنید.
17:03
1402/04/06
زهرا جعفری
سلام وقتتون بخیر بابت آگهی استخدام ادمین پیام دادم 
من دوره ادیت عکس گذرونم 
مسلطم به تقویم تولید محتوا 
سرعت عمل بالا در جواب دهی دایرکت 
طراحی پست استوری هایلایت مناسب پیج شما
طراحی بنر کاور ویزیت
و مسلطم به هوش مصنوعی
19:22
1 پاسخ
1402/05/11
ساحل قادربهی
سلام من سالی هستم 2سال سابقه کاردرادمین رودارم
به زبان ترکی استانبولی مسلطم وساختمامان انستاگرام والگوریتم انستا روبلدم وخودم پیچ3Kخودم رواداره میکنم
19:32
انتقال سایت به قالب جدید
با سلام میخواهم اطلاعات سایت از قالب فعلی به قالب جدید منتقل شود و همینطور در قالب جدید اطلاعات مربوط به بخشهایی که در قالب قبلی وجود نداشته است وارد شود . ادرس سایت فعلی : refahgostar.com ادرس قالب ج...
1402/05/20
کوثر اسماعیل پور
سلام مدرس اینستاگرام هستم با۸ سال سابقه ی کار دراینستاگرام و تلگرام  تسلط کامل به اینستاگرام و الگوریتم     تولید محتوای پست و استوری و هرآنچه که یک مدرس باید بلد باشه رو  میدونم
استوری پولساز   برگزاری کمپین فروش ماهانه و اعتماد سازی و تشنه سازی مخاطب برای خرید 👌  ساخت یک پیج حرفه ای برای شروع کسب و کار عالی
06:23
1 پاسخ
1 تایید
Rozhan Hosseini
سلام خسته نباشید من خودم ادمین هستم ۱سال هم سابقه کار دارم
21:38
1402/05/31
یاس احمدی
ادمین هستم برای هماهنگی به تلگرام پیام بفرستید@Yasesham112
13:51
فولاد شرق ماهان | Foolad Shargh Mahan
استخدام ادمین تولید محتوای گرافیکی (خانم-اصفهان)
با سلام، شرکت فولاد شرق ماهان جهت گسترش فعالیت خود در شبکه های مجازی و وب نیازمند یک نیروی گرافیست خلاق و متخصص بصورت پاره وقت است. این فعالیت ها شامل تولید محتوای سوشیا مدیا و وبسایت شرکت متناسب با ن...
1402/06/03
یاس احمدی
ادمین هستم برای هماهنگی به تلگرام پیام بفرستید@Yasesham112
19:35
1402/06/04
نرگس قاسمپور
سلام ادمین روبیکا و اینستاگرام هستم کاملا مسلط و دارای سابقه . 
13:55
1402/06/07
Fatemeh Lolaee

🟣 ادمین اینستاگرام 

سلام من فاطمه لولائ هستم
ادمین دوره دیده توسط مدرس های عالی من اینجام که به شما کمک کنم روند رشد پیج شما بهبود بدم
▪️ایده پرداز
▪️تدوین ویدئو
▪️تولید محتوا و طراحی پست و استوری 
▪️پاسخگویی به دایرکت ها و کامنت ها
▪️طراحی کاور استوری و پست و...
▪️ثبت سفارش
▪️ادیت عکس و ویدئو
▪️مسلط به هشتگ گذاری درست و کپشن نویسی
▪️آشنا به برنامه های ادیت اعم از Inshot, Capcut, Piscart 
 vllo ,  و …
▪️مسلط به الگوریتم اینستاگرام
و همه این کارا به صورت جداگانه هم انجام میشه
لطفا تلگرام پیام بدید
@fatemehl3 
05:14
3 پاسخ
ادمین وتولید کننده محتوا اینستاگرام فروش چراغ
با سلام ادمین و تولید کننده محتوا و ریلز و بارگزاری محصولات و مدیریت و جذب فالور برای صفحه اینستاگرام در حوزه فروش چراغ و روشنایی
نرگس خلیلی
سلام 
اینیستاگرام مارو دنبال کنید 
admi_nkarj 
♡
06:10
1402/06/12
مهران محمدزاده
سلام
09:45
مهران محمدزاده
خسته نباشید ادمین حضوری نیاز دارم
آپلود سایت ورد پرسی و فارسی سازی سایت وردپرس
من یه سایت ورد پرسی دارم می خوام یکی بتونه عکسها و متن هام و در اون سایت اپلود و پیاده سازیش کنه . سایت شخصی و اطلاعات سفرهاست که یک وردپرس خارجی خریدم www.ehsanabedini.com
مهران محمدزاده
در شهر آمل
مهران محمدزاده
اگر کسی حضور داره با این شماره تماس بگیره
09:46
مهران محمدزاده
0**** 
ادمین
ادمین کارگاهی
مهران محمدزاده
محمدزاده
1402/08/22
مهناز حیدریان نژاد
🟣 پاسخ گوی سریع و تمام وقت دایرکت های شما
سلام و وقت بخیر 🌻🍃
مهناز حیدریان نژاد هستم ادمین دایرکت ادمین تعامل و ثبت سفارش📩📬
دیگه نگران از دست دادن مشتری هات در دایرکت نباش چون در سریع ترین زمان ممکن دایرکت شون پاسخ داده میشه و ثبت سفارش انجام میشه💰💵
🔴صبوری
🔴مسئولیت پذیری
🔴خوش برخوردی با مشتری
🔴تعهدکاری
از ویژگی های منِ که برای رشد پیجت بهش نیاز داری 💫⭐
آماده همکاری و خدمت رسانی به شما🤝🏻

🕔 نوع همکاری: #تمام_وقت #دورکاری
12:38
1 پاسخ
1402/08/24
داریوش محبوب
علی
سلام منم ادمینم
0**** 
14:28
ادمین پیج نوپا
به یک ادمین برای یک پیج لاغری نیازمندم (پیج تازه تاسیس هست) واسم برنامه ریزی کنه و طبق برنامه ریزی یاداوری پست و استوری داشته باشه دایرکت ها رو مدیریت کنه و یک برنامه مدون برای جذب فالوئر داشته باشه
داریوش محبوب
مهناز حیدریان نژاد
🟣 پاسخ گوی سریع و تمام وقت دایرکت های شما سلام و وقت بخیر 🌻🍃 مهناز حیدریان نژاد هستم ادمین دایرکت ادمین تعامل و ثبت سفارش📩📬 دیگه نگران از دست دادن مشتری هات در دایرکت نباش چون در سریع ترین زمان ممکن دایرکت شون پاسخ داده میشه و ثبت سفارش انجام میشه💰💵 🔴صبوری 🔴مسئولیت پذیری 🔴خوش برخوردی با مشتری 🔴تعهدکاری از ویژگی های منِ که برای رشد پیجت بهش نیاز داری 💫⭐ آماده همکاری و خدمت رسانی به شما🤝🏻 🕔 نوع همکاری: #تمام_وقت #دورکاری
0****  تماس بگیرید لطفا
14:29
داریوش محبوب
Fatemeh Lolaee
🟣 ادمین اینستاگرام سلام من فاطمه لولائ هستم ادمین دوره دیده توسط مدرس های عالی من اینجام که به شما کمک کنم روند رشد پیج شما بهبود بدم ▪️ایده پرداز ▪️تدوین ویدئو ▪️تولید محتوا و طراحی پست و استوری ▪️پاسخگویی به دایرکت ها و کامنت ها ▪️طراحی کاور استوری و پست و... ▪️ثبت سفارش ▪️ادیت عکس و ویدئو ▪️مسلط به هشتگ گذاری درست و کپشن نویسی ▪️آشنا به برنامه های ادیت اعم از Inshot, Capcut, Piscart vllo , و … ▪️مسلط به الگوریتم اینستاگرام و همه این کارا به صورت جداگانه هم انجام میشه لطفا تلگرام پیام بدید @fatemehl3
0****  تماش لطفا
14:31
داریوش محبوب
زهرا جعفری
سلام وقتتون بخیر بابت آگهی استخدام ادمین پیام دادم من دوره ادیت عکس گذرونم مسلطم به تقویم تولید محتوا سرعت عمل بالا در جواب دهی دایرکت طراحی پست استوری هایلایت مناسب پیج شما طراحی بنر کاور ویزیت و مسلطم به هوش مصنوعی
0**** 
14:33
ادمین
نیازمند ادمین اینستاگرام ، تخصصی در زمینه مطب پوست و مو ،
داریوش محبوب
نسترن غیبی
0****  تماس لطفا
14:38
1 پاسخ
1 تایید
1402/09/03
محمد حامد میزان
ادمین حرفه ای برای کارخانه میخوام
19:22
1402/09/11
مسعود حیدری
نسترن غیبی
سلام من میخوام آموزش ادمینی ببینم به نظر شما خوب هست در امدش
21:10
نیازمند ادمین باتجربه در مورد فارکس
با سلام ما نیازمند یم ادمین هستیم که با الگوریتم های اینستاگرام اشنا باشد حوزه کاری ما فروش محصولات فارکس (ربات و اندیکاتور) و ib در بروکر هایی که معرفی میکنیم هست برای انگلیسی زبان و عرب زبان ها هست...
1402/09/18
مهناز بهمن آبادی
سلام من ادمین بهمنی هستم دوره دیده به طور کامل. و شرایط دورکاری و غیر حضوری برای پیج کاری شماست.
مهارت ها:
کپشن نویسی
هشتک گذاری اصولی
طراحی پست استوری
طراحی لوگو
پاسخگویی دایرکت و کامنت
ادمین فروش
ادمین مدیریت پیج
تعامل
تولید محتوا
مسلط به الگوریتم اینستاگرام
برای هماهنگی به تلگرام پیام دهید.
حقوق توافقی @Hmbh75
11:11
2 پاسخ
1402/10/22
اشرف باقری
مهناز بهمن آبادی
سلام من ادمین بهمنی هستم دوره دیده به طور کامل. و شرایط دورکاری و غیر حضوری برای پیج کاری شماست. مهارت ها: کپشن نویسی هشتک گذاری اصولی طراحی پست استوری طراحی لوگو پاسخگویی دایرکت و کامنت ادمین فروش ادمین مدیریت پیج تعامل تولید محتوا مسلط به الگوریتم اینستاگرام برای هماهنگی به تلگرام پیام دهید. حقوق توافقی @Hmbh75
سلام لطفا تماس بگیرید 0**** 
10:49
1 پاسخ
1402/11/02
اکرم موسوی
س من ادمین پیج دایرکت وکامنت دیپلم بدون سابقه پاره وقت 
06:05
تولید محتوا و ادمین پیج اینستاگرام ارزدیجیتالی
مجموعه تولیدی برای تولید محتوای پیج اینستای خود نیاز به : - بررسی و تصحیح تنظیمات پیج - سناریوسازی و تعیین تم، ترتیب و زمان بندی پست ها - ۱۴ تا ریلز هفتگی(فیلم برداری و تدوین با حضور گوینده خانم) -15 ...
1402/11/06
اکرم موسوی
س ادمین دایرکت وپیام بدون سابقه 
14:25
1403/01/06
سولماز فلاحی
ادمین نوال
🌺سلام من نوال هستم ادمین اینستاگرام و(دورکاری) برای پیج شما پست +استوری+محتواسازی+کپشن نویسی+ بالا بردن افزایش بازدید پیج + بالا رفتن فالوورها به صورت روزانه برگزاری چالش ها و مسابقات اینستاگرامی + افزایش فالوئر اینستاگرام + افزایش بازدید و لایک پست و استوری + افزایش ایمپرشن و ریچ + طراحی بنر های تبلیغاتی استوری + طراحی کاور پست +مشاور و انالیز پیج کاری شما با بهترین قیمت +آنالیز پیج شما و رغبا
سلام نوال جان با من تماس بگیر 0****  جوابگو نبودم پیام بزار 
08:12
1403/01/27
اعظم رحمانی
زارع
سلام چه جوری با هاتون تماس بگیرم‌
سلام
0**** 
ادمین خانم می خوام
07:05
مدیریت و ادمینی سایت و پیج اینستاگرام ایوا مد
ایوامد تولید کننده الگوهای خیاطی و لباسهای با برند رسمی و دارای مجوز از اتحادیه کسب و کارهای مجازی است. هم اکنون تمرکز و فروش محصولات ما در دیجی کالا , باسلام و سایت روچی است. موضوع اصلی فعالیت ایو...
اعظم رحمانی
اشرف باقری
سلام لطفا تماس بگیرید 0****
سلام
0**** 
07:06
اعظم رحمانی
مهناز بهمن آبادی
سلام من ادمین بهمنی هستم دوره دیده به طور کامل. و شرایط دورکاری و غیر حضوری برای پیج کاری شماست. مهارت ها: کپشن نویسی هشتک گذاری اصولی طراحی پست استوری طراحی لوگو پاسخگویی دایرکت و کامنت ادمین فروش ادمین مدیریت پیج تعامل تولید محتوا مسلط به الگوریتم اینستاگرام برای هماهنگی به تلگرام پیام دهید. حقوق توافقی @Hmbh75
سلام
0**** 
07:07
اعظم رحمانی
Fatemeh Lolaee
🟣 ادمین اینستاگرام سلام من فاطمه لولائ هستم ادمین دوره دیده توسط مدرس های عالی من اینجام که به شما کمک کنم روند رشد پیج شما بهبود بدم ▪️ایده پرداز ▪️تدوین ویدئو ▪️تولید محتوا و طراحی پست و استوری ▪️پاسخگویی به دایرکت ها و کامنت ها ▪️طراحی کاور استوری و پست و... ▪️ثبت سفارش ▪️ادیت عکس و ویدئو ▪️مسلط به هشتگ گذاری درست و کپشن نویسی ▪️آشنا به برنامه های ادیت اعم از Inshot, Capcut, Piscart vllo , و … ▪️مسلط به الگوریتم اینستاگرام و همه این کارا به صورت جداگانه هم انجام میشه لطفا تلگرام پیام بدید @fatemehl3
سلام
0**** 
ادمین خانم می خوام
07:08
ادمین
ادمین پیج اینستا و تلگرام ماهر در زمینه تولید محتوا و تبلیغات در زمینه فروش تابلو فرش و فرشینه
اعظم رحمانی
کوثر اسماعیل پور
سلام مدرس اینستاگرام هستم با۸ سال سابقه ی کار دراینستاگرام و تلگرام تسلط کامل به اینستاگرام و الگوریتم تولید محتوای پست و استوری و هرآنچه که یک مدرس باید بلد باشه رو میدونم استوری پولساز برگزاری کمپین فروش ماهانه و اعتماد سازی و تشنه سازی مخاطب برای خرید 👌 ساخت یک پیج حرفه ای برای شروع کسب و کار عالی
سلام
0**** 
07:09
اعظم رحمانی
داریوش محبوب
0**** تماس لطفا
سلام
0**** 
07:10
اعظم رحمانی
Fatemeh Lolaee
سلام
0**** 
07:11
راه اندازی چنل یوتیوب
کسی که اشنایی کامل به چنل یوتیوب داشته باشد سئو یوتیوب و تمام چیزهای که لازم هست تا چنل دیده بشه بلد باشه نمونه در در خصوص سئو یوتبوب داشته باشد در خصوص تایتیل تامبیل بنر اطلاعات داشته باشد
اعظم رحمانی
فریده نصیری
سلام من فریده هستم ادمین پیج اینستاگرام دور کاری مسلط به ترفند های اینستاگرام برای پیج شما : محتوا سازی+بالا بردن افزایش بازدید پیج+کپشن نویسی+استمرار+پست گذاشتن روزانه+بالا بردن فالور ها به صورت روزانه +افزایش بازدید لایک و پست و استوری +طراحی کاور پست +تولید محتوا برای پیج +طراحی بنر های تبلیغاتی +مشاوره و آنالیز پیج کاری شما +جواب دادن به کامنت ها و دایرکت پیج کارفرما برای استخدام واتساپ پیام بدید 0****
سلام
0**** 
07:43
شنبه 1 اردیبهشت 1403، ساعت 11:35