دنبال کن

سلام من خیاط هستم ومسلط به خیاطی می‌خوام کارگاه خیاطی راه بندازم از کجا باید کاربرش خورده برای دوخت بیارن 

خیاط

1402/03/05
کارگاه کفاشی
چرخکار کفاش
استخدام تعدادی چرخکار کفاش و خیاط ماهر و نیمه ماهر سابقه کار اهمیتی ندارد آموزشم داریم.دورکاری ندارد. ادرس : سوم خرداد کوچه ۲۹ پلاک ۵ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 09913432056 سهرابی
1402/03/09
یاسمن روشنی
سلام شما اون رو بزارید من به شما جایی رو معرفی کنم لباس کار بیارید بدوزید هر تعداد که مایل باشید
19:41
30 پاسخ
11 تایید
1402/03/16
بیت اله غفاری
یاسمن روشنی
سلام شما اون رو بزارید من به شما جایی رو معرفی کنم لباس کار بیارید بدوزید هر تعداد که مایل باشید
سلام از کجا بیارم لباس کار بدوزم ممنون میشم
21:25
2 پاسخ
7 تایید
1402/03/19
فرشته کاکاوند
سلام ب کار راسته دوزی در منزل احتیاج دارم0**** 
21:47
2 پاسخ
4 تایید
استان مرکزی شهرستان خمین
خیاط
با سلام و احترام من کارگاه خیاطی دارم آماده همکاری با مزون ها و تولید کنندگان عزیز
1402/03/20
. کاربر
یاسمن روشنی
سلام خانم میشه لطفا ب من هم معرفی کنین
12:49
2 پاسخ
2 تایید
محسن مرادی
من ۳۲ سالمه از بچگی کنار پدرم کار  کردم وحداقل حدود ۱۸ سال سابقه کار دارم و تقریبا همه جور لباس دوختم .و الان  کارگاه کوچیکی زدم برای خودم . اما چون خیلی ادم بد اقبال وبد شانسیم موندم با کی کار کنم من پنج کله چرخ کامپیوتری و دو کله چرخ زیگزال پنج نخ و یه اتو بخار دارم. و کارم شومیز سارافون مانتو پالتو کاپشن . لطفا اگه کسی دنبال یه بیرونبر بی حاشیه و کار بلد و مسولیت پذیر  میخواد من د ر خدمتم لطفا فقط یه ادم حسابی و ادم درست.   دنبال یه  ادم حلال و حروم فهم و  یه ادمی که حرفای روز اولش با  روز اخرش یکی باشه 
17:04
9 پاسخ
11 تایید
1402/03/21
صالحی ....
یاسمن روشنی
سلام وقتتون بخیر  برای شهرستان هم دارید؟ 
17:31
3 پاسخ
1 تایید
خیاط
نیازمند خیاط
1402/03/24
سلام 
16:18
1402/03/28
مریم شاهونوند
یاسمن روشنی
سلام وقت بخیر اگر براتون مقدوره به من هم معرفی کنید هرچقدر که بخان میتونم دوخت کنم براشون.دوخت تمیز و سریع .لطفا بگید از کجا میتونم تهیه کنم
14:20
2 پاسخ
2 تایید
یاسمن روشنی
مریم شاهونوند
سلام وقت بخیر اگر براتون مقدوره به من هم معرفی کنید هرچقدر که بخان میتونم دوخت کنم براشون.دوخت تمیز و سریع .لطفا بگید از کجا میتونم تهیه کنم
سلام ساکن کجا هستین؟
14:21
2 پاسخ
1 تایید
خیاط
یک مجموعه معتبر در استان اصفهان جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ اصفهان استخدام می‌نماید. خیاط جنسیت: خانم نوع همکاری: پروژه‌ای، دورکاری شرایط احراز: به دنبال دوزنده خوب و ماهر که کار خوب...
یاسمن روشنی
صالحی ....
سلام وقتتون بخیر برای شهرستان هم دارید؟
سلام نه متاسفانه
14:22
1 پاسخ
1402/04/08
محمد صمدی
یاسمن روشنی
سلام ساکن کجا هستین؟
سلام بروجن
14:58
یاسمن روشنی
سلام لباس کار و از کجا بیاریم بدوزیم میشه راهنمایی کنی 
20:40
1 پاسخ
خیاط
به تعدادی چرخدار وردست چرخکار درزمینه زنانه دوزی نیازمندیم باتسویه هفتگی
یاسمن روشنی
سلام از کجا باید بیاریم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم 
20:41
1402/04/10
سلام من کرمانشاه هستم خیاط دارم باچرخ وسردوز صنعتی وخودمم فعال هستم مدتی هم لباس کار ومانتودوخت زدم دستمم تنده لباس یا مانتوبرش خورده میخام کارکنم ممنون میشم راهتمایی کنین سپاس
08:55
1402/04/11
حجت سلطانی
سلام
من خیاط هستم با سابقه 25 سال
بعلت جابجای محل زندگی  مشتری هام از دست دادم
الان ساکن چهار دانگه هستم  خ 18 متری مغاره  ردیف کردم  لطف کنید راهنمایی کنید 
همه کار بلد هستم
بیرون بر معرفی کنید بروم  کار بیاورم  ممنون میشوم
07:49
1 پاسخ
بیمارستان مرکز قلب تهران
خیاط
استخدام بیمارستان مرکز قلب تهران بیمارستان مرکز قلب تهران در تهران (منطقه ۶، فاطمی) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید خیاط جنسیت: خانم سابقه کار: دارای سابقه کار ن...
حجت سلطانی
سر دوزی و خیاطی بیرون بر لازم دارم 
خیاطی با سابقه 25 ساله دارم 
18 متر چهار دانگه گلستان 11 
حیاطی ایپک
07:52
حجت سلطانی
خیاطی ایپک
لیلا اعتمادیان
0**** 
07:52
1 پاسخ
1 تایید
محمد صمدی
سلام لباس کار و از کجا بیاریم بدوزیم میشه راهنمایی کنی
سلام چی رو بذارم جواب لطفا
14:56
1 پاسخ
خیاط
شرکت تولید لباس جین جهت تکمیل کادر خود به افراد زیر نیاز دارد: چرخکار ۱۰ نفر دوماکو زن ۳نفر دومیل زن ۲ نفر پنج نخ ۳ نفر سه سوزنه ۱ نفر کمرکش ۱ نفر کمک برشکار ۱ نفر میاندوز (توجیبی) ۱ نفر برشکار ۱ نفر...
1402/04/13
نگار میرزایی
محسن مرادی
من ۳۲ سالمه از بچگی کنار پدرم کار کردم وحداقل حدود ۱۸ سال سابقه کار دارم و تقریبا همه جور لباس دوختم .و الان کارگاه کوچیکی زدم برای خودم . اما چون خیلی ادم بد اقبال وبد شانسیم موندم با کی کار کنم من پنج کله چرخ کامپیوتری و دو کله چرخ زیگزال پنج نخ و یه اتو بخار دارم. و کارم شومیز سارافون مانتو پالتو کاپشن . لطفا اگه کسی دنبال یه بیرونبر بی حاشیه و کار بلد و مسولیت پذیر میخواد من د ر خدمتم لطفا فقط یه ادم حسابی و ادم درست. دنبال یه ادم حلال و حروم فهم و یه ادمی که حرفای روز اولش با روز اخرش یکی باشه
سلام کجا هستید
01:35
فاطمه یوسفی
سلام من ساکن محدوده پاکدشت هستم اگر کار خیاطی بیرون میدین خبر بدین لطفا
07:40
1402/04/14
محسن مرادی
من ۳۲ سالمه از بچگی کنار پدرم کار کردم وحداقل حدود ۱۸ سال سابقه کار دارم و تقریبا همه جور لباس دوختم .و الان کارگاه کوچیکی زدم برای خودم . اما چون خیلی ادم بد اقبال وبد شانسیم موندم با کی کار کنم من پنج کله چرخ کامپیوتری و دو کله چرخ زیگزال پنج نخ و یه اتو بخار دارم. و کارم شومیز سارافون مانتو پالتو کاپشن . لطفا اگه کسی دنبال یه بیرونبر بی حاشیه و کار بلد و مسولیت پذیر میخواد من د ر خدمتم لطفا فقط یه ادم حسابی و ادم درست. دنبال یه ادم حلال و حروم فهم و یه ادمی که حرفای روز اولش با روز اخرش یکی باشه
سلام من کار دارم اگر تمز دوز هستی بامن تماس بگیر
01:16
خیاط
به تعدادی میاندوزکار و زیگزال دوز خانم با حقوق خوب در محیطی زنانه نیازمندیم
1402/04/20
مهسا خاوری
یاسمن روشنی
سلام نه متاسفانه
سلام خانم روشنی امکانش هست برای ماهم معرفی کنید کارتون را ممنون
20:22
1402/04/21
مزگان میرزاعربی
سلام  میشه کارتون را به من هم معرفی کنید احتیاج دارم بهکار
19:46
1 پاسخ
1402/04/25
حسینی
مزگان میرزاعربی
سلام میشه کارتون را به من هم معرفی کنید احتیاج دارم بهکار
سلام 
اگر مایل به کار پورسانتی برای پیج هستید که سفارش بگیرید در قبال کل سود مبلغ 40 درصد حق الزحمه دریافت کنید لطفا با شماره تماس 0****  تماس بگیرد 
مواردی که دوخته میشود وست تاب کت  شلوار دامن شومیز  و لباس های خواب  که شامل پیراهن ساتن و تاب و شلوارک هست 
05:28
2 پاسخ
خیاط
خیاطی تی تن به دونفر یک خیاط و یک دستیار جهت همکاری فوری نیازمند است متعهد و علاقه مند جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید ***********
حسینی
حجت سلطانی
خیاطی ایپک لیلا اعتمادیان 09149831810
گر مایل به کار پورسانتی برای پیج هستید که سفارش بگیرید در قبال کل سود مبلغ 40 درصد حق الزحمه دریافت کنید لطفا با شماره تماس 0****  تماس بگیرد 
مواردی که دوخته میشود وست تاب کت  شلوار دامن شومیز  و لباس های خواب  که شامل پیراهن ساتن و تاب و شلوارک هست 
05:29
حسینی
مریم شاهونوند
گر مایل به کار پورسانتی برای پیج هستید که سفارش بگیرید در قبال کل سود مبلغ 40 درصد حق الزحمه دریافت کنید لطفا با شماره تماس 0****  تماس بگیرد 
05:30
1402/05/05
یاسمن روشنی
سلام لباس کار میخوام کارگاه دارم 0**** 
14:04
1 پاسخ
خیاط
نیازمند به یک خانم جهت دوخت سیمونی و تشک و پتو و ... محیط کاملا زنانه
1402/05/10
یاسمن روشنی
سلام از کجا بیاریم
07:18
1 پاسخ
فرشته کاکاوند
سلام ب کار راسته دوزی در منزل احتیاج دارم۰۹۰۵۳۰۱۷۴۴۹
سلام ما میتونین کمکتون کنیم
07:20
1402/05/12
فائزه نعمتی
یاسمن روشنی
سلام من خیاطم با مدرک فنی حرفه ای میخام گارگاه تولیدی بزنم از کجا باید سفارش  لباس بگیرم  ممنون میشم راهنمایی کنید
16:06
1 پاسخ
خیاط
فوری فوری به یک نفر خیاط متعهد و منصف ترجیحا ساکن محدوده برای کار در محیط سالم نیازمندیم.ساعت کاری منعطف،تسویه توافقی
یاسمن روشنی
فائزه نعمتی
سلام من خیاطم با مدرک فنی حرفه ای میخام گارگاه تولیدی بزنم از کجا باید سفارش لباس بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام ساکن کدام شهر هستین پدر چه زمینه ای سر رشته دارین؟مانتودوزی،لباسکار،لباس نظامی؟
17:44
1 پاسخ
یاسمن روشنی
سلام از کجا بیاریم
سلام ساکن کدام شهرهستین؟
17:44
1 پاسخ
1402/05/14
محمد صمدی
یاسمن روشنی
سلام ساکن کدام شهرهستین؟
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:20
خیاط
وسط‌کار و وردست و صنعتی‌زن و ... کارگاه لی‌دوزی محیط مختلط محدوده‌ی کار زیباشهر
1402/05/16
عارفه
حسینی
سلام اگر مایل به کار پورسانتی برای پیج هستید که سفارش بگیرید در قبال کل سود مبلغ 40 درصد حق الزحمه دریافت کنید لطفا با شماره تماس 09906777436 تماس بگیرد مواردی که دوخته میشود وست تاب کت شلوار دامن شومیز و لباس های خواب که شامل پیراهن ساتن و تاب و شلوارک هست
سلام پیجتون چقدر بازخورد داره میزان سفارش چقدره؟
07:02
محسن مرادی
سلام من  چالوس هستم و دنبال کار بیرون بر
18:48
1402/05/17
فریبا شریفی
سلام من خیاط هستم با ده سال سابقه کاری تولیدی دارم دنبال کار برش خورده هستم
09:53
خیاط
برند زاگرس پوش، با 20 سال سابقه در زمینه طراحی و تولید پوشاک رسمی آقایان و بانوان، در شعبه اهواز خود از علاقه مندان و فعالان حوزه خیاطی و سایز گیری دعوت به همکاری میکند.
1402/05/19
یاسمن روشنی
پیام حذف شده
سلام ساکن حومه شهریار باشید میتونم کمکتون کنم
05:41
1 پاسخ
1 تایید
1402/05/20
راضیه لطفی
سلام وقت بخیرکارگاه داریم فیض اباد،نیازبه کارخیاطی بدون سردوز داریم چندسال سابقه کار،موردی بود تماس بگیرید.0**** 
10:26
1402/05/24
محدثه کاوند
یاسمن روشنی
سلام میشه لطفا معرفی کنید 
21:03
خیاط
به تعدادی چرخکار ماهر و نیمه ماهر برای گان دوزی در محدوده میدان امام حسین در محیطی آرام و امن با دسترسی آسان به مترو و بی آرتی نیازمندیم.
1402/05/26
سلام خسته نباشید من رشته طراحی دوخت خوندم و ۷ سال در  تولیدی ها کار کردم ومسلط به دوخت دوز و چرخ صنعتی هستم در تهران زندگی می کنم اگر جایی کار هست برش خورده معرفی کنید تا در منزل براشون انجام بشه سفارش کار هم قبول می کنم به صورت عمده و تک 
20:47
2 پاسخ
1402/05/27
زهرا صابری
یاسمن روشنی
سلام. من هم دنبال کار برش خورده هستم میشه معرفی کنین ممنون میشم
06:03
زهرا صابری
یاسمن روشنی
سلام ساکن کدام شهر هستین پدر چه زمینه ای سر رشته دارین؟مانتودوزی،لباسکار،لباس نظامی؟
ساکن پاکدشت هستم بیزحمت مانتو دوزی اگر سراغ دارید معرفی کنید
06:21
1 پاسخ
خیاط
مهارت خیاطی داشته باشه با چرخ صنعتی، محدوده سنی 35 سال، وقت تماس 10 صبح تا 1. فقط تماس بگیرید
1402/05/29
سلام دنبال یه کارگاه بزرگ خیاطی هستیم که ۱۲ماه سال برای ما کار دوخت کند مانتو شومیز کافشن بدون آستر بچگانه 
09:09
1 پاسخ
1402/05/30
یاسمن روشنی
زهرا صابری
ساکن پاکدشت هستم بیزحمت مانتو دوزی اگر سراغ دارید معرفی کنید
عزیز ما سمت نسیم شهر هستیم،اگر نزدیک بودین حتما کمکتون میکردم
18:30
1 پاسخ
یاسمن روشنی
سلام خسته نباشید من رشته طراحی دوخت خوندم و ۷ سال در تولیدی ها کار کردم ومسلط به دوخت دوز و چرخ صنعتی هستم در تهران زندگی می کنم اگر جایی کار هست برش خورده معرفی کنید تا در منزل براشون انجام بشه سفارش کار هم قبول می کنم به صورت عمده و تک
اگر ساکن نسیم شهر وحومه باشید میتونیم باهاشون همکاری کنیم
18:31
خیاط
جهت تشک مبل استیل و کلاسیک
1402/06/02
فهیمه نظری
یاسمن روشنی
سلام ببخشید میشه ب من هم معرفی کنید
07:10
فهیمه نظری
سلام دنبال یه کارگاه بزرگ خیاطی هستیم که ۱۲ماه سال برای ما کار دوخت کند مانتو شومیز کافشن بدون آستر بچگانه
سلام 
07:11
1 پاسخ
1 تایید
1402/06/03
یاسمن روشنی
سلام خانم روشنی میشه لطفابه من هم معرفی کنید طرف نسیم شهر کارگاه دارم
05:07
خیاط
با سلام نیازمند خیاط جهت دوخت زیپ در کارگاه تولیدی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید *********** *********** محدوده کارگاه در شهرک صنعتی گرگاب می باشد
1402/06/06
امنه سالاری
یاسمن روشنی
سلام میشه ب منم معرفی کنید
12:06
امنه سالاری
سلام خانوم روشنی میشه ب منم معرفی کنید
12:07
1 پاسخ
1402/06/08
یاسمن روشنی
سلام منم دنبال کار خیاطی میگردم داخل خانه انجام بدم ولی پیدا نمیکنم چرخ صنعتی هم دارم چند سالیه ممنون میشم اگر منم راهنمایم کنید
13:31
خیاط
زنگ بزنید شماره داخل عکس لطفا
یاسمن روشنی
صالحی ....
سلام نه متاسفانه
17:58
یاسمن روشنی
حجت سلطانی
سلام من خیاط هستم با سابقه 25 سال بعلت جابجای محل زندگی مشتری هام از دست دادم الان ساکن چهار دانگه هستم خ 18 متری مغاره ردیف کردم لطف کنید راهنمایی کنید همه کار بلد هستم بیرون بر معرفی کنید بروم کار بیاورم ممنون میشوم
سلام می‌خواین کار ببرید بدوزید؟کار نظامی سر رشته دارین؟نیروی کامل دارین؟اگر اوکیع آدرس بفرستم براتون برای همکاری
18:02
یاسمن روشنی
محمد صمدی
سلام چی رو بذارم جواب لطفا
اگر ساکن نسیم شهر وحومه هستین شمارتون،رو بزارید تماس بگیرم
18:03
خیاط
به تعدادی خیاط خانم برای کار در کارگاه پرده دوزی و ملزومات هتلی نیازمندیم.
یاسمن روشنی
سلام لباس کار میخوام کارگاه دارم ۰۹۱۱۲۷۹۰۷۵۰
سلام لباس کار نظامیه،سابقه کار دارین؟در خدمتم
18:06
یاسمن روشنی
سلام خسته نباشید من رشته طراحی دوخت خوندم و ۷ سال در تولیدی ها کار کردم ومسلط به دوخت دوز و چرخ صنعتی هستم در تهران زندگی می کنم اگر جایی کار هست برش خورده معرفی کنید تا در منزل براشون انجام بشه سفارش کار هم قبول می کنم به صورت عمده و تک
سلام ساکن کدام منطقه وشهر هستین،لطفا شماره تماس بزارین
18:10
یاسمن روشنی
امنه سالاری
سلام خانوم روشنی میشه ب منم معرفی کنید
سلام شبتون بخیر،ساکن کدام منطقه وشهر هستین،لطفا شماره تماس بزارین
18:11
خیاط
ب تعدادی چرخکارخانم ماهرسردوز و میاندوزکار در داخل کارگاه نیاز مندیم(محیط زنانه)بیرون بر نداریم
1402/06/09
فاطیما خورسندی
سلام وقتتون بخیر
من هم خیاطی میکنم از کجا میتونم کاربرش خورده بیارم ،میخوام کارگاه کوچیک راه بندازم
06:56
ابراهیمی
سلام کار بیرون میدم برش خورده.کار ساده تسویه نقدی 
13:37
7 پاسخ
4 تایید
1402/06/11
الی بحری
محسن مرادی
سلام وقتتون بخیر 
 هزینه هاتون ب چ صورته؟ قیمت تقریبی دوخت مانتو چقدره؟
12:30
خیاط
جهت خیاطی لباس مجلس بچه در محیطی کاملا زنانه
فاطیما خورسندی
ابراهیمی
سلام ببخشید شما ساکن کدوم شهر هستین
چطوری از شما میتونم کار برش خورده بگیرم
15:11
1 پاسخ
1402/06/19
مریم غلامی
بیت اله غفاری
سلام من نیاز به کار درمنزل دارم میتونید راهنماییم کنید.
10:52
مریم غلامی
فاطیما خورسندی
سلام ببخشید شما ساکن کدوم شهر هستین چطوری از شما میتونم کار برش خورده بگیرم
سلام من نیاز به کار درمنزل دارم شما میتونید برام کار بفرستید من منطقه هفت هستم نظام اباد
10:54
خیاط
به دو نفر خیاط راسته دوز زیگزال دوز و میاندوز کار نیازمندیم کارگاه مزدی دوز محیطی امن و ارام بدون مزاحمتی
مریم غلامی
ابراهیمی
سلام من کار برا منزل میخوام میتونید برام بفرستید من منطقه هفت سمت میدان امام حسین هستم
10:56
1402/06/21
زینب حسین پورمقدم
محسن مرادی
سلام  برای شهرستان هم دارید
14:28
1402/06/23
مهدی مرادنژاد
سلام من خیاط شلوار لی بیرون هستم 
14:21
خیاط
به تعدادی خیاط سریدوز ماهر و نیمه ماهر جهت کار بیرونبر نیازمندیم بیشتر کار ها خیلی اسونه
1402/06/25
فاطمه امیری
سلام من دوزنده باسابقه کار۶سال۲۳سالمه دوتاچرخ راسته و یه سردوزکاربیرون میخام شلوار 
06:46
1402/06/28
الهه منوچهری
سلام من معلم بازنشسته هستم ۳۵ساله خیاطی میکنم الان در یک خیریه مسئول خیاط خانه هستم تصمیم دارم علاوه بر انجام خیاطی های خیریه برای خانم های علاقه مند کار آفرینی کنم لطفا من
01:37
2 پاسخ
الهه منوچهری
 راهنمایی کنید
01:37
خیاط
سلام دوستان به چندنفر خیاط نیاز دارم برای دوخت لباس مجلسی کودک دستمزد برای هر لباس بین۲۰۰تا۳۰۰ پارچه وتزئینات لباس رو خودم میدم ودر منزلتون کار رو دوخت میزنید ومیام تحویل میگیرم وسایل اولیه خیاطی ...
1402/06/30
فاطمه عزیزی
سلام شتون بهخیر ببخشید شما دونبال کار هستین 
18:30
1 پاسخ
محمد صمدی
فاطمه عزیزی
سلام شتون بهخیر ببخشید شما دونبال کار هستین
سلام تماس0**** بگیرید
18:46
1402/07/02
مرضیه احمدوند
سلام کارگاهم دارم سراسیاب دنبال کارهست 
19:21
خیاط
چرخکار خانم برش کار محیط کاملا زنانه حقوق ثابت بیرون بر
1402/07/03
الهه منوچهری
سلام من معلم بازنشسته هستم ۳۵ساله خیاطی میکنم الان در یک خیریه مسئول خیاط خانه هستم تصمیم دارم علاوه بر انجام خیاطی های خیریه برای خانم های علاقه مند کار آفرینی کنم لطفا من
سلام کدوم شهرستان هستی
08:02
سلام من تولیدی پوشاک دارم به دنبال کارگاه خیاطی بزرگ میگردیم که تعداد کار بالا برای ما دوخت کنند به شهرستان به شرط اینکه نیروی کار بالای ۵۰نفر داشته باشند کار میکنیم
08:04
2 پاسخ
1 تایید
اوینا عاصمی
یاسمن روشنی
سلام ببخشید میشه به من هم معرفی کنید خیلی احتیاج دارم به کار ممنون میشم خیاط هستم
16:05
خیاط
کارگاه خیاطی نام خیاط‌مزون‌دوز مانتو دوز | عبا دوز پالتو‌دوز و انواع لباس زنانه خیاط راسته‌دوز خیاط راسته دوز جهت تولیدات پارچه‌ایی مانند بگ و کیف و .... کار دائمی می‌باشد. بیرون‌بر با توجه به برر...
1402/07/08
فهیمه نظری
سلام
سلام وعلیکم بفرمایید
13:26
1402/07/11
نسیم ر
یاسمن روشنی
سلام . لطفا شماره لطف میکنید جهت هماهنگی
20:50
1402/07/15
محسن مرادی
شما کارگاهتون کجاست؟
05:47
خیاط
باعرض ادب سلام به یک خیاط وارد یا نیمه وارد بابت دوخت مبل اداری نیازمندیم اطباع هم پذیرفته میشود لطفاً سر در نمیارید وقت خودتو نو نگیرید با حقوق عالی
محسن مرادی
شما کارگاهتون کجاست؟
05:47
1402/07/24
سیفی عرب زاده
یاسمن روشنی
سلام ساکن کجا هستین؟
سلام وقت بخیر اگر ممکن است من هم راهنمایی کنید
17:38
1402/07/27
سلام شهر آمل هستم ، قطعا هر خیاط ماهری نیاز به کمک دست داره  خانم هستم و کنار خیاط خانم دوست دارم و در کنار کمک کردن از تجربش استفاده کنم بهم اطلاع بدید با نازک دوزی خیاطی هم آشنایی دارم
08:08
استخدام چرخکار و وسط کار ماهر مانتو و پالتو
به چند نفر خیاط ماهر خانم جهت دوخت مانتو و پالتو محدوده میدان خراسان نیازمندیم
1402/08/01
جعفرزاده
یاسمن روشنی
سلام ساکن حومه شهریار باشید میتونم کمکتون کنم
سلام بنده حومه شهریار شهر قدس هستم میشه لطف کنیدراهنمایی کنید
14:34
1402/08/04
هاشم جمشیدی
یاسمن روشنی
سلام ازکجا بیارم لباس  کاربدوزم
12:24
امیر کمندانی
سلام کارگاه خیاطی دارم دنبال کار تریکو مردانه با تیراژ بالا میگردم. برش  دوخت. بسته بندی کارو خودم انجام میدم 

کسی تولید کننده سراغ داره اطلاع بده ممنونم
0**** 
15:10
خیاط ماهر و نیمه ماهر
به تعدادی خیاط ماهر و نیمه ماهر نیازمندیم آدرس محدوده یافت آباد 45 متری زرند کوی فردوس بیگلو 0912XXX5031(نمایش کامل)
امیر کمندانی
سلام من تولیدی پوشاک دارم به دنبال کارگاه خیاطی بزرگ میگردیم که تعداد کار بالا برای ما دوخت کنند به شهرستان به شرط اینکه نیروی کار بالای ۵۰نفر داشته باشند کار میکنیم
سلام من کارگاه دارم تهران سمت امام زاده حسن
کارتون چی هست؟ اگه تمایل داشته باشین ما آمادگی همکاری داریم
0**** 
15:17
1402/08/05
محسن مرادی
سلام من چرخ دارم  ودوست دارم خانه کار کنم سردوز ومیان دوز هم دارم لطفا ادرس بدهید
18:28
محمد باقر جوانی
سلام . کارگاه برش و بسته بندی دارم .
دنبال خیاط بیرون  بر( کارگاه یا منزل ) هستم جهت دوخت انواع سیسمونی و کاپشن .

ترجیحا محدوده شهریار و فردوسیه و وحیدیه ووو . 
در صورت تمایل تماس بگیرید 
0**** 
19:57
1 پاسخ
2 تایید
چرخکار مزدی دوز روکش صندلی نیازمندیم
به تعدادی اکییپ خیاط برای روکش ماشین نیازمندیم حومه قرچک 0912XXX0587(نمایش کامل)
1402/08/06
اسیه ارتق زاده
حسینی
سلام اگر مایل به کار پورسانتی برای پیج هستید که سفارش بگیرید در قبال کل سود مبلغ 40 درصد حق الزحمه دریافت کنید لطفا با شماره تماس 09906777436 تماس بگیرد مواردی که دوخته میشود وست تاب کت شلوار دامن شومیز و لباس های خواب که شامل پیراهن ساتن و تاب و شلوارک هست
سلام من مایل به کار کردن هستم
00:34
1402/08/08
سلام من بیرون بر مانتو شلوار هستم  قبل کارگاه داشتم جم کردم الان خونه  میدوزم لطفا هر کی دوزنده میخواد بهم بگه 25 سال کارم خیاطی اسلام شهر واوان هستم
11:32
زهراغلامی
یاسمن روشنی
سلام  اگر امکانش هست دوست عزیز به من هم معرفی کنید
11:44
به یک خانم ماهر تمیز دوز در خیاطی نیازمندیم
به یک خانم خیاط ماهر تمیز دوز در کار گاه نیازمندیم محیط کار خانم هستش 0919XXX6282 0919XXX6282(نمایش کامل)
1402/08/11
رضا حسینی
یاسمن روشنی
عزیز ما سمت نسیم شهر هستیم،اگر نزدیک بودین حتما کمکتون میکردم
سلام وقت بخیر بنده سمت گلستان هستم 
09:30
1402/08/13
... ..
محسن مرادی
سلام کارتون چیه وساکن کجایید؟
15:30
... ..
فرشته کاکاوند
سلام ب کار راسته دوزی در منزل احتیاج دارم0****
سلام. کاربیرون بردائمی داریدلباس کار؟
15:39
خیاط چرخکار راسته دوز وسط کار
به نام خدا تولیدی شلوار زنانه از چند نفر نیرو دعوت به همکاری دارد چرخکار ماهر یا نیمه ماهر وردست چرخکار ، وسط کار. کار ثابت و دائمی ، تسویه نقدی در محیطی سالم آدرس نسیم شهر، خ ستاری ،خ مصلی، نب...
زهرا علیپور
یاسمن روشنی
سلام عزیزم منم نسیم شهر هستم چرخ راسته و سردوز هم دارم میخوام داخل خونه کار کنم میشه شرایطش رو به من هم بگید 7 سال هم تولیدی کار کردم هم نظامی هم شلوار جین هم مانتو 
رشتم طراحی لباس هم انواع دوخت انجام دادم هم کمک برشکار هستم 0**** 
20:42
1 پاسخ
1402/08/16
طیبه شهرکی
سلام وقت بخیر من چهارتا چرخ خیاطی دارم هم صنعتی و هم ژانومه .میخوام کارگاه خیاطی بزنم کسی هست به من کارسفارش بده
14:17
mahsa m
سلام منم دنبال کار برای کارگاه هستم میشه منم راهنمایی کنید 
16:42
رستا نخ سپیدان
خیاط و دوزنده
استخدام رستا نخ سپیدان شرکت تولیدی رستا نخ سپیدان واقع در شهرک صنعتی مورچه خورت جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. خیاط و دوزنده جنسیت: خانم، آقا نوع...
1402/08/18
موسی خنیفری
سلام وقتتون بخیر
کارمن دوخت لباس زیر زنانه لیفه دوزی هستش می خوام کارگاه کوچیک بزنم
از کجا می تونم کار برش خورده بارم
ممنون میشم راهنمایی کنید
15:58
1402/08/25
سلام خسته نباشید به کارراسته دوزی یا زیگزال در منزل نیازدارم 
12:21
آسیه توکلی
سلام من خیاطم وچرخ صنعتی واتو صنعتی وسردوز هم دارم میشه لطفا بهم کار برش خورده معرفی کنید صومعه سرا هستم
20:12
استخدام طراح، الگوساز و برشکار
استخدام طراح، الگوساز، برشکار، نمونه دوز، خیاط و چرخکار ح رفه ای نیازمندیم. در زمینه نمونه کارهای زنانه مردانه – حقوق توافقی – تعداد چرخکار خیاط خانم راسته دوز تمیز دوز هم نیازمندیم. کار راحت تیراژ ب...
آسیه توکلی
سلام من خیاطم وکاملا به خیاطی مسلط هستم نیاز به کار برش خورده دارم لطفا معرفی کنید
20:14
1402/08/27
....... فضلیان
خیاط چرکارهستم به کارلباس بیماستان برش کرده نیازدارم راسته سردوز.میاندوزهم دارم به کارفقط نیازدارم
09:16
....... فضلیان
فضلیان هستم ازشهرساری مزاحم میشم
09:18
استخدام خیاط و زیر کار مبل راحتی و نجار
شرکت پنوهوم برای تکمیل نیروهای خط تولید خود در صنعت مبل راحتی نیاز به چند نفر خیاط و زیر کارچی و نجار ماهر و نیمه ماهر دارد محل کار احمد آباد مستوفی شهرک صنایع بهسازی چوب 0935XXX4774(نمایش کامل)
سلام
ما یه کارگاه کوچیک زدیم ولی متاسفانه خوردیم به بیکاری
لطفا اگه مقدور بود چنتا کارگاه معرفی کنید که بیرون بر کار بدن
14:51
1402/08/29
سهیلا بهفر بهفر
یاسمن روشنی
سلام لطفا میشه معرفی کنید منم نیاز به کار سری دوزی دارم
13:28
فاطمه موسوی
یاسمن روشنی
سلام  ممنون  میشم  ب من هم معرفی  کنید  چهارتا 
چرخه دارم تهرانم 
21:32
خیاط چرخکار ماهر خانم و آقا
تولیدی پوشاک معتبر واقع در بومهن از چند نفر چرخکار ماهر خانم و آقا ماهر با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید : 1- حداقل 3 سال سابقه کار ( فقط در تولیدی زنانه ) شومیز،کت و شلوار و مانتو 2 - ساعت کار 8...
فاطمه موسوی
ابراهیمی
چرخکار  هستم  دنبال کار  برش خور د هستم    تهران خانم موسوی 0**** 
22:23
1402/08/30
یاسمن روشنی
سلام امکانش هست که به من هم معرفی کنید. ممنون میشم.
07:15
1402/09/05
نرگس فتحی
سلام خیاط هستم راسته دوزم دارم کار برش خورده می‌خوام بدوزم هر مدلی که باشه میشه راهنمایی کنین 
10:19
چرخکار ماهر بانو
نیازمند یک نفر بانو خیاط جهت دوخت شومیز و مانتو و شلوار هستم و با سابقه کار همچنین تعدادی بانو چرخکار تریکو دوز و شلوار دوز با سابقه کار بالا در صورت داشتن سابقه کار با این شماره ها تماس بگیرید 093...
1402/09/07
حدیقه خلجی خلجی
ابراهیمی
سلام ام من تاکستانم کارمیخوامخوام تو خونه خیاطی کنم
1402/09/08
زهرا جعفری
سلام من خیاط هستم میخام شلوارکردی توخونه بیارم بدوزم لطفا کس جاشوبلده بهم آدرس شو بده ممنون
06:30
1402/09/16
راهله قادری
. کاربر
سلام میشه به من هم معرفی کنید......
17:22
استخدام خیاط ماهر و نیمه ماهر در بابل
استخدام خیاط ماهر و نیمه ماهر در بابل سادات محله تمام وقت و نیمه وقت میزان حقوق بسته به تخصص خیاط لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید ‏‪+98 911 119 2553‬‏ 0911XXX2553(نمایش کامل)
1402/09/17
حمید قربانی
سلام کارگاه خیاطی تازه زدم با 4 کله چرخ راسته دوتا زیگزال کار برش خورده مانتو یا لباس کار از کجا بیارم
ممنون میشم معرفی یا راهنمایی کنید
15:14
فاطمه رحیمی
یاسمن روشنی
سلام براهشتگردهم دارین توی منزل؟؟
15:21
فاطمه رحیمی
سلام من میخوام کارخیاطی تو خونه انجام بدم کسی میدونه ازکجابایدلباس بیمارستان بیارم بدوزم ؟؟
15:32
خیاط و برشکار
به خیاط و برشکار ماهر و نیمه ماهر در تولیدی مبل نیازمندیم 0990XXX0115(نمایش کامل)
فاطمه رحیمی
ابراهیمی
سلام  کارتون دوخت چه نوع لباسیه براکوهسارکرج هم کارمیدین؟؟؟
16:07
1402/09/20
یاسمن روشنی
زهرا علیپور
سلام عزیزم منم نسیم شهر هستم چرخ راسته و سردوز هم دارم میخوام داخل خونه کار کنم میشه شرایطش رو به من هم بگید 7 سال هم تولیدی کار کردم هم نظامی هم شلوار جین هم مانتو رشتم طراحی لباس هم انواع دوخت انجام دادم هم کمک برشکار هستم 0****
سلام وقتتون بخیر،اگر میتونید کارو ببرید بیارید آدرس میزارم تشریف بیارید حضوری صحبت کنیم

نسیم شهر،همدانک،شهرک جعفری،کوچه محمد ابراهیمی پلاک3 تولیدی لباس نظامی روشنا
از نسیم شهر ده دقیقه فاصله دارن
21:20
1402/09/23
مصطفی
یاسمن روشنی
سلام میشه به من هم کار بیرون بر معرفی کنید
12:49
خیاط ماهر
*شرکت هوش درمان یار فارس* تولید کننده لوازم و تجهیزات پزشکی به منظور تکمیل کادر و توسعه فعالیت های خود اقدام به جذب نیرو و متخصص در زمینه خیاطی می نماید. *حقوق و مزایا:* حقوق اداره کار مبتنی بر عملکر...
1402/09/26
نوری
یاسمن روشنی
سلام میشه به من هم بگید از کجا لباس کار بیارم بدوزم
1402/10/06
زهرا حاجی
محمد باقر جوانی
سلام . کارگاه برش و بسته بندی دارم . دنبال خیاط بیرون بر( کارگاه یا منزل ) هستم جهت دوخت انواع سیسمونی و کاپشن . ترجیحا محدوده شهریار و فردوسیه و وحیدیه ووو . در صورت تمایل تماس بگیرید 0****
سلام من کارگاه خیا طی در امیریه دارم اگه تمایل به همکاری داریم تماس بگیرین 0**** 
16:03
زهرا حاجی
یاسمن روشنی
سلام کارگاه تولیدی تو شهرک امیریه دارم نیاز به کار برش خورده دارم لطفاً راهنمایم کنید
16:08
مهدی رضازاده اقدم
تعدادی خیاط ماهر وراسته دوز و وسط کار خانم نیازمندیم
تعدادی نیروی خیاط جوان خانم وراسته دوز و وسط کار جهت کار در تولیدی پوشاک نیازمندیم اتباع هم قبول میکنیم. پیام پاسخگو نیستم زنگ بزنید 0935XXX8408(نمایش کامل)
زهرا حاجی
سلام من کارگاه خیاطی دارم 5تا زیگزال دوز 3تا راسته و2تا میان دوز کارم خیلی تمیزه وله موقع تهویل مدم کارتون چقده  برش خوردست
16:24
زهرا حاجی
ابراهیمی
سلام شما اهل کجاید چطوری میتونم کار برش خورده از شما بگیرم
16:36
زهرا حاجی
سلام کارگاه تولیدی پوشاک دارم در تهران شهرک امیریه اگه خواستین در خدمتم0**** 
16:46
خیاط حرفه ای
نیروی خانم /آقا خیاط حرفه ای و ماهر باتجربه ، بادقت محیط کار مناسب
1402/10/10
Ziya Amiri
یاسمن روشنی
سلام میشه ب منم معرفی کنید.کارگا دارم
15:48
1402/10/14
. کاربر
سلام میشه منم معرفی کنید
16:19
1402/10/16
طاهره افشار نیک
الهه منوچهری
سلام لطفاً راهنمایی کنید 
20:35
استخدام رویه کوب و خیاط و نجار ماهر
ما تولیدکننده مبلمان کلاسیک و نئوکلاسیک، نیازمند تعدادی رویه کوب ماهر نیمه ماهر و نجار ماهر هستیم. محدوده فعالیت مرتضی گرد هست تسویه به صورت توافقی منظم و سر وقت فقط تماس بگیرید
1402/10/17
هما نوری
سلام خیاط راست دوز ماهر هستم کاره تولیدی تویی خونه لازم دارم ممنون تون میشم 0**** 
11:35
1402/10/18
حیدری
صالحی ....
سلام من خانم 37ساله 5سال سابقه خیاطی شخص دوز هستم تجهیزات لازم برای خیاطی دارم کار بیرون میخواستم با شرایطی  که فرمودین
08:06
1402/10/29
فاطمه ملکی
یاسمن روشنی
سلام من میخوام ، مزدی دوز تریکو0**** 
15:11
خیاط مبل راحتی نیمه وقت کنترات درصدی
به یک نفر خانوم یا اقا خیاط و برشکار به صورت کنترات و دستی نیاز مندیم هر دست کار تسویه قیمت ها منصفانه کار به صورت دائم و همیشگی هست در صورت راضی بودن از کارتون شرایط استخدام و بیمه هم داریم
1402/11/04
مریم رضایی
بیت اله غفاری
سلام میشه به منم جاشو معرفی کنید ممنون
15:40
مریم رضایی
سلام0من یگ گارگاه دارم 0لباس کار یا هرچی برش خورده میخوام
15:48
1402/12/14
یاسمن روشنی
سلام روزتون بخیرمن خیاط هستم ومیخوام ازبیرون کاربیارم وخونه کارکنم میشه راهنمایی کنین ازکجامیتونم لباس بیارم؟
07:47
خیاط یا چرخکارمبل راحتی
خیاط یا چرخ کارمبل راحتی
1403/02/03
سلام خسته نباشید کارگاه خیاطی دارم با 6 چرخ فعال و زیگزال کارشومیز انجام دادم ولی الان دوماهه به خاطر حساب کتاب بیکارم میشه راهنمایی کنید 
05:46
کار برش خورده میخوام برای دوخت اسلامشهر هستم 
05:48
دوشنبه 10 اردیبهشت 1403، ساعت 16:44