دنبال کن

حقوق یک مهندس مکانیک در ماه چقدر است؟

مهندس مکانیک

1400/10/02
باتوجه به سابقه و نوع کار.از ۱۵ سال سابقه به بالا حداقل بین ۱۷ میلیون تا ۲۵تومان باید باشد
21:26
ZCI
مهندس مکانیک
*در صورت عدم تجربه کافی، بسیار با انگیزه،پیگیر و علاقه مند* * جهت استخدام در واحد بازرگانی خارجی، مهندس فروش* مهارتهای فردی: * دارای مهارت های بین فردی مناسب و روحیه کار تیمی * چالش پذیر و توانایی مد...
1400/11/12
حقوق مهندس مکانیک دارای کارشناسی ارشد مکانیک با حدود سه سال سابقه باید تقریبا چقدر باشد ؟؟؟ 
5 سال در داخل دانشگاه ملی و آزاد تدریس نموده‌ام ولی متأسفانه بیمه نبودم چون باید حداقل دکتری داشته باشی و عضو هیئت علمی باشید تا بیمه کنم و من هم این رو جزو سابقه دیگه محاسبه نکردم 
17:11
1 تایید
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین . الآن هم بدلیل مشکلات خانوادگی مدت سه ماه هست که بیکار شده‌ام و الان جویای کار می‌باشم در شهرستان ساوه و مأمونیه. با تشکر 
17:13
1401/02/15
صادق باقری
حقوق باید بین۲۵ تا ۳۰ باشد
20:20
pnf
مهندس مکانیک
مهندس مکانیک مسلط به solid work و آشنا به تصفیه آب صنعتی - پنج شنبه ها تعطیل می باشد. ضمیمه فعالیت شرکت تصفیه آب صنعتی می باشد .
1402/01/29
علی جهانبخشی
سلام من بیست هفت سال سابقه مکانیکی سنگین و سبک را دارم از بنز شروع کردم و تمام ماشینهایه سنگین را دوره دیدم اکسر ماشین هایه سبک تا اخرین مدل اتومات تریلی کش اتومات سی اند سی رنو اف اچ نیمه سنگین جک سه تن شش  هشت ایسوزو و کشندهایه جدید اتومات در حد موتر گریبکس حساب دیفران سیل  احل نجف اباد بیکار 0**** 
19:10
2 تایید
شنبه 8 اردیبهشت 1403، ساعت 18:55