دنبال کن

مزایای شغل راننده لیفتراک چیست؟

راننده لیفتراک

1400/08/02
حمیدرضا انجیلانی
حق مسولیت.. پایه حقوق بالا.‌ حق شیفت 
13:40
1 تایید
بهتاش سپاهان آریا
راننده لیفتراک
استخدام بهتاش سپاهان آریا بهتاش سپاهان آریا در استان اصفهان، شهر اصفهان جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع...
1400/08/14
عباس عابد حقی
هر کسی میخواد حق مسولیت بالا بگیره بیا شرکت ما ۱۵۰ هزارتومان میده
10:58
2 پاسخ
2 تایید
1401/01/08
حسین افشاری
سلام راننده لیفتراک هستم با گواهینامه ۳۰ سالمه و ۵ سال سابقه کاری دارم ساکن قزوین هستم ، روزهای یک شنبه، سه شنبه، پنج شنبه از ساعت ۱۴:۳۰ به بد نیستم کلاس فنی حرفه ای دارم ولی بقیه روزها ساعت کاری مهم نیست .
اگر با این شرایط کسی قبول میکنه درخدمتم
06:52
1401/01/10
مرتضی خدائی
سلام مرتضی خدائی هستم راننده لیفتراک با گواهینامه وانباردار با مدرک ۴۲ سالمه.آماده همکاری با سازمان‌ها وشرکتهای در تهران...
07:40
1 تایید
راننده لیفتراک
راننده لیفتراک ماهر با گواهینامه اتباع هم قبول هست با حقوق بالای ۱۵ میلیون کار در زمینه نبرد گرم ساعت کاری ۸ تا ۱۹ پرداخت مساعده بیمه از روز اول
1401/02/13
ایمان نعامی
سلام ،راننده لیفتراک هستم با ده سال سابقه کار با انواع لیفتراک سبک و سنگین و آشنایی با انواع بار،فعلا بیکارم اگه کسی کار خوب با حقوق مکفی داره بنده در خدمتم،ساکن مهر شهر
0**** ایمان نعامی
08:38
1401/02/22
سلام محسن مختاری هستم ۳۶ ساله اهل اصفهان دارای گواهینامه لیفتراک و جویای کار 
11:31
1401/03/01
محمدمرادی
راننده لیفتراک هستم با سه سال سابقه اطراف مهرشهر یا قزلحصار ساکنم 
07:18
تک نام کیهان پلیمر
راننده لیفتراک
استخدام تک نام کیهان پلیمر تک نام کیهان پلیمر در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان آذربایجان شرقی استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دا...
1401/04/19
حامد
کسی  که سابقه نداره چیکار کنه 
20:52
1 تایید
1401/04/26
هرجا میرم میگن سابقه، من خودم لیفتراک بخرم باهاش تمرین کنم تا سابقه ایجاد شه؟
کارفرمای محترم - یا اینکه توی محله و آشناهای شما، راننده لیفتراک ها از موقع تولد راننده لیفتراک بدنیا آمدن؟
ممنون میشم پاسخ بدن😅
18:41
1 تایید
1401/05/23
مهران ربیعی
عباس عابد حقی
اماده همکاری هستم
12:55
خوشگوار
راننده لیفتراک
استخدام خوشگوار خوشگوار در تهران (منطقه ۴، حکیمیه) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرای...
1401/06/04
سلام محسن‌سبحانی مقدم هستم دارای گواهینامه لیفتراک جویای کار هستم سابقه ۳ سال
08:32
1401/07/04
سعید علیوردیلو
راننده لیفتراک 14سال سابقه کاراز 3تن تا28تن کار کردم حقوق توافقی 12ساعته
04:26
1401/07/25
مهدی مطمئن فعال
راننده لیفتراک  هستم تصدیقم از المان گرفتم بصورت تمام وقت اماده به کار هستم در ضمن پایان خدمت هم دارم.0****  مهدی
22:23
سوبرا رزین
راننده لیفتراک
استخدام سوبرا رزین سوبرا رزین در استان اصفهان، شهر شهرضا جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: یک شرکت تو...
1401/08/05
مسعود پیری
راننده لیفتراک ساکن ساوه تمام وقت وشیفتی شماره تماس 0**** 
19:38
مسعود پیری
راننده لیفتراک ساوه سابقه بالا
19:39
1401/08/12
محمد حسین عباسیخواه
راننده لیفتراک هستم ومدارک دارم ولی سابقه ندارم.
14:03
گروه سولیکو (کاله)
راننده لیفتراک
استخدام گروه سولیکو گروه سولیکو جهت تکمیل کادر خود در استان تهران (باقرشهر، خیرآباد، سردخانه دومدار ظفر، شرکت بانی چاو) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. راننده لیفتراک جنسیت: خانم، آ...
1401/10/06
صادق شاه کرمی
سلام راننده لیفتراک وبیل  بکهو هستم تمام وقت درخدمتم
21:33
صادق شاه کرمی
‌شماره تماس  0**** 
21:36
1401/10/09
محمد‌کربمی
راننده ویژه لیفتراک هستم ۱۸ساله که سابقه دارم سن ۴۵
12:13
کارا ماشین آرنا
راننده لیفتراک
استخدام کارا ماشین آرنا کارا ماشین آرنا جهت تکمیل کادر خود در استان مرکزی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. راننده لیفتراک جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: تسلط کامل به...
1401/11/17
محسن سبحانی مقدم
محسن سبحانی مقدم هستم دارای گواهینامه رانندگی لیفتراک جویای کار هستم
08:01
1401/11/18
علی حسین زاده
سلام راننده لیفتراک هستم و تعمیر کار لیفتراک باتجربه از اسلامشهر 
06:27
2 پاسخ
علی حسین زاده
علی حسین زاده
سلام راننده لیفتراک هستم و تعمیر کار لیفتراک باتجربه از اسلامشهر
0**** 
06:30
گیتی آسا
راننده لیفتراک
استخدام گیتی آسا شرکت گیتی آسا تولیدکننده رنگ های صنعتی در استان اصفهان، واقع در شهرک صنعتی محمود آباد جهت تکمیل کادر اجرایی خود از رانندگان لیفتراک متقاضی ساکن استان‌ اصفهان استخدام می‌نماید. راننده...
1402/12/09
یاسر محمدی
سلام‌دارای‌گواهینامه‌پایه‌دوم‌ولیفتراک‌وتراکتورباسابقه‌کارجویای‌کارهستم‌درشرکت‌معتبرازمازندران‌مزاحم‌میشم‌اگرشرکتی‌دراستانهایدیگرجای‌خواب‌داشته‌باشه‌مشکلی‌ندارم‌
14:50
1 پاسخ
یاسر محمدی
یاسر محمدی
سلام‌دارای‌گواهینامه‌پایه‌دوم‌ولیفتراک‌وتراکتورباسابقه‌کارجویای‌کارهستم‌درشرکت‌معتبرازمازندران‌مزاحم‌میشم‌اگرشرکتی‌دراستانهایدیگرجای‌خواب‌داشته‌باشه‌مشکلی‌ندارم‌
سلام‌دارای‌گواهینامه‌پایه‌دوم‌ولیفتراک‌وتراکتور‌باسابقه‌کارهستم‌ازمازندران‌جویای‌کاردرشرکتهای‌معتبردرایران‌هستم‌اگرجای‌خواب‌داشته‌باشن‌مشکلی‌ندارم‌0**** 
14:53
1403/02/02
هادی محسنی راد محسنی راد
عباس عابد حقی
س
15:32
راننده لیفتراک
باسلام راننده لیفتراک در یک شرکت پخش معتبر یک نفر راننده لیفتراک (حتما گواهینامه معتبر داشته باشد).سن زیر 40سال،ترجیحا سابقه کاری مرتبط با انبار داشته باشد.مدرک دیپلم و نظام وظیفه ضروری هست. بیمه تام...
هادی محسنی راد محسنی راد
من راننده لیفتراک  هستم با چند سال  کار کرد ولی  بیکار هستم
15:34
عباس درستی
عباس درستی راننده لیفتراک
22:23
یک‌شنبه 9 اردیبهشت 1403، ساعت 17:57