دنبال کن

درآمد یک راننده لیفتراک چقدر است؟

راننده لیفتراک

1400/08/02
حمیدرضا انجیلانی
بنظرم من درامد یک راننده لیفتراک باید بالای هفت میلیون تومان باشد.
13:41
2 پاسخ
بهتاش سپاهان آریا
راننده لیفتراک
استخدام بهتاش سپاهان آریا بهتاش سپاهان آریا در استان اصفهان، شهر اصفهان جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع...
1400/08/08
محمدآقائی
حمیدرضا انجیلانی
بستگی به شرکت داره حق مسولیت بدن یانه و آیا سابقه داشته باشه و مهمتر از همه چی مهارت داشته باشه
12:50
1 پاسخ
1400/08/25
همه جا حقوق وزارت کاری میدن که اوج بی انصافیه
08:55
1 تایید
1400/12/21
درسال ۱۴۰۰ باید حقوق رانند لیفتراک بالای هفت میلیون باشه ودرسال ۱۴۰۱ باید بالای ۱۰ میلیون باشه هدعقل باید دومیلیون از کار گر. انباردار بیشتر باشه لیفتراک مسعولیت بالای داره .ولی تمام شرکت ها بی انصاف هستن وزارت کار میدن .واین اصلا بدرد نمیخوره.وبن زدم که اینطوری حقوق میدن بدرد نمیخوره شرکت . 
15:39
راننده لیفتراک
راننده لیفتراک ماهر با گواهینامه اتباع هم قبول هست با حقوق بالای ۱۵ میلیون کار در زمینه نبرد گرم ساعت کاری ۸ تا ۱۹ پرداخت مساعده بیمه از روز اول
محمدآقائی
بستگی به شرکت داره حق مسولیت بدن یانه و آیا سابقه داشته باشه و مهمتر از همه چی مهارت داشته باشه
درسال ۱۴۰۰باید حقوق رانند لیفتراک بالای هفت میلیون باشه. ودر سال ۱۴۰۱باید بالای ۱۰میلیون باشه هدعقل باید دومیلیون از کار گر ساده بیشتر باشه.لیفتراک مسعولیت بالای داره هیچ صاحب کاری برای کارگران دل نمی سوزونه .وتمام شرکت ها بی انصاف هستن وزارت کار میدن واین اصلا بدرد نمیخوره  .وبنظرم که اینطوری شرکت حقوق میده اصلا شرکت بدرد نمیخوره. 
15:46
یه بار خدای نکرده چپ بش میزنن به حساب رانند لیفتراک این مسعولیت بالای داره .نباید وزارت کاربدن . ونباید هم رانند لیفتراک ها قبول کنن وزارت کار کار کنن. نباید قبول کنن
15:48
1400/12/26
سلام دوستان عزیز امیدوارم که همیشه خوش سلامت باشین واقعا حقوق راننده لیفتراک باید بالا تر از وزارت کار باشه خیلی شغل مسعولیت داری
10:47
تک نام کیهان پلیمر
راننده لیفتراک
استخدام تک نام کیهان پلیمر تک نام کیهان پلیمر در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان آذربایجان شرقی استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دا...
1401/01/08
حسین افشاری
سلام 
جویای کار، راننده لیفتراک، دارای گواهینامه، ۵ سال سابقه، ۳۰ سالمه، ساکن استان قزوین، 
روزهای یکشنبه و سه شنبه و پنج شنبه از ساعت ۱۴:۳۰ به بد نیستم کلاس فنی حرفه ای دادم، اگر با این شرایط قبول میکنید در خدمت هستم 
روزهای زوج ساعت کاری برام فرقی نمیکنه
06:51
1401/01/18
ابراهیم طاهری
باعرض سلام راننده لیفتراک هستم با 7سال سن 42 آماده همکاری در محدوده محمد شهر .کرج ماهدشت باتشکر....
19:59
1401/01/19
سلام راننده لیفتراک هستم با گواهینامه جویای کارم در شهر مراغه
06:55
خوشگوار
راننده لیفتراک
استخدام خوشگوار خوشگوار در تهران (منطقه ۴، حکیمیه) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرای...
سلام راننده لیفتراک هستم با گواهینامه جویای کارم 0**** 
06:57
عسگر شاهمرادی
سلام راننده لیفتراک با12سال سابقه ودارای4سال سابقه با ریچتراک را دارم. آماده همکاری در حومه رباط کریم و شهرک صنعتی نصیرشهر هستم .0****  شاهمرادی 
22:14
1401/01/21
حمیدرضا انجیلانی
اگر همه راننده با هم باشند شاید بشه یه راننده بعد ۱۰ سال دیسک کمر گردن درد زانو تازه متوجه میشه که چه اشتباهی کرده راننده لیفتراک شده
16:50
سوبرا رزین
راننده لیفتراک
استخدام سوبرا رزین سوبرا رزین در استان اصفهان، شهر شهرضا جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: یک شرکت تو...
1401/01/24
سلام راننده لیفتراک هستم با گواهینامه در شهر مراغه 28 سال شماره تماس 0**** 
10:06
1401/01/31
محمدرضا پورعباس
من خودم ۱۰ سال سابقه لیفتراک دارم ولی هیچ شرکتی بیشتر از ۵۰۰ هزار تومن اونم به زور بابت شغلی به این سختی بیشتر نمیدن
07:05
محمدرضا پورعباس
الان که همه شرکت ها که از یه نفر بجای ۲نفر کار می کشن هم نفر باید راننده لیفتراک باشه هم کارگر انبار  لعنت به مسئولین بی لیاقت
07:07
گروه سولیکو (کاله)
راننده لیفتراک
استخدام گروه سولیکو گروه سولیکو جهت تکمیل کادر خود در استان تهران (باقرشهر، خیرآباد، سردخانه دومدار ظفر، شرکت بانی چاو) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. راننده لیفتراک جنسیت: خانم، آ...
سلام راننده لیفتراک هستم با 2سال سابقه 24سالمه گواهینامه هم دارم الان هم انباردار هستم در شوراباد .از تهران کسی راننده لیفتراک خواست در خدمتم البته با حقوق و مزایا بالا
0**** 
16:16
یک‌شنبه 9 اردیبهشت 1403، ساعت 20:42