دنبال کن

شرح وظایف و مسئولیت‌های یک راننده لودر چیست؟

راننده لودر

1400/09/30
مریم حسینی
انجام وظایف محوله
06:13
راننده لودر
یک نفر راننده لودر ماهر نیازمندیم
1401/01/12
اکبر‌کمرزرین
بایدامانتدارباشه
10:56
1 تایید
1401/06/07
غلامحسین طاهری
تمیز کار خوش اخلاق 
17:21
1 تایید
1401/07/15
با اخلاق وسیله نگهدارباشه سرویس های لودر را به موقع انجام بده  باید با وسیله طوری  کار کنه که انگار از خودشه زمان عصبا نیت دق و دلش را سر وسیله مردم خراب نکنه هر چی باشه امانته این روز ها هم که قیمت قطعات گرونه خدا  خوشش نمیاد برا یه حقوق نا چیز بخوای به دستگاه مردم خسارت بزنی تمیز کار باشه مسولیت پذیر باشه  جوری کار کنه خسارت به دستگاه نخوره انعام از راننده ها بگیره 😂 صاحب لودر هم باید هوای یه همچین راننده ای را داشته باشه خون تمع نباشه 
21:37
2 تایید
راننده لودر
راننده لودر تازه کار هستم دارای گواهی نامه ویژه با تراکتور بیل دار هم کار کردم 0902XXX2880(نمایش کامل)
یه همچین صاحب لودری پیدا کردی شماره منا بهش بده 0****  چون خودم وسیله نگه دارم 
21:39
1 تایید
1401/08/20
غلامحسین طاهری
0**** راننده لودر هستم با سابقه کاری زیاد با گواهینامه ویژه لودر تمیز کار
08:29
1401/10/30
محسن قاسمی
دوستان راننده لودر هستم.درتهران ویژه .فنی خوش اخلاق وسالم .جای باشه دورست باشه منم هستم ..محسن قاسمی.
16:01
راننده لودر
راننده لودر با ظاهر موجه حداقل پیلم اشنا با مکانیک لودر حلال خور و سخت کوش
محسن قاسمی
0**** محسن قاسمی
16:14
محسن قاسمی
ی راننده اول باید امانت دار دورستی باشه..وبا دورست کارکردن.وسیلشو حفظ کنه .......
16:16
1401/11/12
محمدرضاپورشیخ علی
سلام منم راننده لودرم وویژه هم دارم باسیلقه ونگداروسیله ومواظب دستگاه هم هستم وآچاربدستم وبیشتر کارهای لودر رو خودم انجام میدیم تا بتونم خودم درست اگه نتونستم بازش میکنم بره درست کنه بیاره وخدم میبندم وجوون سالم وکاری واعتیادهم ندارم وامانت دارخوبی هستم وخرج براصاحب دستگاه خرج نمیتراشم چون خودم هم از همان لودر نون حلال بخورم ولی اصلا من تا حالا به همچین صاحب دستگاه برنخوردم معذرت میخام بعضی صاب دستگاهها قدر هپچین راننده ی رو نمیدونن.باتشکر0**** 
17:31
راننده لودر
به یک راننده لودر ماهر ویژه دار نیاز مندم برای کار در کارگاه شن و ماسه کارگاه ۸۰ کیلومتر از قزوین خارجه جای خوابم داریم
1401/11/14
محسن قاسمی
اخه حقوق راننده لودر ۶تومان که یسری از کارفرما میگن.همکارای عزیز جایگاه خوتون بدونید .نذارید با این کار سنگین که داریم حقی پایمال بشه..
21:19
شنبه 8 اردیبهشت 1403، ساعت 01:15