دنبال کن

درآمد یک برنامه نویس چقدر است؟

برنامه نویس

1400/07/25
سینا سواعدی
اگه برنامه نویس هستی بیا بگو درآمد ماهانه ات تو چه محدوده‌ایه؟
13:38
1 پاسخ
2 تایید
چکاد رایان
برنامه نویس
شرکت معتبر چکاد رایان جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز از افراد واجد شرایط زیر با حقوق و مزایای مکفی و بیمه دعوت به همکاری می نماید: برنامه نویس برنامه نویس
امیر
سینا سواعدی
اگه برنامه نویس هستی بیا بگو درآمد ماهانه ات تو چه محدوده‌ایه؟
خودم کارمند برنامه نویس نیستم. ولی حدود قیمت یه برنامه نویس ه خوب ۶ تومن ه.
یکی که نه جونیور باشه نه دیگه خیلی خفن.
15:36
1 پاسخ
1 تایید
سینا سواعدی
امیر
خودم کارمند برنامه نویس نیستم. ولی حدود قیمت یه برنامه نویس ه خوب ۶ تومن ه. یکی که نه جونیور باشه نه دیگه خیلی خفن.
من شنیدم تا بیست سی میلیون هم درمیارن. چی باید یاد بگیرم؟
15:37
1 پاسخ
امیر
سینا سواعدی
من شنیدم تا بیست سی میلیون هم درمیارن. چی باید یاد بگیرم؟
اون دیگه باید "خیلی باهوش تر از این حرفا" باشی 😄
15:38
1 تایید
چکاد رایان
برنامه نویس
شرکت معتبر چکاد رایان جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز از افراد واجد شرایط زیر با حقوق و مزایای مکفی و بیمه دعوت به همکاری می نماید: برنامه نویس برنامه نویس حسابدار حسابدار
سینا سواعدی
مثلا برنامه‌نویس پایتون تو چه رنجی حقوق می‌گیره؟
15:40
امیر
من قیمت نورم رو گفتم. بیشتر برنامه نویسا الان .net یا nodejs و اینجور چیزا هستن. برنامه نویسای کمیاب خوب بیشتر در میارن
15:43
1 تایید
1400/07/27
سینا سواعدی
جادی:
‏یکی ایمیل زده و گفته به برنامه‌نویسی علاقمنده ولی خواسته بهش چند نفر برنامه‌نویس که بیش از یک میلیارد تومن در ماه درآمد دارن رو معرفی کنم که انگیزه بگیره چون توی رشته‌های مختلف کسانی با این میزان درآمد هستن و اینو اول پکیج‌های اموزشی‌شون هم می‌گن.

لطفا خودتون رو معرفی کنید (:
https://twitter.com/jadi/status/1**** ?t=n_GULqnYMIzUPoqCotKYWw&s=19
18:18
1 تایید
مهندسین مشاور نیک آفرینگان رایانه
برنامه نویس
استخدام مهندسین مشاور نیک آفرینگان رایانه مهندسین مشاور نیک آفرینگان رایانه در استان اصفهان، شهر اصفهان جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید برنامه نویس جنسیت: خانم ...
شنبه 8 اردیبهشت 1403، ساعت 11:25